Кога за първи път казахте ....

  • 2 761
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Не помня!  newsm78 Отдавна беше! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 25
За първи път му го казах малко след като тръгнахме, но той ми го каза преди това, много неочаквано за мен, и ме улесни да му го кажа и аз. Преди това ме беше страх да си призная и пред себе си, че изпитвам такова чувство към него.

# 17
  • Мнения: 399
За първи път му казх "обичам те!" няколко месеца след като станахме гаджета. То си важеше от по-рано ,ама чаках нишан от него първо!  Laughing

# 18
  • Мнения: 902
На 10тия ден то4но. И преди малко  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 423
Като ми купи колело с 21 скорости.

# 20
  • Мнения: 2 336
Ясно си спомням кога му го казах. По скоро той си го изпроси и аз казах, че го обичам. Май не бях 100 % сигурна, защото се зачудих.   newsm78 Днес вече съм сигурна.

# 21
  • Мнения: 730
Идваше ми да му кажа още на следващия ден след запознанството ни,но устоях още малко на изкушението,макар да го усещах с цялото си сърце.Е,след толкова време заедно-разбрах,че не съм се излъгала.

# 22
  • Мнения: 1 668
мнооого отдавна..непомня,ама бяхме гаджета
Peace

# 23
  • Мнения: 2 022
и при мен беше доста отдавана....
много преди това той ми го беше казвал (не веднъж), че ме обича, но аз или се правех на приятно разсеяна, или измислях някое "остроумие" от рода на "не е вярно", "сигурен ли си...."
и един ден, даже  и аз не знам какво стана... гушнах го и казах "обичкам те" и........

Точно същото се случи и при мен.   Laughing

# 24
За първи път му казх "обичам те!" няколко месеца след като станахме гаджета. То си важеше от по-рано ,ама чаках нишан от него първо!  Laughing
......   така беше и при нас........

# 25
  • Мнения: 363
Много интересен въпрос, май на морето след 2 месеца като гаджета.

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Малко след като се запознахме- може би месец след това, не помня newsm78

# 27
  • Мнения: 1 564
За първи път му го казах малко след като тръгнахме, но той ми го каза преди това, много неочаквано за мен, и ме улесни да му го кажа и аз.
И при нас така.Но сега не пропускаме и ден без да си кажем  "Обичам те!". Flutter

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Казах му когато наистина силно го почувствах. Той ми отвърна по същият начин, попита ми как да го казва на български.
Казваме си го всеки ден постоянно, не ми омръзва да му го казвам, не ми омръзва да го чувам.
С тези думи се будим сутрин и с тях си казваме лека нощ.

# 29
  • Мнения: 6 993
Емммм newsm78 Около 10 часа след като се запознахме, по-заобиоколен начин. 2 дни по-късно в прав текст Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт