Пишете ли си романтични смс-и със половинката?

  • 7 463
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Имам си една приятелка,която по цял ден щрака смс-и на гаджето,понякога ми чете по някое което е по така романтично...и много и се радвам,очите и греят от щастие.Та искам да попитам как е при Вас:)Ние на младини(като гаджета)и ние бяхме така,ама сегаа...сега е друго.Аз ако му пиша нещо по романтично от това какво искам да напазарува,ще помисли че имам температура Joy

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Никога не сме го правили. Не обичам да пиша съобщения. Вярвам в думите така да се каже. Пък и нещо ми куца романтиката. Абе шантава работа. Но обичам те винаги очи в очи или по скайпа  Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 223
седя сега и си мисля какво по-романтично да му напиша,за да видя как ще реагира,но не се сещам нищо по така Simple Smileсмятам обаче като се прибере да го питам как би реагирал на подобно нещо сега от мен newsm78

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не!

# 5
  • Мнения: 3 376
Ами пишехме си доскоро...Но вече се чуваме по няколко пъти не ден и  си говорим за малчо най-вече,те много си липсват с баща си,ужасно са привързани един към друг.
Иначе ми липсват тези времена,определено.А като се сетя само като бяхме гаджета пък какво беше... Heart Eyes

# 6
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами пишехме си, и то доста. Но откакто минахме на безплатни разговори между нас двамата, вече не си пишем. За сметка на това водим невероятно дълги разговори  Blush

# 7
  • Варна
  • Мнения: 552
Пиша предимно аз, най често когато е на път и го няма по 6-7 м.

# 8
  • Мнения: 1 212
Хмм .....   newsm78 ..... не ме провокира в момента, мотаейки се около мен през повечето време  Sunglasses
Виж ако бяхме разделени през повечето време, може би щях Peace

# 9
  • Мнения: 5 317
не,мързи ме да пиша.

# 10
# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 286
В началото и ние си пишхеме страхотно романтични sms-и. Просто се разтапях като получа такъв. Но сега говорим безплатно помежду си и sms-и не сме си писали скоро. Предпочитам да му се обадя и да чуя гласа му, отколкото да му пиша.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да, почти всеки ден.
Супер е да знаеш,че в този момент някой мисли за теб.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да, пише ми и аз му пиша. Става ми много хубаво  Blush

# 14
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз постояно му пиша  Hug,но той само се обажда  Sadявно го мързи да пише Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 569
 Да, най- редовно!

# 16
  • София
  • Мнения: 819
Смс-и не, но си пишем мейли, също е хубаво и приятно Heart Eyes Ако му напиша романтичен смс, няма да ми отговори, а като се прибере ще каже: Ми добре Joy

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз му пиша от време на време.Но той само когато сме разделени за по-дълго време.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Преди си пишех ме сега по рядко.Сега повече говорим по телефона от колкото да си пишем.

# 19
# 20
  • Мнения: 2 807
Пишем си, да  Heart Eyes
И SMS-и, и e-mail-и с писания и картички, а и по телефона се чуваме по няколко пъти на ден, докато е на работа  Heart Eyes

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Да, когато беше в БГ и в началото на връзката ни, пишехме по 15 смс-а на ден  Laughing
Сега дори по Скайп говорим и той пак ми чати разни цветенца, сърчица, целувчици...  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 620
Преди няколко месеца почти непрекъснато,сега ги поразредихме,но пък си лягаме един до друг Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 2 270
Пишем си, особено когато е далеч

# 24
  • Мнения: 3 622
Не обичам да пиша SMS, но понякога му пиша някой романтичен с някое секси предложение, на който той не може да устои и веднага ми отговаря в същия тон.  Wink

# 25
  • Мнения: 1 668
Пишем си, особено когато е далеч
и ние така Peace

# 26
  • Мнения: 589
Пишем си такива смс-и само когато той е в чужбина.Иначе се чуваме по веднъж на обяд и преди края на работния ден-да се координираме кой накъде...Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 819
извинете за ОФФ-а. djesmin, новия ти аватар е супер, много по-хубав от предния.  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да. Хубаво ми е така....

# 29
  • Мнения: 2 035
Само когато съм в командировка, но скоро не ни се е случвало нали съм по майчинство Grinning

# 30
  • Мнения: 251
Случва се често  Peace
Той също ми пише, ама определено повече му се говори  Laughing

# 31
  • Мнения: 6 998
В началото повече. Че и еротични приказки си разказвахме Laughing
Сега с многото минути повече говорим.

# 32
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Оо, докато бяхме разделени за няколко месеца и аз си бях в България, то бяха едни романтики, едни 4удесии, незнаех, 4е мъжът ми може да бъде такъв поет. Сега не6то е загубил музата, даже се смее, когато ве4ер в семейното ложе му 6епна романти4ни думи4ки. тЮх, да му се невиди, като се оженят, големи темерути стават.

# 33
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Да пишем си,сега когато сме далече един от друг непрекъснато.

# 34
  • Мнения: 668
зависи на каква вълна съм, а той предпочита да ми се обади, защото го мързи да пише.
в началото, докато бяхме гаджета, почти денонощно си говорехме по телефона и си пращахме СМС-и.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 654
Да, често.

# 36
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Преди постоянно си пишехме, но напоследък не пиша такива неща, а той ми писа на два-три пъти и много ме зарадва Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 27 524
О, да, много и непрекъснато, когато сме разделени. Когато сме си все заедно - рядко.

# 38
  • Мнения: 4 380
Никога и на никого не пиша СМС-и и още повече пък на съпружеското тяло. Laughing

При мен тази услуга е абсолютно неизползваема.

# 39
  • Мнения: 4 390
Ако му пусна такъв някой ден, сигурно ще се притесни ужасно, че съм врътнала нещо. Party

Не. Не си пишем, още повече пък романтични. Crazy
Говорим си по телефона. Доста по-удобно и по-приятно от SMS-и е и за двама ни.

# 40
  • Мнения: 1 564
... откакто минахме на безплатни разговори между нас двамата, вече не си пишем. За сметка на това водим невероятно дълги разговори  Blush
callme callme callme

# 41
  • софия
  • Мнения: 636
да-често! Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 5 289
Пишем си,но все по рядко. Sad

# 43
  • Мнения: 1 793
Да, от време на време си пишем такива смс-и.

# 44
  • Мнения: 95
Не, имам безплатни минути и си говорим често.

# 45
  • Мнения: 9 865
Ние пък си говорим съвсем безплатно, но смс си е друго. Ей така както си стои някъде и хоп - нещо романтично. Много обичам и често му изпращам, особено, ако е много далече от мен.

# 46
  • Мнения: 2 550
вече не, мързи ме
ако ме удари романтичната муза, звънкам  Grinning
е, случва се и смс-и да пиша Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 908
Пишехме си преди да се оженим,и след това към половин година.След това спряхме.Само ако сме далеко за нощ,две или повече,тогава се разтъжаваме и си пишем.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога нито той на мен, нито аз на него сме си пращали смс.

# 49
  • Мнения: 158
Да, не много често, но достатъчно...Когато му пиша любовен  смс, винаги се усмихвам, защото знам, че той се разтапя... Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 23 107
Вече се случва рядко.

# 51
  • Мнения: 3 674
Преди време като бяхме гаджета често.Сега като е на работа няма време за смс и е станал много изобретателен Grinning
Праща ми е-майли.....например че му липсвам и като си дойдел довечера щял да ме "обезкости"..и такива подобни...  Joy

# 52
  • Мнения: 1 808
Не.
Защо да пишем смс, като се чуваме на ден по 100 пъти.

# 53
  • Мнения: 185
Не,говорим безплатно Wink

# 54
  • Мнения: 255
Сега като си погледна джисиема имам романтични sms още от преди да се оженим , а днес на път за работа  пак ми писа , че ме обича Laughing

# 55
  • Мнения: 208
Вече не. По негова вина  Crossing Arms

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
Като гаджета да.
Сега не.
Одъртяваме явно.

# 57
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
всяка сутрин от както сме заедно ми праща смс, независимо дали се буди до мен или не, в началото ми пращаше само една роза, сега ОБИЧАМ ТЕ. много е хубаво Grinning

Общи условия

Активация на акаунт