Искам светло русичка боя.....

  • 2 972
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Само да ти кажа, че от тривитаминола, пада боята. Аз също съм на кичури, но искам да си просветля краищата на косата още, да е почти руса надолу, и фризьорката ми каза с боя, но като знам, че пада от маската не смея, та се чудя как да я направя. Пък и по принцип косата ми е черна.  ooooh!
Твоята естествената ти коса какъв цвят е близко ли е до русото или...?

   тва е отговор за Тинка Wink

Да ама ме притеснява падането на боята от тривитаминола. Дали после няма да се налага да я боядисвам 2-3 пъти месечно.  newsm78 Ох пък от боята се изсушава косата, а моите корени имат нужда. Ох голямо чудене и маене.

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Някой може ли да ми препоръча хубава и щадяща боя за коса, която и да не е много скъпа. Като се има в предвид, честото и използване. Ама кичурите пък лесно се поддържат. ooooh!

# 18
  • Мнения: 410
На мен пък тривитаминола ми подхрани чудесно косата. Преди години пак се бях направила на кичури и едвам ми се оправи косата, трябваха и 1-2г. да се възстанови напълно (така цъфтеше като за световно). Сега започнах маската по време на 1 правене на кичури и вече 1г. нямам проблем с косата, даже доста ми намаля естествения косопад.
Аз не омаловажавам действието на тривитаминола, защото на мен той ми върна косицата. Просто исках да кажа, че е по- добре ако ти е суха косата да си брюнетка, а не да се чудиш как да я възстановиш.
 Иначе на въпроса ти за боята- мен винаги фризьорите са ми я преценявали, в зависимост от състоянието и.

# 19
  • Мнения: 108
Не знам какво да те посъветвам...аз току-що пак даже си направих маската и сега съм с нея...според мен...е добре като се боядисаш да си вземеш тониращ балсам на Престиж...той премахва неприятния нюанс...аз така направих и след 2-3 часа като се къпя накрая вместо с балсам с това на престиж стоя 5 минути и става мн хубаво
Има няколко разновидности...моят е перлен...наистина е добре така...
Хем ще имаме дълги хем хубави коси:)

# 20
  • Мнения: 108
и аз от сутринта питам каква боя да си купя...за да ми стане хубаво светло русо  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 108
оооо има да се чудяяяяяяя  Thinking  Thinking  Thinking  newsm78  newsm78

# 22
  • Мнения: 108
Между другото някой знае ли нещо за марката "Lakme"...казаха ми че има балсам специално за руса коса който премахва жълтия оттенък??????

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
На мен пък тривитаминола ми подхрани чудесно косата. Преди години пак се бях направила на кичури и едвам ми се оправи косата, трябваха и 1-2г. да се възстанови напълно (така цъфтеше като за световно). Сега започнах маската по време на 1 правене на кичури и вече 1г. нямам проблем с косата, даже доста ми намаля естествения косопад.
Аз не омаловажавам действието на тривитаминола, защото на мен той ми върна косицата. Просто исках да кажа, че е по- добре ако ти е суха косата да си брюнетка, а не да се чудиш как да я възстановиш.
 Иначе на въпроса ти за боята- мен винаги фризьорите са ми я преценявали, в зависимост от състоянието и.

Ами тя по принцип косата ми е с мазни корени и сухи краища. Ужасна комбинация.  Close А моята коса е ужасно не податлива на третиране, не можеш да я накъдриш, като се направих на кичури всеки косъм е с различен нюанс на русото. А да не говорим, че в корените е по светла от колкото в краищата. Абе ужас, не услужлив тип коса.  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 037
Пробвай с 01 на Лонда,води се слънчево русо Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз съм с много тъмна коса.От няколко години ползвам ПАЛЕТЕ ДЕЛУКС 218 и съм много доволна.Мисля че се води пепелно русо и не бих казала че съм жълта Naughty Дори и сега когато се боядисвах на месец и половина и косата доста израстваше, ми покрива корените перфектно. На 5-6 месеца си правя кичури и съм доста руса Rolling Eyes. Относно това, че изсушава-не съм на това мнение.Косата ми става много хубава.

# 26
  • Мнения: 364
Аз пък се боядисвам с Fadiam-10.1 или с Чифели. Но с Чифели ми жълтее малко, а от Fadiam съм много доволна  Peace

# 27
  • Мнения: 4 306
Ами тя по принцип косата ми е с мазни корени и сухи краища. Ужасна комбинация.  Close А моята коса е ужасно не податлива на третиране, не можеш да я накъдриш, като се направих на кичури всеки косъм е с различен нюанс на русото. А да не говорим, че в корените е по светла от колкото в краищата. Абе ужас, не услужлив тип коса.  Twisted Evil
1. Вариант: Мажеш преди няколко дни преди боядисване, цялата коса.
2. Вариант: Предполагам основно корените боядисваш. За това аз правя така - намазвам корените с боя, а краищата намачквам с маска или тривитаминол, зехтин или каквото имаш под ръка.

# 28
  • Мнения: 108
Аз вече си купих........Гарние 100% #111 .................................Сега да видим какво ще замясам:)

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами тя по принцип косата ми е с мазни корени и сухи краища. Ужасна комбинация.  Close А моята коса е ужасно не податлива на третиране, не можеш да я накъдриш, като се направих на кичури всеки косъм е с различен нюанс на русото. А да не говорим, че в корените е по светла от колкото в краищата. Абе ужас, не услужлив тип коса.  Twisted Evil
1. Вариант: Мажеш преди няколко дни преди боядисване, цялата коса.
2. Вариант: Предполагам основно корените боядисваш. За това аз правя така - намазвам корените с боя, а краищата намачквам с маска или тривитаминол, зехтин или каквото имаш под ръка.

Ами не се боядисвам на кичури ми прави фризьорката.

Общи условия

Активация на акаунт