Мята дъщеря е със същия проблем. Още със сставането започва да реве и  казва " утре пак не днес" . направо ми се куса сърцето, но какво да се прави трябва да све работи....
А то една седмица за малко се успокоява т. е. до градината - пее песнички. влезе ли нямам думи -   реве и не спира. Влезе ли вътре в стаята при децата - сякаш става друга - изобщо не се чува отвън. Всички майки и целия персомнал ни знаят  -  огласяваме цялата градина.
А на обяд изобщо не иска да спи..  а от нея и др. деца не могат да миигнат... Направо си е кошмар.



Хи-хи ,това все едно съм го писала а за моето дете.Сутрин става и ми казва днес не на детска-утре-нали?Много уговорки,рев и тръшкане е докато влезе вътре  и после спира.Не иска да спи на обед,не яде, а ходи на детска вече от 3 месеца.Успявам да я прилъжа само като и обещая ,че като я взема ще ходим в детския магазин за играчка.И аз съответно си изпълнявам обещаното всеки ден и вече се чудя къде да слагам играчките.
И аз се питам кога ли ще дойде деня,в който да се събуди и да поиска сама да ходи на детска.