Кога за последен път казахте на мъжа си че го обичате?

  • 9 629
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Тъкмо му затворих телефона с едно "Обичам те и те чакам да се прибереш" и...реших да се разпиша в темата  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 567
Ами за му го казвам по няколко пъти на ден. Той на мен малко по-малко от колкото би ми се искало, но все пак е мъж  Simple Smile
Последно му го казах преди няколко часа по скайпа, защото е в Германия от няколко дена и това е начина поне веднъж на ден да му го кажа.

# 17
  • Мнения: 7 716
Преди малко му пуснах sms. Laughing
Иначе двайсетина пъти на ден и естествено той на мен. Laughing
И странното е, че всеки път е от сърце и с вълнение. Харесва ми.

# 18
  • Мнения: 4 629
Преди малко. Казвам му го всеки ден  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 270
Всеки ден, сега като е далеч още по-често при всяко обаждане или смс . . .

# 20
  • Мнения: 2 336
Аз честичко, той по - рядко, да не кажа много рядко.
 Защо трябвало да се казва нали съм си знаела?
Иначе вчера за последно му казах.

# 21
  • Мнения: 251
Преди 15 мин. по телефона!
Казвам му го всеки ден, той на мен също!  Heart Eyes
 

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Всеки ден многократно си казваме, че се обичаме. Постоянно се чуваме по тел. и винаги си казваме.

# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ами казах му го преди половин час,когато си дойде да обядва и когато го изпращах на вратата.Обикновенно,аз май по-честичко му казвам,че го обичам от колкото той.Той не си пада по приказките,ама пък го доказва човека,на мен това ми е предостатъчно. Hug

# 24
  • Мнения: 447
Тази сутрин преди да тръгне за работа   Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 75
за съжаление напоследък рядко му го казвам. и ние доста се поспречкваме... той пък ми го казва още по-рядко... нали съм си го знаела... не го бива много, но пък съм щастлива, когато го виждам в очите му. май ще трябва да започна да му го казвам по-често, защото и на него му е приятно да го чува, въпреки че той се държи доста странно, когато му го казвам. сякаш м е неудобно... изобщо го няма в романтичните неща Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 268
Вчера беше.Аз не го казвам като поздрав,а в момента наистина го чувствам и му го казвам.Не е всеки ден,а когато изпитам необходимост да му го кажа.

# 27
  • Мнения: 278
Непрекъснато.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не си спомням.Май доста отдавна ще да е било.

# 29
  • Мнения: 131
 GrinningПочти всеки ден си го казваме и двамата и е много приятно.....дори сякаш точно този израз не  е достатъчен, а ти се иска още нещичко.....българският както си казвам аз е беден на чувства, но какво да се прави,.....

Общи условия

Активация на акаунт