Черен списък на съседите

  • 7 590
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 982
Лигла,не си ме разбрала.Нямам намерение да се обяснявам,върни се назад,прочети,виж кого съм цитирала и какви са изказванията на цитирания от мен!
Pipinka,  bouquet!

# 106
  • Мнения: 982


Е, айде сега, като сте с бебета и живота около вас да спре! Хич не ми харесват подобни изказвания. А ако вашето бебе плаче цяла нощ, дали не пречи на съседите, които трябва да станат в 6, за да ходят на работа?

Дано не стана и аз зла като вас като родя.  Praynig
Лигла,ето,улеснявам те!

# 107
  • Мнения: 901
Аз искам да запиша себе си и съседите си от входа в черния списък. Живеем в малко панелно блокче в покрайнините на София. Миналата неделя в 3.30 следобед се разтресохме от звук на заваряване на нещо на стълбището, поглеждаме - най-новодошлият ни съсед на стълбището, дето няма и 2 метра широчина, прави някакво подобие на рампа за количката на бебето си. Стърчи желязо от всякъде, ходим като спортни гимнастички всички. И накрая го извикахме и го помолихме първо, да не променя общите части без съгласието на другите собственици, второ- да помисли удобството на жена му редно ли е да струва неудобството на шестте малки и ходещи насам натам други деца, и трето,  да ги махне тези железа. Входът ни се заключва и то много надеждно; на първия етаж всички бдят за реда. Не е ли по-просто да си оставят количката долу, при пощенските кутии през деня, а пък вечер таткото все ще събере сили да качи десет стъпала до асансьора с нея.

# 108
  • Мнения: 4 362
Уф  Tired
Аз ако започна...
То едно нещо ли  е та да го напиша.
Като дойдох да живея тук,комшийката отгоре /живееем в къща ,но с отделни входове/,една баба на 70г. каза ,че не ме харесва и не съм за мъжа си.Естествено взе и мръсотии да ми прави.Освен,че си изкарва разни гащи и те ми падат в градината,най фрапиращото е ,че един ден ми хвърлила в терасата един огромен таралеж,знаейки че аз простирам само вечер и не включвам лампата,естествено резултата бе настъпване и пищене 15 мин.
Друг случай,когато чехлите и закачени със щипки на терасата падат в моят двор и естествено тя звъни в 1 през нощта да и ги дадем,моят я отрязва,а на следващият ден пуска кучето /забравил е/,а то разкъсва чехлите.Излизам аз до магазина и тя ми казва/едвам я разбрах,защото е с два удара и не може да говори добре/да и ги дам,аз ги намерих и видях какво е останало от тях,естествено реакцията ми беше,че ще и купя нови,тръгнах за магазина,а като се връщах тя ме чакаше на врата и ме почна "дете да не видиш никога и чуждо да не можеш да осиновиш","к*ва" и др.
Ходила и питала мажат ми защо съм карала колата постоянно и др. такива
После пък като бях бременна постоянно минеше ли край мен и викаше "дебело прасе".Като родих отишла се оплакала на свекито,че не съм и давала да види детето и да го държи.И още куп др. неща,ама ще стане дълго  Tired

А имам друга комшийка дето всеки път когато ме види да излизам с колата и преди да затворя вратите на двора се провиква "на село ли,на село ли"  Mr. Green или "къде отивате"

# 109
  • Мнения: 2 759
                   Мис КаприЗ, твоята комшийка би всички по точки, откъдето и да го погледнеш. Съболезнования   bouquet!

# 110
  • Мнения: 4 362
                   Мис КаприЗ, твоята комшийка би всички по точки, откъдето и да го погледнеш. Съболезнования   bouquet!

Ох  Tired направо си бия всички рекорди.Сега след последният скандал от преди година и нещо,моят мъж и забрани да говори с мен или с него и от тогава положението се ядва,като изключим това,че постоянно ходи насам,натам и разправя разни неща за семейството ми.А една вечер моят беше на работа,детето спи ,а аз на терасата пуша и тя пред врата с един дядо /явно не ме видяха/ и като ме насосва,че в къщи по 10 на ден идвали/само дето аз работя по 12 часа и детето е нон стоп с мен,а и тя ме вижда когато се прибирам /,ей на сега пак ме нямало,кой знае къде съм "въртяла опашка"   Laughing
Моята свекърва ми каза само едно нещо /те се познават от 40 год/ "дръж ми курво копелето,да се смея на урспията"/не знам така ли се пише./,смята че всичко това е от злоба  Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 48
Аз оплаквания нямам,ама те как ли издържат,като бебето (9м) се дере с всичка сила щом изляза от стаята,или щом стана от стола само........

Общи условия

Активация на акаунт