Пишете ли си романтични смс-и със половинката?

  • 7 460
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
 Да, най- редовно!

# 16
  • София
  • Мнения: 819
Смс-и не, но си пишем мейли, също е хубаво и приятно Heart Eyes Ако му напиша романтичен смс, няма да ми отговори, а като се прибере ще каже: Ми добре Joy

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз му пиша от време на време.Но той само когато сме разделени за по-дълго време.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Преди си пишех ме сега по рядко.Сега повече говорим по телефона от колкото да си пишем.

# 19
# 20
  • Мнения: 2 807
Пишем си, да  Heart Eyes
И SMS-и, и e-mail-и с писания и картички, а и по телефона се чуваме по няколко пъти на ден, докато е на работа  Heart Eyes

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, когато беше в БГ и в началото на връзката ни, пишехме по 15 смс-а на ден  Laughing
Сега дори по Скайп говорим и той пак ми чати разни цветенца, сърчица, целувчици...  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 620
Преди няколко месеца почти непрекъснато,сега ги поразредихме,но пък си лягаме един до друг Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 2 270
Пишем си, особено когато е далеч

# 24
  • Мнения: 3 622
Не обичам да пиша SMS, но понякога му пиша някой романтичен с някое секси предложение, на който той не може да устои и веднага ми отговаря в същия тон.  Wink

# 25
  • Мнения: 1 668
Пишем си, особено когато е далеч
и ние така Peace

# 26
  • Мнения: 589
Пишем си такива смс-и само когато той е в чужбина.Иначе се чуваме по веднъж на обяд и преди края на работния ден-да се координираме кой накъде...Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 819
извинете за ОФФ-а. djesmin, новия ти аватар е супер, много по-хубав от предния.  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да. Хубаво ми е така....

# 29
  • Мнения: 2 035
Само когато съм в командировка, но скоро не ни се е случвало нали съм по майчинство Grinning

Общи условия

Активация на акаунт