Побърквам се

  • 5 676
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Нямам фобия срещу гадинките, но ме е гнус от тях ....  Sick
Но ви съчувствам ....  Peace
А имам една приятелка, която има фобия от гадинките. Не само, че не ги долюбва, ами и я е гнус и да ги пипне, камо ли да ги убие (което е по-лошото)! #Crazy
Една вечер спах у тях, защото тя беше сама с бебетата и й трябваше помощ. По някое време през нощта се събуждам, защото я чувам, че плаче и нарежда някъде из къщата си. Скачам аз и тръгвам по посока на гласа и какво да видя: приятелката ми седи пред гърнето в тоалетната им, плаче и нарежда: "Махни се, ма гадино, махни се от дъската, че ще се напишкам вече!" hahaha Joy Joy
Секунда - две ми трябваха да реагирам, махнах гадината с чехъла си и освободих на моята приятелка терена за действие.
А после така се смях, че едва не събудих бебоците ....  Joy Joy Party

# 16
  • Мнения: 8
Няколко пъти виждах у дома хлебарки и след това ако искате ми вярвайте ги сънувах.Има и едни черни летящи буболечки,които излизат сега лятото-изпитвам ужас като знам,че ще ми досаждат докато е топло #Crazy

# 17
Против хлебарки ползвам боракс - технически, не от аптеката. От аптеката е въздух под налягане. Та борих се аз една година с отвратителните гадини, които живееха вкъщи, размножаваха се спокойно и на моите нови роднини не им пукаше от тях - все едно им било дали има хлебарки !!!!!!! Е, на мен не ми беше все едно, та пробвах какво ли не. Райд, Байгон, лентички от аптеката... Не ставаше. И тогава купих технически боракс, от едно магазинче за химикали близо до ХТИ. Сложих го в 4-5 капачки от минерална вода (5 литра) под печката, под хладилника, до плочките. За по-малко от месец се изнесоха. Готиното е, че не ти се тръшват, а направо бягат. От тогава, вече 8 месеца, съм виждала само две, но те бяха дошли от съседите през входната врата и веднага умряха естествено  #2gunfire Та, пробвайте.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Фобия ли.... Naughty
,като видиш хлебарката как лази над леглото ти...
 Sick гнус ме е даже да пиша за това.

# 19
  • Мнения: 4 447
Ооооооооооф........  newsm45

 Sick Sickгнусни същества. и аз изпистам ужас от летящи,пълзящи и т.н. гнусните хлебарки са на чело в класацията.

у нас по ено време беше страшно. викнахме фирма. иузстернаха ги.

тази година пак се появиха. сложила съм на райд къщички и прускам мнон стоп. от къде идват незнам. полудявам, вече с периферно зрение ги виждам. дори и да са надалеч. побъркала съм се. и са нахални, мамицата им. катерят се и по леглото на детето. ние не спим на тъмно, точно поради този факт, а аз се оправдавам, че е задари детето, да не се уплаши като се събуди нощемпт тъмното.

още някой да каже с Регент дали е пръскал и дали е добро..

 #2gunfireмръсна гад. разнасят кви ли не зарази и след атомна бомба пак не умират.

п.п. за протокола, мога да пипна само мравка и калинка. нищо друго.

# 20
  • Мнения: 415
И аз да споделя - в нашата кооперация пръска 3-4 години подред някаква фирма в мазето и оттогава нямаме и вече не викаме и фирмата. А преди имахме от онези дебелите и черните и те като че ли светлината много не им правеше впечатление. После някой достави и дребни кафяви, които направо щурмуваха хладилника веднага щом се отвори... всичките изчезнаха.

# 21
  • Мнения: 335
И мен ме е страх,мноооооооого  #Crazy Побърквам се най-вече от "жътварки" и стоножки,направо паника  #2gunfire

П.П.тези препарати който ползвате безопасни ли са за деца  newsm78 Във въздуха ли се пръскат или има и за контактите?

# 22
  • Мнения: 7 111
Е на тия жътварки не съм разбрала и досега какво им е ужасното. И мъжът ми въобще не ги тачи, но не си признава защо. Да не са ви плашили като деца с тях? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 335
Какво им е гадното,ли?Влизат през тераса като изстребител,летят из цялата стая,блъскат се в стените,забиват ти се в косата и какво ли още не  Crazy На една позната и беше влязла в ухото,приживяла е някакъв ужас.Успели да я измъкнат гадината,но скъсали крачето,то набрало,цепиха и ухото  ooooh! А миналото лято,една вечер се събужда от летенето на поредната жътварка и какво да гледам,гадината точно над креватчето на детето  ooooh! Докато събудя мъжо,мръсната гад взе че падна при детето,направо откачих  #Crazy Не искам повече да чувам за тях,ако знам с какво да ги премахна веднага го взимам  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 111
Ахъм,  Thinking вече разбрах. Само влизането в човешките дупки не ми харесва.  Grinning

Скоро сигурно някой друг ще ги изтреби до крак - занимаващите се със земеделие като им писне да разчитат на арменския поп ...
Иначе мрежи против комари поне ще им ограничат влизането по къщите.
  bouquet

# 25
  • Мнения: 415
а какво е това жътварка?
да не е нещо като божакравичка щом се завират навсякъде? - аз веднъж като малка бях сдъвкала една такава без да искам явно ми е била влязла сама в устата  Laughing

# 26
  • Мнения: 7 111
Eдни бръмбари, приличащи на хлебарки.

# 27
  • Мнения: 415
а летящите хлебарки! - да гадни са  Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 397
за първи път чувам за такава фобия,и мен ме е гнус от тях,но чак пък да не спите...мисли си ,че всъщност не могат да ти направят нищо,не са отровни или щипещи насекоми.

# 29
  • Мнения: 17 546
за първи път чувам за такава фобия,и мен ме е гнус от тях,но чак пък да не спите...мисли си ,че всъщност не могат да ти направят нищо,не са отровни или щипещи насекоми.
"Бай бабо да не те стига!" Само който го е преживял може да разбере! Това не е лигня някаква, просто и да ти обяснявам на дълго и широко - нито ще повярваш, нито ще разбереш!

Общи условия

Активация на акаунт