Сливен 11 - чака ни голямо топло лято, само за разходки

  • 14 686
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Иве, като имате такива очаквания от мен, сега започнах да се страхувам да не се изложа. Макар че няма да видите това което се глася да правя, т.е. няма да го видите вдругиден. Причината е, че точно в петък или евентуално в събота сутринта ще пътуваме за Сливен. Та ще направя само някоя по-лесна тортичка за самия ден (а и да занесем на Шивачево), а другата торта ще я правя в Сливен - най-вероятно в неделя.

Нели, от снощи я обещавам новата тема, тази сутрин я направих. Макар че сега вече е по-лесно. Да знаеш какъв труд съм хвърлила в началото когато събирах всичката тази информация - колко други теми съм изчела, профилите и публикациите на повечето от вас.

Ваня, сладкиша е много хубав и доста сладичък, стана ми по всички правила. Не е труден, но аз си се притеснявах до тази сутрин, когато го разрязах. Не е логично тесто да плува над прясно мляко, но стана точно така - още докато го изливах и си изплува. Имах малко проблеми с печенето - печката е доста стара и не пече равномерно, отгоре е по-силна, по самото дъно също - от едната страна изпича по-бързо и трябва да въртя тавата. Но пак стана. Ох, кога ли ще си имам нова печка?

# 16
  • Мнения: 200
Ох Меги, как искам да кусам от твоите кулинарни творения. Направо ми се пълни устата.
Кате, Лони, Дудунчо, Мама Севи и другите мами, няма да мога да изброя всички, къде се губите?

# 17
  • Мнения: 271
Хайде и аз да се запиша.
Меги, понеже питаш за името на Мъндиленд - казва се Европарк.  Wink До скоро и аз не знаех, но водихме Гоги и ми направи впечатление и го запомних.
Дидка и аз да дам мнение за кухнята  Crazy - според мен също ще е по-добре непосредствено пред мивката и печката да има някакви плочки, защото ще става голямо мазало. Това е лично мое виждане, де...
silvina83, страшен аватар, да я нацелуваш малката кукличка.
От мен за сега толкова, че много окъсних Гоги с храненето, иначе имаше и още нещо, но  newsm78
Хубава вечер на всички!

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 22:12 от Лони

# 18
  • Мнения: 200
Мерси Лони, ще я нацелувам.

Къде се губите бе сливналийки?

# 19
  • Мнения: 1 063
Меги ти да се изложиш...не говори глупости, вече си на ти с техниката на украса, остава само да решиш формата каква ще бъде Peace

Трябва да започнеш да приемаш поръчки за торти и така ще си купиш нова фурна Wink

# 20
  • Мнения: 43
Най-сетне приспах малкото зверче.

Иначе подишахме малко свеж въздух след дъжда на ларгото и то без деца. Е за малко но и това е нещо.

Меги аз съм на същ тото мнение-

Трябва да започнеш да приемаш поръчки за торти и така ще си купиш нова фурна Wink
[/quote]


Иначе искрено ти я желая печката и то професионална а не някаква любителска.

ЧАо момичета лека нощ.

# 21
  • Мнения: 119
Здравейте мамчета!  wavey

Имахме малък инцидент с компютъра   comp03- нещо се беше повредил, но вече го оправиха.

Снимките са много хубави, браво на фотографите!

Меги, ако приемаш поръчки , не само печка ще си купиш.......

Дитка, извинявай , но нямаше начин! Ходи ли на зъболекар? А за кухнята, гледай, мисли и реши. Всяко нещо си има предимства и недостатъци.

Силве, малката е сладко ангелче!
   love001

# 22
  • Мнения: 200
Ето малко снимки от РД на Рости. http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26761&AlbumId=96910 Ние го празнувахме символично. Партито ще е в събота, нали ще и правим и кръщене.

# 23
  • Мнения: 119
Забравих да кажа - сложих малко нови снимки на нашия юнак:

http://images18.snimka.bg/003106045-thumb.jpg

# 24
  • Мнения: 119
грешка, sorry

# 25
# 26
  • Мнения: 200
 Мама Севи,много е сладък твоя юнак. Да ти е жив и здрав.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Брей, кога изписахте две страници  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 000
Добро утро, момичета.
Нещо не съм в настроение последните дни за писане. Едно ми е тъпо такова. Може би щото Пламен още е болен и се притеснявам. Два дена пи антибиотик и получи разстройство, от което пък му се възпали дупето и се обрина. Много взе и да повръща и тази сутрин не му дадох антибиотика.
Меги, и аз ти пожелавам нова печка Simple Smile Човек колкото и добре да готви, като няма хубава печка и язък му за труда. Този сладкиш дето вчера го показа и аз го бях правила още миналата година, ама ние хич не чакахме да стои 12 часа в хладилника, а веднага го изядохме  Laughing
Хубав и слънчев ден на всички пожелавам.

# 29
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро на всички!
За печката - не ни е проблем самото купуване, проблема е, че няма къде да я сложим (и пак опираме до въпроса за собственото жилище). Не мога да изхвърля старите уреди на хазаите, защото евентуално като се изнесем, нали трябва да си имат нещо - стари са , но си работят. Те се прибират инцидентно в България и им вършат работа. Иначе си купихме пералня, хладилник с фризер. Но има две стари перални, два малки хладилника, печката (добре, че е голям апартамента). Получих разрешение да изхвърлим едната пералня - но тя си беше на терасата, така че не ми освобождава място.
Кате, и аз го гледам сладкиша горе-долу оттогава, но нали Тошко беше на диета. Той не че яде от карамела, но и в блата има яйца.
Иве, още от есента бях решила да правя за Велина калинка. Напоследък не ми се ще - по 2 причини - първо нароиха се много калинки (т.е. доста мами вече са правили калинки, а аз не обичам да повтарям, когато имам възможност да направя нещо различно, и второ - тогава не бях правила такива украси, а сега съм правила по-сложни неща и ми се ще да е нещо по-ефектно, калинката е лесна като изпълнение). Но Велина си иска калинката. Така че ще я направя сега, а в Сливен - другата торта дето я мисля, дано да стане, че нямам модел.

Момичета, сега ще разгледам снимките. Сигурно са големи сладури малките  Hug

Кате, много лошо това с Пламен. Дано се оправя по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт