Да отслабнем рязко със сланина в ръка!

  • 28 246
  • 613
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 678
Бог, събира Sick
Аз ,съм атеист  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 2 331
свършиииииии!!!вече нямам рожден ден newsm45 newsm45 newsm45
лека нощ ,тогава!!!
така си е Поци!!!Събира!ама не знам кой! до утре!!!

# 77
  • Мнения: 4 770
 Не се ядосвай! Бъди щастлива всеки ден!   bouquet
 Хехе. Май ме поднасяш, Поци. И аз съм атеист. До гроб.  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 4 678
Kогато починат най-обичените за теб хора, на малко години, няма начин да не си Атеист
Даже според мен ,силните не се нуждаят от Господ,
А аз съм силен,и ще мога да нося семейството на раменете си до 150 години,после не знам newsm78 Joy Joy

# 79
  • Мнения: 4 770
 Така е. Татко ми е вдовец 2 пъти и знам за какво говориш. Той дори не дава да се споменава за господ и такива работи.  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 4 678
Няма Господ,
Господ сме аз и ти Hug
Ако някой не вярва,ще го посетим
  bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 4 678
Стана ми тъжно,че ще живея дълго smile3518

# 82
  • Мнения: 4 770
 Благодаря ти! Незнам какво да кажа. И ми е малко тъжно, че животът те е ПРИНУДИЛ да си силен. Иска ми се да бяхме такива по рождение.   bouquet

# 83
  • Мнения: 4 678
Ние МОЖЕМ ,да бъдем Banghead Banghead Banghead Banghead
Аз могааааааааа  superuu  superuu  superuu ukliam1 ukliam1 ukliam1 motor
И се старая да го правя,жената да не страда Peace

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 00:57 от Поци

# 84
  • Мнения: 4 770
  Силни, дори и срещу течението! Това е.

# 85
  • Мнения: 4 678
Има двама човека ,които обичам[smilie=smile3548.gif]
Теодора и Боряна sling

Любовта е това което ни свързва wavey

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 14:55 от Поци

# 86
  • Мнения: 2 331
Добро утро,философи!Я ,да ви подхвана още от сутринта!!!Какъв е този атеизъм-толкова краен.Защо оприличавате Господ с НЯКОГО, който отнема живот???
Смъртта???Природа!Ние всички ще умрем!Дали заради други хора,или поради грешка в гените,или от старост ,или по невидими за нас причини...Просто сме живи същества и смъртта е естествената ни съдба!Не Господ е виновен...Той даже събира в отвъдното...
Само да ви кажа,че аз не вярвам в Господ.За да ме разберете правилно.Както виждате имам друга философия.
Аз също съм се чудила на хора,които губят децата си ,например,как могат да вярват в Бог...Но,това ги предпазва от лудост...за да продължат напред...това е техният начин...не знам дали са по-слаби...А ,може би ,те са по-освободени от нас,защото не обвиняват никого за случилото им се...
и пак да ви кажа:ДОБРО УТРО!!!
Поци,радвам се искрено на любовта ти към двете жени в живота ти!щастливки са!а ти-най-много!!!Прекрасно е да обичаш,нали???  bouquet

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 11:57 от sholio2000

# 87
  • Мнения: 4 770
 Хехе. Ще ни подхванеш, ама друг път. Като ставаме следобяд.  Joy
 Аааа, не си права когато е за даване на живот - от господ, а когато е за отнемане - природа. Не става. Мен не може да ме метнете.  Crossing Arms
 Поци, радвам се, че точно това ви свързва, а не друго - за мен другото няма смисъл, нито пък значение.

# 88
  • Мнения: 2 331
ааа,не съм казала,че Господ  дава живот!!!освен ,ако не се хванем за идеята на Поци,че всеки един от нас е Бог!
ама вярно,цял ден ви чакам...сега разбирам как изкарвате до сред нощите!!!Спорен следобед!

# 89
  • Мнения: 4 770
   hahaha hahaha hahaha
  Мерси! А за мен преди 2ам е рано...  А мен НЕВЯРВАНЕТО ме предпазва от лудост, не вярването.  Mr. Green   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт