Някой да ме посъветва какво да правя?

  • 1 174
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Кажи му, че си се объркала  Simple Smile 
Въпреки, че ми е странно да те пита теб  Rolling Eyes моят всеки път определяше седмицата според ПРМ и според ехографа, не е разчитал на моите познания  Mr. Green
Peace

# 16
  • Мнения: 1 745
Тоз пък кви глупости ти говори-аз се връщам току що от ехограф-и съм в 28 -29-та г.с.Абе 29-та..че ехографа и е малко хамав.

Тоз кво иска бебетата по каталог ли дарастат.Ами нали зависи и от майката и таткото бе-ако са се родилипо дребни бебчета няма да ти да родиш 5 кг-во бебе.И съответно обратното.

Нямаш място за паника-и му кажи на тоя да се захрани сам със ситеми-нещо го пере сачмата.Също така зависи кога си заченала-това е от ОГРОООМНО значение Naughty NaughtyАко си заченала малко по късно от предвидените докторски овулации значи няма място за претиснение.И моя бебо изоставаше с почти 2 седмици-взе та навакса...Така че не се притеснявай изобщо...


И ако искаш заповядай в СЕПТЕМВРИИСКИЯ отбор ......добре дошла си.така като те гледам септември ще раждаш налио така Hug Hug Hug

Спокоино  bouquet

Много смешно ми стана от това,което си написала.  Joy Да уточня,че като излязохме в коридора док. взе да обяснява на мъжа ми каква е ситуацията и той веднага му каза,че съм в 28 г.с.,а не 29,но той изобщо не му обърна внимание.А ние и двамата сме по 165см - та той му вика "Е колко да е голямо бебето???"  Другото което искам да уточня е,че бременността ми започна с проблеми-кървене в 6 г.с. (по-скоро зацапване) и тогава същия док. за малко да махне бебето,щото не се развивало.Ние знаем точно кога сме го "направили" и му казахме-беше точно на 6 седмици,а той казва,че трябвало да е 7-8.Както и да е.А с няколко седмици прегнил,но-шпа и утрорестан всичко мина.Но заради това тогава сега доста се изплаших... И без това тези 28 седмици са ми кошмарни.Постоянно параноя,паника,страх...  Sick
 
Иначе термина ми е 3 септември,но как точно да са запиша в септемврииския отбор?  Rolling Eyes Не съм чела там и не знам за какво става въпрос...

# 17
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ами аз ти казах че е така ти се шашкаш.Недей бе мила това ми е втора бременност и предното бебе вървеше с две седмици напред даже и с повече.Ама таткото се е родил 4200 #Crazy Така че това си е божа раябота

Чудя се даже защо продължаваш да ходиш при тоя хамавия кукундрел.Пращай го за гъби и толкоз

А ето как да се запишеш при нас-давам ти линка и се запиши...ние всеки ден си пишем ,разискваме разни теми,кикотим се тука,за бебчетата приказваме,за прегледите.абе Бременските му работи
ето заповядай и да пишеш всеки ден  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197215.240;topicseen

# 18
  • София
  • Мнения: 245
Снощи бях на преглед, според ехографа изоставам точно колкото теб (3 дена). Докторът ми обясни, че първо, заложените размери са средни (не може всички бебета да растат еднакво); второ, самите ехографи изчисляват с +/- 10 дена отклонение; различните жени са предразположени да раждат различни по големина бебета, аз например се очаква да родя отново неголямо бебе (дъщеря ми беше 3 кг.). Като цяло, разлика от 2 седмици не дава повод за притеснение.
Както вече са ти казали, няма смисъл да ходиш в болница. Кажи на доктора, че си се объркала. Но що за доктор пита теб в коя г.с. си  Rolling Eyes
И аз се присъединявам към Ани, ела при нас  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Днес бях на ехограф и мойта беба е също 1.2кг т. е. относно теглото нямаш  bouquet никакъв проблем.Магнезий се прилага при преждевремнни, подготвителни контракции.Не  се притеснявай излишно!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт