Да отслабнем рязко със сланина в ръка!

  • 28 259
  • 613
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 758
Добро утро!Бегай Peace

# 541
  • Мнения: 4 678
Честито Peace
или.......... Sad Mr. Green Mr. Green
http://www.vbox7.com/play:d586542b

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 21:40 от Поци

# 542
  • Мнения: 2 959
...кажи нещо и за мен...
Цомбе, готово, особено сега като Те виждам в обятията на един новобракуван форумски Любимец, явно купона е бил на ниво. Как се справи с двойният купон вчера, нали и двете събития посети?
Пете, защо мислиш че не Ти вярвам?
Атлете, много неприятно това с нерва, доста болезнено е, не е ли добре да се обездвижи за известно време? А за организма си, не се притеснявай, той много добре си познава господаря, както и обратната връзка е вярна. Завърши ли ремонта?

# 543
  • Мнения: 4 770
    За кое, Кали?!    Shocked
   Поздрав!   за Кали:   Sultans - Can`t  take my hands of you  (не можах да я намеряаа).
                    за Поци:   http://zazz.bg/play:a58b40c8

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 23:25 от просто Петя

# 544
  • Мнения: 10 758
...кажи нещо и за мен...
Цомбе, готово, особено сега като Те виждам в обятията на един новобракуван форумски Любимец, явно купона е бил на ниво. Как се справи с двойният купон вчера, нали и двете събития посети?

Купона беше връо.Първо сватбата, после форумската среща за малко, после пак сватбата CrazyБях като пчеличка Joy

# 545
  • Мнения: 4 678
Kalida,още съм в ремонт,а за ръката ,няма начин ще треа да търрпи Peace
Петя, благодаря,но е доаста слабо за май сем.,май се ебаваш Joy Joy

# 546
  • Мнения: 4 770
     
     hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
    
      Какво и има на ръката ти?  Confused

# 547
  • Мнения: 4 678
Чаша с ракия Peace

# 548
  • Мнения: 4 770
  Какво ли пък съм се загрижила и аз...  Crossing Arms   #2gunfire

# 549
  • Мнения: 4 678
Петя,кво се палиш толкова,просто ръката ми не ще да ме слуша. ooooh!
Благодаря ти за загриженоста Peace

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 00:05 от Поци

# 550
  • Мнения: 4 770
 
          Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  newsm78   Sad Confused Simple Smile Grinning Mr. Green   Hug    bouquet

# 551
  • Мнения: 2 959
...Бях като пчеличка...
Цомбе, пчеличка, ама русокоса, духовита и желана! Изглеждаш добре и на двете събития и пълна с енергия. Защо е таз черна лента в подписа Ти, за Сопраното започва щастливият живот с Алекс, а Ти отбелязваш така дните им?!
Поци, измисли ли как ще изненадаш Биляна на РД? Раче или лъвица е момичето с притегателните очи?
Пете, визирам една тема за "злобни и завистливи" хора, където се засякохме в събота. Ти спазваш ли някакъв режим или си доволна от себе си, нищо чудно и да си като знам каква надарена и красива Врачанка си?
Били, къде изчезна? Сонята добре ли е? Започна ли да спи по цяла нощ или все още се буди?

# 552
  • Мнения: 10 758
...Бях като пчеличка...
Цомбе, пчеличка, ама русокоса, духовита и желана! Изглеждаш добре и на двете събития и пълна с енергия. Защо е таз черна лента в подписа Ти, за Сопраното започва щастливият живот с Алекс, а Ти отбелязваш така дните им?!
Така решихме на сватбата.С Бу имаме черни лентички.Скърбим.А Реза ми я е сложила май тази в подписа newsm78 Всичко, както винаги и майтап.Радвам се, когато около мен има хора, които имат чуство за хумор.

# 553
  • Мнения: 4 678
Ох,Калида жената е Лъв,и не знам какво да и подаря newsm78

# 554
  • Мнения: 4 770
   Здравейте... Хубав лаф става тук без мен, и то към 6-7 сутринта, точно след като си легна...  Joy
   Ами, Кали, благодаря ти първо за комплиментите!  bouquet  А за режим или поддържане незнам какво точно да ти кажа, защото не съм много по тия неща.  Rolling Eyes  Винаги са ме харесвали и не съм се замисляла много за някакви по-специални грижи. Ще ти дам пример -маски за коса (купени) съм си взимала 2 или 3 пъти общо, не повече.  Blush  Освен това с упражнения и подобни ентусиазма ми обикновено трае по 4-5 дни...  hahaha  Незнам как да ти обясня, но бъди сигурна, че под поддрържане нямам предвид някакви кой знае какви напъни  hahaha или грижи...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт