Радостта ни стана още по-голяма - бебо ритка в НОЕМВРИйската си мама

  • 11 263
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Казват /незнам колко е вярно това/ че момичетата се криели повече, защото били срамежливи  Simple Smile

Хъхъ. Иво се кри до 24-та седмица. Дотогава седеше с гръб към ехографа и махаше с ръка да се разкараме.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 208
И аз да се запиша тук.


Добро утро.

за уийкенда смятам едно плажче да ударя че сме мнооого вързани за разходки. Мъжо в гипс, колата ключалката се чупи и не мога да я отключа, пък мъжо в гипса не може да се докопа до нея  Mr. Green Хем ми е смешно хем ми се реве.

# 17
Добро утро и от мен ранобудни мамчета  Hug
Jutoo мммм много изкусително това кафенце, почти ми се прийска да оближа екрана  Mr. Green
Плежчето и на мен ми харесва като идея, но на Софийско плажче не бих рескувала да отида. Блазни ме и мен гората, ама стоя ремонт вкъщи.... нема край пуста баня.
Хубав ден момичета и много  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 804
Добро утро! Вчера четох как ви се схваща прасеца и се чудех, що за чудо е това newsm78 Но рано тази сутрин се събудих премряла от болка - беше ми се схванал прасеца и сега още ме боли Sad Калпава работа, но щом не са контракции съм щастлива Mr. Green
И моя бебчо на феталната морфология си стоеше по турски, с пъпна връв между крачетата, но доцентката ми каза, че е почти 100% сигурна, че е момче. Свикнах с мисълта и вече съм се настроила за момченце.
А събота и неделя ще идват родителите ми на гости и ще се мотаем с тях, но иначе и на мен ми се ходи сред приридата - Витоша примерно.
Спорен ден и дано мине бързо - петък е все пак!

# 19
  • Мнения: 421
Jutoo  всяка сутрин ли така ще ни рабуждаш Simple Smile  Laughing  Кафенцето е страхотно!

STELLA_B  Simple Smile така е.Всичко може да се очкава  Laughing Аз съм решила да се откажа и понеже правим ремонт ще се боядисва в по-неутрални цветове (зелено,жълто...). Вярно,че е по-голяма вероятността да се окаже момиченце,но представете си да излезе момче и цялата му стая да е в розово  Shocked той ще ме намрази за цял живот  Crazy

Дес
май и аз ще почна да свалям пръстените,защото ме дразнят когато ми се подуят пръстите (предимно сутрин) имам чувтството,че съм в окови,докто спаднат

# 20
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен !

Какво да ви кажа - и ние сме в ремонт и събота ще падне едно обикаляне по магазините за терикот и какво ли още не.И на мен ми се ходи на плаж, но малко жегите ме плашат вече , а и винаги съм предпочитала лятото да ходя на планина, но явно до август няма мърдане.А после ще съм с по-голям корем и идея нямам как ще се чувствам, а ми се ходи някъде поне за 5-6 дни  Praynig

Спорен ден и от мен- за сега  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Hug

Аз сега си взех резултатите от БХС, риска при мен е 1:10 000. Още не съм говорила с Док относно резултата да ми го разясни, но по това което съм чела и чувала мисля, че е добре  newsm78

Mariana, опитах се да ти пиша на лична ама явно кутията ти е пълна и неуспях. Днес имам мн.работа и няма как да  излеза през деня, както си мислех първоначално, та затова ходих за резултата сутринта  Laughing. Да се похвалиш после с резултата   Wink

Относно уикенда...в събота ще съм сама и мисля да се понаспя, а за неделя може с милото да идем някъде ама като се знам каква съм и колко бързо се изморявам...май не съм за никъде  Sad



# 22
  • Мнения: 3 416
но представете си да излезе момче и цялата му стая да е в розово  Shocked той ще ме намрази за цял живот  Crazy
hahahaголем майтап hahaha аз мисля утре да запиша час за 3D,дано лекаря да е свободен и дано бебето не се крие Praynigи дано да е...каквото искаме Embarassed
за подуването-и аз се подувам,но не всеки ден Thinking,пръстени не нося..и дано наистина съм в 5-ти месец,значи на 9-ти съм влязла май вече..да се порадвам и да се похваля,че до 5-ия месец не съм качвала килца,че след това JoyОбаче момичета корема ми стрмително си расте с всеки изминал ден ShockedВсички ми го казват! И нагоре си расте...мома ще е май...

# 23
  • Мнения: 421
sladurka   искрено ти желая да е момче!  Аз реших да се настройвам за момиченце,по момиченца само се заглеждам....пък ако е момче,ще е приятна изненада. Ние с моито мъжо сме решили да имаме 3 деца,така,че се надявам и момчета и момичета да има сред тях  Laughing 

# 24
  • Мнения: 3 416
Ние с моито мъжо сме решили да имаме 3 деца,така,че се надявам и момчета и момичета да има сред тях  Laughing  [/b]

 #Crazyутре лекаря не работел...чак другата седмица ще ходя Confused

# 25
  • Мнения: 421
чудиш се за трите деца ли?  Laughing  нека има,да е весело.Пък и като одъртея,кой ще ми гледа и глези  Laughing сега ще сложа малко снимки в албума (не на коремите)

# 26
  • Мнения: 3 416
ProstoAz,къде ти е корема Shocked Laughing На това приказно място ли живееш,къща ли е това? newsm78

# 27
  • Мнения: 421
корема съм го скрила с едни специални потници  Laughing  иначе...е доста голям.Днес ще се снимам пак да го видите  Леле...  ooooh! огромен Simple Smile
А йначе това е в Арбанаси до Търново   в   хотел Изовра... (много обичаме да си хойкаме там)
Отстрани на тези сладки животинки е ресторанта,но потдържат невероятна хигиена! Наистина е много приказно.
А иначе къщата ни се строи в момента... около нея има само кучета и котки Simple Smile

# 28
  • Мнения: 112
Добър ден и от мен!  bouquet

Честита ни нова темичка...Само хубави неща да си пишем в нея   Wink

.... Ние с моито мъжо сме решили да имаме 3 деца,така,че се надявам и момчета и момичета да има сред тях  Laughing 
newsm10

И аз така искам...
ProstoAz ама наистина добре си и скрила корема...
аз буквално вече се движа след коремчето ми  Joy
Весел ден Ви желая...после пак ще ви пиша!

# 29
  • Мнения: 3 416
Aма как така ни скочиха тумбаците изведнъж? Thinking tedi@az, мисля,че и при мене гледката е все едно  вървя след корема Joyднеска една приятелка ми каза,че щом е голям и нагоре върви значи ще е женско

Общи условия

Активация на акаунт