Спешно отделение

  • 12 466
  • 173
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 424
И аз съм голяма фенка на сериала  Peace
Гледам старите серии по FOX  Mr. Green Само една хванах по Канал 1  Peace

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Харесвам старите серии, а тези новите... Не съм ги гледала, де, но се плаша от това колко нови хора има в тоя сериал... И всичките са чернокожи. А аз тях най трудно ги различавам... Освен това ме дразни че дублират някакъв там с гласа на Грийн и някакъв с този на Картър, същия глас... И ме дразни щото в повечето случаи не гледам ами само слушам...

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 21:36 от Малката Госпожица Мърморана

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Харесвам старите серии, а тези новите... Не съм ги гледала, де, но се плаша от това колко нови хора има в тоя сериал... И всичките са чернокожи. А аз тях най трудно ги различавам... Освен това ме дразни че дублират някакъв там с гласа на Грийн и някакъв с този на Картър, същия глас... И ме дразни щото в повечето случаи не гледам ами само слушам...

Как ми взе думите от клавиатурата!
Днес погледнах за кратко и се разочаровах - нямаше го Ковач, Картър, Бентън не видях. От старите 3-4 останали.
Сега гледам стрите серии по Фокс лайф. Не е интересно да се пропускат няколко сезона.

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ковач и Картър са там, принципно, ама пак много нови хора.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Ковач го мернах за малко, а къде е Картър?

# 35
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В Африка.

# 36
  • Мнения: 1 181
ехеее аз явно много серии съм изтървала. Иначе ме пишете фенка и мене  Peace

# 37
  • Мнения: 17 407
Гледах го като судентка в 1-ви курс, и то с голям интерес. Сега никакви докторски серали не ме впечатляват. МОже би само Д-р Хаус, но там пък казусите са едва ли не казуистика Mr. Green

# 38
  • Sf
  • Мнения: 808
Може смешно да ви се стори, но сериите с мозъчния тумор на д-р Грийн и после операцията, хубавата Алекс Кингстън /как й беше името във филма/, после сватбата им и как се върна на работа... ето тези серии са ми един от любимите. Както и сериите с отношенията д-р Рос /Клууни/ и главната сестра Каръл...

На писмото от Марк, когато почина и го прати в спешното, съм ревала и стрАдала... Спомняте ли си?

Сега почна пак Монк, но не ми е така интересен, както преди... Не знам защо. Същото е и с тези нови серии на Спешното. Страшен потрес беше в сряда, когато вместо д-р Хаус почна Клъцни-срежи, въпреки че и този сериал харесвам.

Явно сме устроени да се заинтригуваме от новото, различното и продълженията не ни трогват така, както преди Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 391
А Марк почина ли? Confused

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е почина, няма как. Точно тези серии дават в момента по Фокс. В смисъл, с тумора, още е далеч от умиране.

# 41
  • Мнения: 804
Аман от тоя доктор Рос, сега има нови, по-готини.
Бе има ама аз Рос с този малко гаменски вид! Мечтиии, мечтиии...

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808

Да.

Бяха на някакви топли острови, за да изживее последните си дни на спокойствие. Елзабет роди май момиченце. Марк успя да й се порадва. Дъщеря му от първия брак беше вече станала тийнеджър и беше с тях на тези острови, когато марк тихо си "замина".

# 43
  • в Низината
  • Мнения: 705
Любимият ми сериал... И аз сега го гледам по Фокс лайф и въпреки, че това сигурно е вече 3-тият път, не ми омръзва.

# 44
  • Мнения: 3 323
Знаете ли откъде мога да ги дръпна сезоните? И на мен не ми омръзват!

Общи условия

Активация на акаунт