Жега мъчи ни голяма, АВГУСТ аз ще стана мама!

  • 10 395
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 23
Добро утро !!!
elissee и GERA- ще ме уморите  Joy Joy
Фоайето на Калчева е много тясно и май elissee ще трябва да я спуснат отгоре  Joy Joy
Успех на прегледа и чакаме отзиви  Peace
Иви - дано мъничката се оправя бързо -има някакво вирусче и протича бързо Praynig
Екатерина -пу ,пу много си сладка  Grinning
Ани и Теди -да са ви честити покупките  Hug
Мариетка -вече много сме писали по въпроса за 2 момичета или момчета или шаренки ,но важното е да са здрави дечицата  Flutter

Мен днес ме гони страхотен апетит ,от 9,00 ви чета и си похапвам още -досега съм +10 кг .Да не би да е от желязото  newsm78 и желанието за секс се увеличи  Joy Joy

# 77
# 78
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Момичета, много ви благодаря за отговорите   bouquet Ние все още нищо не купуваме, само гледаме. Искаше ми се да видя още малко колички и преносими кошарки. За спален комплект се чудя, защото имаме тук една позната, която шие и са много качествени, та мисля от нея да вземем, може даже да ни направи комплект с обиколници, ако се спрем на варианта за дървена кошарка. Нещо тези преносимите не ми вдъхват доверие. А иначе за дрешки съм се насочила главно към Вис Виталис в Пловдив и най-вероятно повечето неща от там ще вземем. Но сигурно ще се спуснем и по К. Величков да разгледаме.

# 79
  • Мнения: 3 595
Ментина благодаря ти  Heart Eyes а нощта я изкарахме с много притеснения, днес вече 5-ти ден почва малкото е толкова криво, че нито спи, нито яде вече съм  #Crazy Ама поне тя спа... не вдигна над 38,5 в контролите като проверявахме температурата и я оставихме да се наспи...Днес е ужасно крива, което е добре значи има сили да се цупи за всичко  hahaha
Мариета честито мъжко бебешорство stork-boy  Heart Eyes

Беличка в нашия комплект има ножичка, пиличка и нокторезачка...Аз не ползвам нокторезачката, пиличката от време на време... Моите не помня мисля, че са на Nuby. А за кошарката зависи дали сте дребни или по-едри... аз съм била 1,20 сигурно 3-4 клас  Mr. Green Всички случаи до 5-6 трябва да се събира. Пък и аз съм на мнение, че по някое време е по-удобно вече обзавеждане за детска стая.
Екатерина хиляди благодарности още веднъж   bouquetНа мен бездруго ми трябва 120/60 сигурно и ние от там ще вземем Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз съм с голям корем и Елито беше 3,050 така че Simple Smile има надежда за всички  hahaha А коремчето и ти сте много сладки Hug

# 80
  • Мнения: 82
Верно бе,Мариетка-честито ти мъжленце stork-boy!

# 81
  • Мнения: 4 546
вие имате ли болки? аз вчера едав се прибрах от работа - болеше ме и като седя, а пък едва вървях . не ме болеше самия корем, а някак под него  newsm78

# 82
# 83
# 84
  • Мнения: 423
Aбе много сте ранобудни smile3503

# 85
  • Мнения: 423
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=143909
Айде гледайте и въздишайте newsm08

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 10:54 от rebus

# 86
  • София
  • Мнения: 1 380
Здравейте и от нас с бебка.
И ние днес сме в отбора на консултиращите се. Ще ходя във Токуда да ни гледат и ще поразпитам как стои въпроса с избора на екип и друго подробности. Стискайте палци всичко да ни е наред и после ще давам отчет.

# 87
  • Мнения: 998
marianamama , за съжаление няма да ме вземе днес и ще ходя в понеделник. Уффф стана ми много криво с такова нетърпение чаках за днес  Cry

elissee , за съжаление няма да можем да се видим, но се надявам да си направим някоя срещичка, бургаските мами и там ще се запознаем.

# 88
  • Мнения: 423
Ох, пак се изложих:(

# 89
  • Мнения: 498
marianamama , за съжаление няма да ме вземе днес и ще ходя в понеделник. Уффф стана ми много криво с такова нетърпение чаках за днес  Cry

elissee , за съжаление няма да можем да се видим, но се надявам да си направим някоя срещичка, бургаските мами и там ще се запознаем.
Много съжалявам, сега се чувствам виновна дето тия изцепих тая глупост, че моя час е последен. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт