Трето дете ........

  • 3 804
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Честито !!! Не се притеснявай от голямата разлика. Сега е момента да се насладиш на бременността си. Другите ти деца са големи и много ще ти помагат. Имам приятелка ,която миналата година роди трето дете на 40 години. Другите й синове са студенти. Всички са много щастливи. Аз самата макар и за кратко бях мама на три деца. Удоволствието е голямо и ако имам късмет пак искам да се повтори.
Така ,че пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!   Hug  bouquet   

# 16
  • Мнения: 218
честито! това са страхотни новини, радвай се Grinning На 35 имаш ехе-е-е... толкова много време още, даже и за още едно Laughing Laughing

Аз имам две приятелки, на които първите им деца бяха на 19-20 когато се родиха третите бебета Simple Smile

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честита бременност!
Аз имам две деца, но с разлика 13 години !Каката беше много щастлива , като разбра, че чакаме бебе !Много по различно се гледа дете на 19-20 години  и  след 30 години  -повече страхове , но и повече радост!Мисля , че си заслужава да се изпита!

# 18
  • Мнения: 526
Честито и от мен  bouquet Разликата във възрастта да не те притеснява,тъкмо ще имаш помощници в отглеждането.А и наистина днес възрастта за раждане е много широко понятие.Тук има и мами над 40.Каквото и решение да вземеш,желая ти много щастие... Hug

# 19
  • Мнения: 2 622
Не виждам повод за паника,35г.е чудесна възраст за раждане Peace,а и другите ти деца точно са поотраснали.Хем са по-самостоятелни,хем ще ти помагат...

# 20
  • Мнения: 155
Честито, мила майчице! Няма нищо по-прекрасно от това да имаш много дечица Heart Eyes ! Аз смятам,че нямаш причина да се притесняваш за нищо-нито за реакцията на големите(те ще се радват със сигурност) нито за бременността си Grinning. Наслаждавай се на всички моменти през следващите месеци!
Стискам палци! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 248
Честито и от мен! Лека бременност! Не мисля, че е проблем да родиш на 35г., другите ти дечица са големи и ще помагат. Успех! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 399
Получаваш само подкрепа от всички съфорумки! Така и трябва!  Peace
И аз съм на това мнение!  Hug
Прекрасно е,това,което ти се случва и е благословия! Другите ти деца са големички и ще ти помагат,а и дай Боже да станат едни отговорни млади хора,след опита,който ще придобият с новия член на семейството ви!
Желая ти безпроблемна бременност!

# 23
  • Мнения: 1 555
Първо искам да ти кажа едно голямо БРАВО за желанието да имаш дете, при положение че имаш вече две отгледани ! Второ разликата ми със сестра ми е 17 години и смятам че е страхотно както за нея, така и за мен !
Неедей да имаш никакви притеснения, а се радвай на живота !!! Много си млада още , за да се замисляш чак толкова  Wink
Желая ти една прекрасна бременност и едно прекрасно и здраво бебче !!   bouquet

# 24
  • Мнения: 306
Честито!!!!Как така още не си казала на децата????Аз такива новини не мога да пазя!!!!Похвали се веднага на децата,баби,дядовци и т.н. и ще ти олекне,ще се успокоиш и няма са има по-щастлив човек от теб!!!!УСПЕХ!!!!!

# 25
  • Мнения: 223
Аз в момента съм на 30, а живот и здраве искам поне още едно дете, а ако са близнаци ще е перфектно. Като гледам как вървят нещата ще съм чукнала 35г.  newsm12
Моя позната бременееше заедно с майка си!  newsm47 После 2-те бутаха колички и много се забавляваха.
Възрастта ти и разликата на децата не са проблем, единственото което трябва да си отговориш е:
Искаш ли трето дете?
Въпреки че съдбата си знае работата!!!  smile3503

# 26
  • Мнения: 2 051
Не се притеснявай, възрастта ти е чудесна, а опитът ти ти ще помага bouquet
Много вероятно е големите да се включат също активно в отглеждането.
Ако ти не се стресираш  и за тях ще бъде също приятно.

И трите ми големи деца (дъщеря ми наближава 16, синовете са на 14 и половина и на 9) доста ми помагат за дребните (те са на 2 и половина)  и много се обичат! Израстнаха много и се научиха на много покрай малките.

Заповядай в темата на многодетните мами, тук има и други чакащи трето дете  Laughing:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196672.0

# 27
Благодаря много на всички, които така ме заразихте с вашия ентусиазъм, че не ми остава нищо друго освен да се присъединя към клуба на многодетните майки. Пожелавам успех на всички .........  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 116
Леко бременеене и едно прекрасно бебче след 9 месеца   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Това винаги ми е било мечта!Когато имам две отраснали деца да си родя трето,струва ми се мноооооого хубаво!!!Така че честито и лека бременност ти желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт