Подарък за новодомци?

  • 49 904
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
Или саксия с голямо цвете.
Не купувай само саксия с цвете.
Има поверие, че в нова къща не трябва да се внася пръст, за да няма скорошна смърт. Пръст може да внесе само домакинята на къщата, не и нейните гости.
Хм, не го знаех това. Как бих могла да знам всички поверия Crazy
пфу, ама вече от поверия, на мен са ми подарявали цветя в саксия, много пъти, е не мога да кажа, че за 10години не са умирали хора около мен, но в никакъв случай не мога да свържа с подаряването на цветя, също и на свекърва ми подарихме 3-4 саксии, деверът ми почина, но 2-3 години след това, не може да има връзка
но колкото и да не вярвам, повече няма да подарявам цветя в саксии, отде го прочетох и аз Twisted Evil
а иначе съм чувала, че статуетки слонове носят щастие в дома, но ако са с хобота нагоре Laughing
риби, носят деца
къща, нарисувана: домашен уют

# 16
  • Мнения: 1 299
и слон статуетка, дървен - знам че носи щастиек, е добра идея  Peace

# 17
  • Мнения: 1 426
Ланфеар, явно личи си колко съм наблюдателна, щом изобщо не бях забелязала линка ти с подарявяните котета...
Пожелавам ти да намериш най-хубавия подарък!

# 18
  • Мнения: 1 299
Ланфеар, явно личи си колко съм наблюдателна, щом изобщо не бях забелязала линка ти с подарявяните котета...
Пожелавам ти да намериш най-хубавия подарък!

Балгодаря   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не трябваше и аз да чета за това поверие с цветето ooooh!. А толкова обичам да подарявам цветя.
 Да кажа за статуетките - аз лично не обичам такива подаръци - все се чудя после къде да ги дяна и прибера, да не ми събират прах.
 Картините - трудно да уцелиш вкус.

 За нов дом на наши приятели взех - свещник. Като им ходим на гости - виждам, че го ползват, доволна съм. Сега да не вземе някой да каже, че и това не трябвало да се подарява, заради свещите ooooh!

 Сервиз ми звучи най-добре - никога в една къща не са излишни.

# 20
  • Мнения: 474
А всъщност като са ти достатъчно близки, защо направо не попиташ- "спряля съм се на това и това, имате ли такова нещо"? Един от подаръците ми е набор от прибори, такива които висят над плота в кухнята. Приятелката ми се обади и пита- искаш ли да ти взема цял комплект. Аз самата нямаше да дам дълго време пари за такива луксозни "черпаци", едниния само е към 18-20 лв. Тя ми подари набор от 5 такива и сега хем ги ползвам с кеф, хем са ми много красиви.  Laughing
Друг хубав подарък са ми набор от хавлиени кърпи- от такива за плаж и къпане до малките за ръце. 8 кърпи общо +2 детски в цветовете на банята ми / детските не са от комплекта, но да имало нещо и за малчо/. Ей, умрях от кеф.   Laughing Защото и за това нямаше да дам пари накуп.
Братовчедите ми пък донесоха подаръци за детската стая- нали и тя била част от новия дом.  bowuu Фотьойл като ръка и масичка със столче от тези, които ги има в големите мебелни матазини.
Ох, мога да ти изреждам до безкрай, защото накъдето се обърна в къщи има нещо подарък. Толкова много хора бяхме поканили, все близки, а и още има да каним.
Дано съм ти помогнала с идеи!

# 21
  • Мнения: 4 406
подарих наскоро табелка с имената за входната врата

# 22
  • Мнения: 1 299
Много и се чудесни идеи ми дадохте и сега пак се чудя какво да избера  Joy
Добре, че скоро пак ще ходя на друга приятелка на нов дом - та за едната едно, за другата друго. Но кое за коя  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 492
Разгледай този сайт по категории. Има доста идеи. http://911.bg/a2/offers.asp?grid=28383&m=37

Аз харесвам свещници, комплект ароматни свещи с цветовете на някоя от стаите им.
Може комплект аксесоари за вино + бутилка вино или чаши за вино.
Не обичам да ми подаряват картини. Имам една, която изваждам само, когато ще ми дойдат съответните хора на гости.Нямам сили да им кажа, че не я харесвам и не ми отива на интериора. Голяма мъка ooooh!

# 24
# 25
  • Мнения: 1 492
Да, пък и с такъв цвят ще им се връзва във всяка стая.

# 26
  • Мнения: 2 700
На нас са ни подарявали освен палма (разбрах, че цветя не се подарявали, но слава богу при нас екстрата с пръстта ни е отминала), сервиз китайски порцелан + клечки, ефектна мраморна поставка (от зелен мрамор) за сервиране на сирена, комплект кухненски домакински ножове (адски практично), кристални фруктиери (малко шаблонно, но пък полезно понякога), комплект чаши.
Можеш да подариш и табла за сервиране в легло Wink

# 27
  • Мнения: 1 299
Можеш да подариш и табла за сервиране в легло Wink

Ихаааа, супер идея. Приятелката ми ще се зарадва  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 111
Само не чинии, всички това  подаряват... Tired

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Нож също не било хубаво да се подарява - режеш си връзката с човека Crazy Трябва да се откупи, дори на символична цена. Аз платих за комплект ножове 50ст.
Уффф, аман наистина от толкова суеверия, гледам да не им се връзвам, ама като съм чула нещо и после ме гложди Crazy

Общи условия

Активация на акаунт