Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Аз ползвам само твърди с перлени отблясъци.

# 31
  • Мнения: 520
Само твърди!

# 32
  • Мнения: 56
Да питам  Blush - прахообразните не мога да ги нанасям правилно, по цялото ми лице има. С някакви специални четки ли се слагат - аз с апликатор?

И при мен винаги се получава същия номер...  Confused И понеже прахообразните ми сенки са едни лъскавички.. познай на какво приличам!  Laughing
Имам едни течни - като гланц за устни, сребристи. Слагала съм си 1 или 2 пъти, но винаги се събират. Пробвала съм да сложа само над горните мигли - като молив, но се отпечатват малко под веждите..

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
Да питам  Blush - прахообразните не мога да ги нанасям правилно, по цялото ми лице има. С някакви специални четки ли се слагат - аз с апликатор?
Както  illy е казала единия вариант е да сложиш по обилно пудра под окото /и острани/,и така частичките ще паднат върху нея.После с голяма четка просто изтупваш и не остава нищо.
ДРугия вариант е да започваш гримирането от очите/не от базата/.Така после каквото се размаже ще си го изчистиш с памучето и ще продължиш гримирането.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 22:47 от Исайкова

# 34
  • Мнения: 1 941
kopche  , айде давай да я видим таз палитра  Laughing

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Да питам  Blush - прахообразните не мога да ги нанасям правилно, по цялото ми лице има. С някакви специални четки ли се слагат - аз с апликатор?
Както  illy е казала единия вариант е да сложиш по обилно пудра под окото /и острани/,и така частичките ще паднат върху нея.После с голяма четка просто изтупваш и не остава нищо.
ДРугия вариант е да започваш гримирането от очите/не от базата/.Така после каквото се размаже ще си го изчистиш с памучето и ще продължиш гримирането.

Третият вариант е да нанасяш сенките с леко наведено лице, така че да се сипят  на пода!  Wink
Аз така правя, защото много рядко ползвам пудра , а и ме мързи да се чистя после с тампон.

# 36
  • Мнения: 4 770
Винаги и само компактни! Другите просто не издържат дълго време перфектни.

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 00:34 от просто Петя

# 37
  • Мнения: 36 038
само твърди

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Само твърди

# 39
  • Мнения: 6 917
Но пък не съм ги пробвала с основата за сенки Thinking Дали ще действа и при тях, някой пробвал ли е?
Пробвах с течни, не с кремообразни, но резултатът беше ужасяващ. Сенките ми иначе са много хубави, много добре се разнасят и рядко се събират, а с основата останаха на шуплички и не можах да ги разнеса.
Иначе ползвам основно твърди, имала съм и разни прахообразни и течни.

# 40
  • Мнения: 661
компактни най- вече. но имам и едни кремообрани на essence, които много ми харесват и изобщо не ми се събират на клепача. но предпочитам компактните! newsm10

# 41
  • Мнения: 2 152
Прахообразни,перлени Peace
Ползвам основа за сенки на Артдеко,но все ьзабравям да я слагам Blush

# 42
  • Мнения: 5 476
 Предпочитам компактните! newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 1 176
Течни съм ползвала преди, но вече не си слагам...
Сега залагам на прахообразните...

# 44
  • София
  • Мнения: 3 864
Предпочитам тези перлените, които са във формата на молив. Използвам ги или самостоятелно, или като основа за прахообразните сенки. Течни съм пробвала, но не бях доволна.

Общи условия

Активация на акаунт