"ТИ ЛИ СИ НА АВАТАРА" -или както е казал Другаря Сопрано

  • 11 199
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 674
teo7777
Цитат
Ооооооооо, Шуши, как си?  Кой, къде и как се е забавлявал?
Цитат


ОООО , здрасти , здрасти Аз се забавлявах на морето , а вие както виждам- тук  Mr. Green Joy Joy Joy  bouquet

Весело ти е гледам! Mr. Green Шуши, как ги постигаш тия ексцентрични цитати? Mr. Green Joy
Специално ме интересуват, двойните прави линии, м/у изреченията. newsm78 Joy Joy Hug  bouquet


И аз незнам да ти кажа честно  Joy Joy  Много съм на ТИ с комп. техника НАЛИ  smile3532 smile3533 Като няма кои да ме научи си щракам където ми падне  Embarassed Joy

Шуши...верно ..и мен ме разби с тези двойни линии... Heart Eyes Joy Много са уникални...  bowuu

Чувам тука че на моренце си била.... smile3508  Давай снимки от морето да гледам... Hug /на ЛС няма да имам нищо против/. Wink

# 301
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
teo7777
Цитат
Ооооооооо, Шуши, как си?  Кой, къде и как се е забавлявал?
Цитат


ОООО , здрасти , здрасти Аз се забавлявах на морето , а вие както виждам- тук  Mr. Green Joy Joy Joy  bouquet

Весело ти е гледам! Mr. Green Шуши, как ги постигаш тия ексцентрични цитати? Mr. Green Joy
Специално ме интересуват, двойните прави линии, м/у изреченията. newsm78 Joy Joy Hug  bouquet


И аз незнам да ти кажа честно  Joy Joy  Много съм на ТИ с комп. техника НАЛИ  smile3532 smile3533 Като няма кои да ме научи си щракам където ми падне  Embarassed Joy

Шуши...верно ..и мен ме разби с тези двойни линии... Heart Eyes Joy Много са уникални...  bowuu

Чувам тука че на моренце си била.... smile3508  Давай снимки от морето да гледам... Hug /на ЛС няма да имам нищо против/. Wink


Стига с тез снимки .............. Аз един цитат не мога да направя та камо ли да кача в компа снимките  Joy Joy Joy Ще питам някой но сега нямам много време а и за 3 дни на морето какви ти снимки  Hug

# 302
  • Мнения: 3 674


Стига с тез снимки .............. Аз един цитат не мога да направя та камо ли да кача в компа снимките  Joy Joy Joy Ще питам някой но сега нямам много време а и за 3 дни на морето какви ти снимки  Hug

А Шуши.. стига си се оправдавла че не можеш да качваш снимки.... JoyНе е трудно беееее...А как си си направила албумчето,а... newsm78 Не можела ли... Wink Я виж и  къв готин аватар си си избацала...   Hug

# 303
  • Мнения: 3 835


Стига с тез снимки .............. Аз един цитат не мога да направя та камо ли да кача в компа снимките  Joy Joy Joy Ще питам някой но сега нямам много време а и за 3 дни на морето какви ти снимки  Hug

А Шуши.. стига си се оправдавла че не можеш да качваш снимки.... JoyНе е трудно беееее...А как си си направила албумчето,а... newsm78 Не можела ли... Wink Я виж и  къв готин аватар си си избацала...   Hug


Тия тихите води, дето се правят на скромни, са най-дълбоки! Mr. Green Joy

# 304
  • Мнения: 3 674


Стига с тез снимки .............. Аз един цитат не мога да направя та камо ли да кача в компа снимките  Joy Joy Joy Ще питам някой но сега нямам много време а и за 3 дни на морето какви ти снимки  Hug

А Шуши.. стига си се оправдавла че не можеш да качваш снимки.... JoyНе е трудно беееее...А как си си направила албумчето,а... newsm78 Не можела ли... Wink Я виж и  къв готин аватар си си избацала...   Hug


Тия тихите води, дето се правят на скромни, са най-дълбоки! Mr. Green Joy

Даааа....Joy Може тя може.... Wink Само съ прай.. Mr. Green Шушеееее.... Flutter 

# 305
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Стига с тез снимки .............. Аз един цитат не мога да направя та камо ли да кача в компа снимките  Joy Joy Joy Ще питам някой но сега нямам много време а и за 3 дни на морето какви ти снимки  Hug

А Шуши.. стига си се оправдавала че не можеш да качваш снимки.... JoyНе е трудно беееее...А как си си направила албумчето,а... newsm78 Не можела ли... Wink Я виж и  къв готин аватар си си избацала...   Hug


Тия тихите води, дето се правят на скромни, са най-дълбоки! Mr. Green Joy

Даааа....Joy Може тя може.... Wink Само съ прай.. Mr. Green Шушеееее.... Flutter 


Еййййй като ме няма вие какво си чешете езиците с мен аааааааа    Joy Албумчето го направих със снимки които ми изпрати една моя приятелка Тя все снима по всички купони Аватара РОЗЕЕЕЕЕЕ - СНИМКАТА МИ Я НАМАЛИ ТИ А пък тези три дни не правихме снимки Аз се скъсах от плуване Вярно си е че тихите води са най дълбоки   Joy Joy

# 306
  • Мнения: 2 309
Аз съм,но не съм сама Flutter

# 307
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Сопрано със сигурност ще  да каже "Жалко" Joy Joy

# 308
  • Мнения: 2 309


Сопрано със сигурност ще  да каже "Жалко" Joy Joy
Съмнявам се Whistling той не ме обича вече  CryТолкова труд полагам да му върна старите чувства Tired Mr. Green

# 309
  • Мнения: 677
Рожбе, изневеряваш ми. Видно е от аватара. Реванширай се и махни плешивеца!

# 310
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
  Напоследък се чувствам точно като патицата на аватара ... или тя се чувства като мен ... абе, намерихме се ... аз изразявам нея, а тя мен

# 311
  • Мнения: 3 674


Сопрано със сигурност ще  да каже "Жалко" Joy Joy
Шушиииии..... ти позна!!   Joy Joy Joy

# 312
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Сопрано със сигурност ще  да каже "Жалко" Joy Joy
Шушиииии..... ти позна!!   Joy Joy Joy


Имах си аз да не позная

# 313
  • Мнения: 3 674


Сопрано със сигурност ще  да каже "Жалко" Joy Joy
Шушиииии..... ти позна!!   Joy Joy Joy


Имах си аз да не позная
Признах те... Wink ...тотално !!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт