Купували ли сте си фитнес уреди от телешоп?

  • 2 821
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Sbruny,много яки молци трябва да имате вече   Laughing
Повярвай ми истина е!!!! Laughing Joy

# 16
  • Мнения: 4 770
Не бих си купила нищо от Телешоп Peace
      newsm10   smile3513

# 17
  • Мнения: 51
Аз също имам Ab Swing и съм доволна

# 18
  • Мнения: 56
Ползвах вибриращите пеперудки - пфф по-голям боклук няма! Всеки път ме хващаше ток, а от гнусния гел после ме сърбеше кожата... Още си стоят някъде в нас.
Днес минах покрай един магазин, в който продават продукти на Вейс Телешоп, ако не се лъжа... Този колан СаунаСлим вече е 29лв, а преди беше къде-къде повече!

# 19
  • Мнения: 1 424
Аз също имам Ab Swing и съм доволна
И аз го имам  Peace
Уредът като качество е добър,но си иска постоянство  Peace

# 20
  • Мнения: 289
И аз имам abswing. Ако всеки ден го използвам броейки до 300(горе -долу 5 мин.) има ефект. Доволна съм. Peace
И затова после си взех Lateral Tigh Trainer (с две думи степер). Много пари и уж трябва да има не си спомням колко степени на натоварване, а има само една - най-слабата. Нямах време в рамките на 1 седмица да го върна и сега стои. Но когато го ползвам също съм доволна. Само дето има по евтини,ама... Thinking

# 21
  • Мнения: 1 101
Не бих си купила нищо от Телешоп Peace
Аз също  Naughty

# 22
  • Мнения: 6 958
Имам неопреновия колан и клин и съм доволна, но всичко останало що е електронно не струва според мен...  Naughty

# 23
  • Мнения: 5 790
Ааа, мацки, забравяте за реднето Вьорнер, Бьорнер, или каквото и да е там... Това е единственото полезно, което съм си купила. Но нищо друго няма да си купя от тях.

# 24
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ааа, мацки, забравяте за реднето Вьорнер, Бьорнер, или каквото и да е там... Това е единственото полезно, което съм си купила. Но нищо друго няма да си купя от тях.

И аз го имам. Вярно е че бързо реже, но все имам чувството че ще ми замине и някой пръст, барабар с  краставицата.

# 25
  • Мнения: 5 790
Ааа, мацки, забравяте за реднето Вьорнер, Бьорнер, или каквото и да е там... Това е единственото полезно, което съм си купила. Но нищо друго няма да си купя от тях.

И аз го имам. Вярно е че бързо реже, но все имам чувството че ще ми замине и някой пръст, барабар с  краставицата.

То и аз имам такова чувство, ама нали е удобно. А и тиквата много лесно се реже там.  Laughing

# 26
  • Мнения: 302
Не съм си купувала нищо от тях, а нямам и намерение да го правя, още повече че 99 % от отзивите които съм чувала за тях са негативни. Аман от фалшиви реклами  smile3515

# 27
  • Miami
  • Мнения: 412
Тези уреди са абсолютни боклуци, а рекламите са абсурдни-" Само за пет минути на ден и талията ти намалява ...." Дрън-дрън
Ако беше толкова лесно, всички хора щяха да са слаби и с изваяни мускули!

Общи условия

Активация на акаунт