Носите ли накит на глезена?

  • 8 983
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Не нося.

# 16
  • Мнения: 164
Имам сладка сребърна гривничка на сърчица  Heart Eyes
Мъжете много си падат по такива накити, секси е  Peace
Nevdjin, какво си чувала ти, че си така преднамерена?  Thinking
Ами аз също имам такъв накит и го нося през лятото и ми допада.На мнение съм ,че наистина е възбуждащо за мъжете,/поне това е споделил с мен съпруга ми/Зададох въпроса по повод едно изказване на моя колежка:-Какво искаш да покажеш/кажеш с това ме попита?-,че си свободна жена?-разбрахте в какъв смисъл нал?По принцип  не ми влияе много чуждото мнение,но не ми стана приятно да го казва и то пред толкова хора.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
преди носех, вече не...нещо и на мен не ми харесва...зависи сякаш...от крака, от дрехите, от излъчването на жената...на някой им отива, а други опорочават секси идеята...не знам...отплеснах се  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 540
Какво значи демоде? Не знаех, че на бижутата им минава модата. Да не е татуировка или последна мода дреха... Аз пък не обичам гривни на ръцете и гердани. Въпрос на вкус, на предпочитание е.
Аз нося изчистена сребърна гривничка на глезена, имах и пръстенче доскоро, ама го изгубих  Sad

# 19
  • Мнения: 2 631
Имам сладка сребърна гривничка на сърчица  Heart Eyes
Мъжете много си падат по такива накити, секси е  Peace
Nevdjin, какво си чувала ти, че си така преднамерена?  Thinking
Ами аз също имам такъв накит и го нося през лятото и ми допада.На мнение съм ,че наистина е възбуждащо за мъжете,/поне това е споделил с мен съпруга ми/Зададох въпроса по повод едно изказване на моя колежка:-Какво искаш да покажеш/кажеш с това ме попита?-,че си свободна жена?-разбрахте в какъв смисъл нал?По принцип  не ми влияе много чуждото мнение,но не ми стана приятно да го казва и то пред толкова хора.

Мани я тая колежка....  Naughty
Пусни една анкетка в подфорума на татковците дали им харесва или не, та да видиш какво ще стане  Laughing 100% ще са ЗА  Crazy
Ако накита е семпъл и издържан естетически, непременно е заковаваща погледа гледка не само за мъже, а и за жени!  Sunglasses
Трябвало е да затапиш колежката  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 205
Нося сребърна тънка верижка (с малко слонче Embarassed) За демоде незнам, но придава "вид" на крака.

# 21
  • Мнения: 5 317
не съм носила.

# 22
  • Мнения: 1 313
Аз имам една гривна, която нося понякога. Харесва ми как стои Simple Smile Не бих я сложила в офиса обаче.

# 23
  • Мнения: 7 186
Как пък решихте, че е демоде и селско? По- скоро не на всеки глезен и крак, накитът стои красиво.
И аз не харесвам кичозни накити, но нося тънка сребърна гривна на крака и нямам никакво намерение да я свалям. Харесвам по- дискретни, семпли и изчистени модели. Стоят супер секси Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 364
Не, не ми харесва.

# 25
  • в стаята
  • Мнения: 469
Не нося, но ако е нещо хубаво защо не Wink

# 26
  • Мнения: 361
не ,но ми харесва

# 27
  • Мнения: 990
Харесва ми и съм носила.

# 28
  • Мнения: 27 524
Да, слагам през лятото понякога. Синджирчета или перли, харесвам. Не знам какви тълкувания има, не съм чувала, но и не ме интересува.

# 29
  • Мнения: 2 199
Аз не си слагам, защото си мисля , че не ми ходи  Blush Някои дами имат много красиви глезени и на тях много им ходи...
Но не мисля , че е селско, напротив доста секси изглежда  Crazy
Примерно това не е зле   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт