Виенски кифлички

  • 6 596
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Да, бе, и линк имало (аз си мислех, че си е за рецептата и затова не го отворих)

Нищо, лафче да става Hug

# 16
  • Мнения: 836
Tari Tasartir , чак сега те загледах по-добре  Mr. Green
никовете ни са генерирани май от едно и също място (само дето аз съм хобитКА  Joy )

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Моето хобитско много дълго, бре.
Засега ще се подвизавам като елф Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 260
След малко почвам да ги правя! Crazy

# 19
  • Мнения: 2 550
Снощи ги направих. Станаха много добри.
Направих с локум и шоколад.

# 20
  • Мнения: 1 798
sneji_, не е ли малко водата или много брашното  newsm78

Или трябва да стане по-твърдичко тесто?
Пуснах да се бъркат нещата в хлебопекарната, ама не иска да вземе трошичките отстрани, та да питам аз, че не смея да добавя още течност?

# 21
  • Мнения: 1 798
Добавих още вода и си стана.
После погледнах, че работиш на око  Wink

# 22
  • Мнения: 1 798
Айде и тук да се похваля  Laughing




sneji_,   bouquet

Следващия път ще са задължително с плънка - или сладка, или солена, защото мъж ми веднага попита с какво били и като казах, че са без нищо, смотолеви неодобрително "Ааа, така ли"  Laughing

На мен и така ми харесаха. На синчето също.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
cathie, леле, страхотни си ги спретнала.....   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 798
t_ilieva, от майсторка като теб комлиментът звучи още по-приятно. Благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 708
Айде и тук да се похваля  Laughing




sneji_,   bouquet

Следващия път ще са задължително с плънка - или сладка, или солена, защото мъж ми веднага попита с какво били и като казах, че са без нищо, смотолеви неодобрително "Ааа, така ли"  Laughing

На мен и така ми харесаха. На синчето също.



Направо изглеждат върха! Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Момичета, чудесни кифлички сте спретнали  bouquet Утре това ще е закуската на моите мъже, няма как Simple Smile влизат в готварския ми тефтер

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Направих ги тази сутрин.  bouquet Превъзходни са, нищо че са без пълнеж. Топят се в устата. Излапаха се за закуска и получих забележка за малкото количество. Явно тези дни - двойна доза Simple Smile
Благодаря за рецептата.   bouquet

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Страхотни станаха.Детето си обиза лапичките Wink.Май ще се наложи двойна доза да правя.Браво за рецептата.  bouquet

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Аз ги направих със суха мая и нещо не ми се получиха много пухкави. Не че не се изядоха...

Обаче с това количество вода тестото стана доста твърдо и пак не пое всичкото брашно, може би затова станаха по-твърдички, знам ли.

Общи условия

Активация на акаунт