През колко време се мажете на плажа?

  • 1 738
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Мажа се като отида на плажа, после почти след всяко излизане от водата (а аз влизам макс през 10-20 минути).
Мажа се с висок фактор и въпреки това гледам да го правя често.
Аха, и аз така, ама във водата влизам през половин час.

# 16
  • Мнения: 4 770
Зависи от фактора. Умножавам минутите, които мога да стоя ненамазана без поражения (естествената ми защита - за мен не повече от 10-15мин) по цифрата на фактора и готово - на толкова време. Наример фактор 6 умножавам по 10мин - значи на 1 час.   Flutter

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 01:56 от просто Петя

# 17
  • Мнения: 1 952
Зависи от фактора. Умножавам минутите, които мога да стоя ненамазана без поражения (естествената ми защита - за мен не повече от 10-15мин) по цифрата на фактора и готово - на толкова време. Наример фактор 6 умножавам по 10мин - значи на 1 час.   Flutter

Хе хе..ти плаж ли правиш или цял ден задачи решаваш и часовника си гледаш Mr. Green


По темата...и с фактор 100 да се мажа през 20 мин и с нищо да се не мажа, все циганка си ставам. Бош лаф са тези фактори май  newsm78

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 09:35 от Лили Иванова

# 18
  • Мнения: 2 152
През колко време....два пъти за целия ден.Досадно ми е Whistling

# 19
  • Мнения: 2 229
Мажа се хубаво преди да отида (или ако ме мързи направо на плажа) и след това след всяко излизане от водата гледам да се намажа пак. Не вярвам много във водоустойчивостта на лосионите и затова. Rolling Eyes

# 20
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Взимам си млека с висок слънцезащитен фактор - 25, с много бяла и чувствителна кожа съм. Мажа се по два пъти, първо преди да тръгна към плажа (около 20 мин. преди да се изложи тялото на слънце) и после още един път на плажа, но и не седя много. Тоест през час и половина или два някъде...

# 21
  • Мнения: 330
Възможно най-често и с висок фактор. Така харесвам шоколадовите тенчета, а моята кожа освен че е светла е и прекалено чувствителна. Имам слънчева алергия, която на третия ден под слънцето избива много гадно в червени петна. Не мога да се насладя на почивката и слънцето - това лято прекарах основно под чадъра, миналото също.
(за съжаление и слънцето става по-слилно всяка година и моите дни под слънце ще намаляват  Sad )

# 22
# 23
  • Мнения: 244
АКО ВЛИЗАМ ВЪВ ВОДАТА СЕМАЖА ПО-ЧЕСТИЧКО,ИНАЧЕ НА 1-2 ЧАСА Peace

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мажа се задължително преди да отида на плажа.

После   grinning039 чат пат повтарям, ако усетя, че започвам да изгарям.

# 25
  • София
  • Мнения: 463
Веднъж преди да отида на плажа, още веднъж 30 мин след като постоим на слънцето -  и след това след всяко влизане във водата ( това е приблизително на час час и половина ).

# 26
  • София
  • Мнения: 1 626
Зависи от фактора. Умножавам минутите, които мога да стоя ненамазана без поражения (естествената ми защита - за мен не повече от 10-15мин) по цифрата на фактора и готово - на толкова време. Наример фактор 6 умножавам по 10мин - значи на 1 час.   Flutter

Хе хе..ти плаж ли правиш или цял ден задачи решаваш и часовника си гледаш Mr. Green


Ами и останалите едва ли могат да се ориентират дали е минал 1 час или 2 по изместването на слънцето  Rolling Eyes
А иначе съм напълно съгласна с изчисленията с фактора и времето. Аз хич не обичам да се мажа на често.

# 27
  • Мнения: 3 453
Ако влизам във водата по-често, иначе през 1-2часа Grinning

# 28
  • Мнения: 205
Като отида на плажа, а после чак като усетя, че започва да ми припарва Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 021
Намазвам се хубаво като отида на плажа и после когато се сетя!

Общи условия

Активация на акаунт