Давайте съвет, относно кръщене и гости.

  • 3 027
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Ние кръщавахме Елена на 1 годинка!
Бяхме бабите, дядовците и кръстниците! Това все пак е сем. празник!
Мила Nelly, според мен по-добре не обръщай внимание на свекито, просто я игнорирай и се наслаждавай на празника  Peace
Успех и ВЕСЕЛО ИЗКАРАВАНЕ НА ПРАЗНИКА  Hug    bouquet   bouquet   bouquet

# 16
  • Мнения: 455
Ние кръщавахме малкия като беше на четири месеца. На кръщенето бяхме ние-родителите, кумовете, бабите и дядовците. Беше чудесно всичко и всички бяха много щастливи. Това е хубав ден за цялото семейство.

# 17
  • Мнения: 22 433
Има доста вариации по темата, от родителите, детето и кръстниците - до организирано тържество с 60-80човека за отбелязване на събитието.
За мен второто е пълна глупост, простотия и демонстрация на един господ знае какво.

Щом ти преценяваш, че така е по-добре, а и аз също съм на това мнение, почерпете се само вие и кръстниците. Всички останали според мен са излишни.
Разбира се, че после ще отидете на гости примерно, ще занесете кутия бобони и безалкохолно, но  не смятам, че нещо повече е нужно.

# 18
  • Мнения: X
Ох, мъжът ми вече е поканил майка си, въпреки че се опитах да му обясня, че няма да се чувствам добре и че това все пак е по-голям празник за мен отколкото за нея и бих искала да изкараме весело. Tired До неделя има още два дни, а аз още от сега съм се напрегнала и ме е "ударила нервата". Не знам какво да направя, че да запазя спокойствие. А и тя много добре знае от какво се вбесявам (от нейната компетентност) и със сигурност няма да пропусне да се изяви. Rolling Eyes

Май се настройваш негативно повече от необходимото.
То още не е дошъл денят, ти вече си се изнервила. Ще ти е весело, ако искаш да ти е весело.
Нека мъжът ти да инструктира свеки да си мълчи, ако иска да каже нещо.  Laughing
Ако нещо все пак процеди през зъби, пускай покрай ушите или накарай кръстниците да вземат думата или да сменят темата всеки път, когато се опита да свеки да се прави на компетентна.  Laughing

# 19
  • Мнения: 251
Nelli хайде похвали се как мина празника  Wink
Надявам се, че сте изкарали добре  Grinning

# 20
  • Самоков
  • Мнения: 561
Празника мина чудесно. Оказа се, че свеки е твърде ангажирана и дойде само в черквата, а там нямаше никаква възможност за изяви. Тръгна си веднага след кръщенето последвана от другия си син и мъжът си. Аз въпреки всичко най-учтиво помолих всеки един от тях да остане да се почерпим, но не пожелаха, работата била неотложна. Thinking Мъжът ми много се подразни от факта, че нямат време за кръщенето на единственото им внуче, но поне вината не беше в мен.
Изкарахме си много весело, всичко беше прекрасно.
Благодаря на всички за отговорите.  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 39
някой правил ли е кръщене на бачково ако да какво е необходимо да се носи и записва ли се предварително благодаря предварително Grinning

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
някой правил ли е кръщене на бачково ако да какво е необходимо да се носи и записва ли се предварително благодаря предварително Grinning
       Преди около година кръщаваха децата на братовчед ми там. Събраха всички деца, на които им предстоеше кръщене и ги кръстиха всичките наведнъж - някъде около 11 дечица бяха. Имаше и бебета, които се разплакаха и стана една голяма какафония. Искаха по бутилка олио на дете , две кърпи и сапун прибраха и големите кърпи, които кръсницата беше купила за избърсването на децата, та леля ми ходи да се моли да и дадат поне едната да избършат децата. Общо взето неприятна история.  Иначе наистина трябва предварително да се запише детето.
      Дано сега са се променили нещата, но винаги има много желаещи да се кръстят там.
     

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Доколкото знам навсякъде събират всички деца, на които им предстои кръщене заедно. Ако искате да бъдете отделно се заплаща допълнително. И на нас ни искаха бутилка олио, кърпа и сапун, ама чак пък да приберат и кърпите на децата.  Shocked Много ми е интересно за какво ли са им?

# 24
  • Мнения: 39
и за сам 4увала 4е кръщават по много деца но  ми казаха 4е през седмицата като няма деца са едно по едно ох много искам да е там кръщенката ама дано няма такива ексцесии 4е ве4е ми е до6ло до гу6а .ти спомя6ли си дали е била делни4ен ден кръщенката alessina?

Общи условия

Активация на акаунт