За кашата

  • 1 258
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
аз започнах с оризова каша на Хип като обедно ядене по малко, след около 2 седмици започнах да я захранвам с зеленчукови пюрета н аобяд и преместих кашата следобед. Ако неиска зеленчуците пробвай да сложиш малко АМ ,може така д аго яде, докато свикне и постепенно ще го махнеш.Ако и това непомага,просто бъди търпелива и давай  колкото иска зеленчуково и дохранвай с мляко,докато свикне детенцето. Късмет със захранването Peace

# 16
  • Мнения: 1 081
Доста бързо вървите със захранването и кашата може да я оставиш за малко по-нататък, но ако си решила да пробваш, може преди обед или следобяд. Дай първо да опита вкуса, да свикне с него и после можеш да заместиш цяло хранене с нея.

# 17
  • Мнения: 1 081
Аз захраних със зеленчуково пюре, първо картоф, после морков, днес сме на тиквички, дори единия ден дадох и малко грах, но него ще го оставя за по-нататък.

# 18
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз я давам като следобедна закуска  Peace
smile3521

# 19
  • Мнения: 321
   Кашата съм я давала за след обедна закуска, а сега от време на време и давам такава като сутрешна закуска.
   А относно зеленчуковите пюрета, моето момиче много малко от тях харесва, смесвала съм ги с тиква и със сирене съм пробвала, но нашата като каже НЕ и не иска. Предпочиташе  домашно приготвено.   Peace

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
   Кашата съм я давала за след обедна закуска, а сега от време на време и давам такава като сутрешна закуска.
   

И аз давам вече кашата за закуска,защото синът ми отказва да яде попари.

# 21
  • Мнения: 2 019
Не знам каква каша си купила но аз давах плодова каша на Слънчо следобед.Пак трябва да захраниш с няколко лъжички първо.
Peace

# 22
  • Мнения: 669
обикновено се дава  следобед

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз каша давам следобед - към 16 ч. , но рядко, защото тя не я харесва, ама никак  Sick

# 24
  • Мнения: 5 362
Започнах с кашата пак по няколко лъжички.Давах я следобед.

Общи условия

Активация на акаунт