Медицинска тема за свирките и интимната област на мъжа (съжалявам)

  • 9 918
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
а какво ще значи ако има миризма.не ли нормално ? при всички вас мажете ви без миризма ли са?

# 16
  • Мнения: 668
Да ти кажа, от личен опит - според моите наблюдения (не че са кой знае какви) е съвсем нормално. Съпруга ми винаги когато е възбуден има по няколко капки до 1/2 чаена лъжичка (ориентировъчно, не съм го мерила) от този лубрикиращ секрет, и винаги сме го приемали за нещо нормално. Относно това какво е - няма вкус и няма мирис, безцветно е, и е малко по гъсто от вода.  Не се страскай. А ако мъжът приема някакви по-силни лекарства, антибиотици или нещо такова е нормално да има някакво оцветяване или дъх на нещо, и тогава препоръчвам да се избягва фелациото, особено ако гълташ.

# 17
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Течността която изтича при възбуда е нормално нещо. Фазите при възбудата на мъжа минават през 4 етапа възбуда, плато, оргазъм и отпускане. Течността се отделя непосредствено преди еякулацията.

# 18
При условие че не се взимат лекарсва искате да кажете че при вашите маже тази течност няма никакав вкус и мирис?сащо така съм забелязала че е по гъсто от вода....но найстина ли не усещате ни какъв вкус и миризма????

# 19
  • Мнения: 6 029
И аз, като видя аватара на Лизбет, се разтичам.
Това нормално ли е?


забърши се....

и с тия уста целувате децата си после, не ви е срам!!!

не съм забелязала да има вкус и миризма, girl123.

# 20
  • Мнения: 179
Само не ми стана ясно какво й е медицинското на темата  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 950
Хахаха и аз не разбрах какво и е медицинското.
И още нещо, това че има подобна течност не означава нито, че е по-потентен, нито, че е по-плодовит. Щото имаше и такива изказвания.
Иначе да, нормално е.

# 22
Напълно е нормално. И за сведение има леко сладък вкус.

# 23
  • Мнения: 179
Момичета, стига с тия вкусове  Grinning
Не ви ли стана ясно, че е индивидуално ... Ако се е наплюскал с чесън и люти чушки дълбоко се съмнявам предсеменната течност да е сладка на вкус  Wink

# 24
ха ха ха и аз съм съмнявам....  ooooh! Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Напълно е нормално. И за сведение има леко сладък вкус.
Или пък леко солен.Simple Smile Май при всеки е различно!?

# 26
  • Мнения: 3 500
Не знам колко като количество е в рамките на нормалното, но знам, че е естествено да го има, а също така и понякога - рядко, но се случва - от това се забременява Mr. Green Е, не от свирка, естествено Joy
Peace

# 27
  • Мнения: 2 197
Нормално е и при всеки мъж е различно като количество. И вкуса е различен. Както и на семенната течност.

# 28
 Laughing за вкуса разбрахме ,а за миризмата ?  Embarassed  Thinking

# 29
  • Мнения: 58
При условие че не се взимат лекарсва искате да кажете че при вашите маже тази течност няма никакав вкус и мирис?сащо така съм забелязала че е по гъсто от вода....но найстина ли не усещате ни какъв вкус и миризма????

За мирис незнам,но определено има леко сладникав вкус!

Общи условия

Активация на акаунт