Сливен 11 - чака ни голямо топло лято, само за разходки

  • 14 717
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 15 619
...
Не ми казвай, че и в неделя работиш, да не би сама да си си шеф Whistling
 ...
Ми не, имам си шеф... И да, през седмица съм на работа и в Неделя. Mr. Green Ама /да чукна на дърво/ то си е направо почивка!!! Тишина и спокойствие!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пазя се и отброявам дните до 8 Август, че тогава ще излизам в отпуск, живот и здраве!!! Laughing Laughing Laughing

Хей, вие отгоре!!!!
Защо мълчите!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 256
  • Мнения: 1 063
Ейй много време е това до 8 август, тогава излизаш в отпуск по майчинство ли  или отпуск преди майчинството newsm78

# 257
  • Мнения: 15 619
Ейй много време е това до 8 август, тогава излизаш в отпуск по майчинство ли  или отпуск преди майчинството newsm78
Отпуск, редовен, преди майчинството.... Айде, тъкмо се похвалих и работата дойде.... Cry, после пак ще се включа....

# 258
  • Мнения: 15 619
Айде, малко почивка за морното ми тяло.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тук съм... Laughing

# 259
  • Мнения: 49
Хей здравейте!
И аз съм днес на работа,ама до обед.
Тъкмо си тръгвам и да ви пожелая весел уикенд.
СиСтър ,намокрете се и заради нас в МоРенцеТо.Целувки на
АЛЕКСЧЕ-муц,муц!!!!! Hug
ХАЙДЕ,до понеделник!

# 260
  • Мнения: 200
Здравейте!

Аз само да ви поздравя, че днес е годежа на брат ми и бързаме да нагласим всичко. Едно чистене, едно готвене, в тази жега ми се взима огъня. Поне не се занимавам с малката - мъжът ми има грижата за нея.

Лек ден на всички, а утре ще разкажа как е минал купонът.

А да се похваля - ако утре котка не ми мине път, ще се добера до МОРЕНЦЕТО. За един ден, но пак е нещо.

Е чао за сега!

# 261
  • Мнения: 1 063
Ей голяма жега е тук sweating
Водих децата да поиграят в един детски клуб...набесняха се и сега ще се спи...
Лунка ти на работа ли си още?

Силве весело изкарване на вас  Hug

# 262
  • Мнения: 15 619
Здравейте!

Аз само да ви поздравя, че днес е годежа на брат ми и бързаме да нагласим всичко. Едно чистене, едно готвене, в тази жега ми се взима огъня. Поне не се занимавам с малката - мъжът ми има грижата за нея.

Лек ден на всички, а утре ще разкажа как е минал купонът.

А да се похваля - ако утре котка не ми мине път, ще се добера до МОРЕНЦЕТО. За един ден, но пак е нещо.

Е чао за сега!
Само такива работи да се чуват!!! Laughing
Таз година булка, догодина люлка!!!
Че и нова мама у форума.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Да, работя, до 17.00 съм на линия.... Mr. Green
Добре че климатикът работи.... Mr. Green

# 263
  • Мнения: 76
 ЗДравейте, момичета!
 В тая жега ние с Рали сме арестувани в къщи  Sad, а Еми и татко й са в планината за риба. Малко ми е криво, но няма как. Така ще е докато Рали поотрасне. Но и за мен си е почивка, защото грижите ми намаляха с 50% Wink.
 Луне, стига си работила! Повечко почивка си давай! Като си спомня, че преди година бях и аз с корема... preggo
 silvina83, весело посрещане на снахата! Чакаме да разказваш. И да не излизаш от морето утре!  grinning039
  Приятно доизкарване на уикенда, момичета! И само хубави неща да ви се случват! babydust7

# 264
  • Мнения: 15 619
ЗДравейте, момичета!
 В тая жега ние с Рали сме арестувани в къщи  Sad, а Еми и татко й са в планината за риба. Малко ми е криво, но няма как. Така ще е докато Рали поотрасне. Но и за мен си е почивка, защото грижите ми намаляха с 50% Wink.
 Луне, стига си работила! Повечко почивка си давай! Като си спомня, че преди година бях и аз с корема... preggo
 silvina83, весело посрещане на снахата! Чакаме да разказваш. И да не излизаш от морето утре!  grinning039
  Приятно доизкарване на уикенда, момичета! И само хубави неща да ви се случват! babydust7
Веднага вземам от дума!!!
Чао!!
До утре!!!
Разхладете се с една разходка след 2-3 часа.
Добре ще ви дойде!!!
 Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 7 430
Хм....май всички са зачезнали я към морето, я към Балкана newsm12

# 266
  • Мнения: 15 619
Хм....май всички са зачезнали я към морето, я към Балкана newsm12
Ааааа, не!!!
Тук сме точно тримца!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз - две в едно и баткото...
Пращаме ви много здраве!!!
 Hug Hug Hug

# 267
  • Мнения: 119
И ние сме все още тук! Утре тръгваме   car003 . Искам да си купя цифров фотоапарат  smile3509, дайте ми съвет какъв да бъде , че аз изобщо не разбирам. 

# 268
  • Мнения: 15 619
И ние сме все още тук! Утре тръгваме   car003 . Искам да си купя цифров фотоапарат  smile3509, дайте ми съвет какъв да бъде , че аз изобщо не разбирам. 
Thinking Thinking Thinking Уф, и аз толкова отбирам, ама съм чувала от хора, дето поназнайват, че разликите във тези фотоапарати, които се предлагат на пазара е предимно в цената. Всички са любителски. и между тях няма големи отлики. Освен да търсиш по предпочитана марка..., памет... newsm78

# 269
  • Мнения: 7 430
И ние сме все още тук! Утре тръгваме   car003 . Искам да си купя цифров фотоапарат  smile3509, дайте ми съвет какъв да бъде , че аз изобщо не разбирам. 

Кажи до колко парички искаш  newsm78
Значи най-доволна съм от Канон и Олимпус Peace Това са ми предпочитаните марки. В момента съм с тези две марки и ХП Mr. Green
Единият трябва да го продам, че май много ми се насъбраха  newsm53
Нашите приятели имат Сони и също са доволни Peace

Ако си избереш някоимодели, мога да те упътя кой е по-добрия Laughing

ЛунИ, как се чувстваш в жегите Hug
Ние вчера си напълнихме басейна, сложихме един чадър, едно походно легло и си изпровизирахме едно моренце  ...а аз - баба ви Мецанка - по бански

Общи условия

Активация на акаунт