Потят ли се нощем вашите бебоци

  • 1 150
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 619
Поти се преди да заспи т.е. след вечерното мляко иначе спи по боди с къс ръкав .

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Да!
Тя не търпи да е загъната, дори и само с чаршавче, и е винаги мокра...
Спи по боди с къс ръкав

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Малкият спи с боди без ръкав и чаршафче, но главата и под мишничките пак са мокри. Сменям по 2пъти на нощ и боди, и памперс  Peace
Когато суче пък косата му е цялата мокра...

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не се поти.Спи с тънка пижамка с дълъг ръкав,защото почти цяла нощ е отвит.

# 19
  • Мнения: 2 019
не,сигурно му е топло в чувалчето

# 20
  • Мнения: 5 790
И Виктория се поти всяка вечер, въпреки че в стаята е 25-26 градуса. Спи с лятно чувалче и тънка пижамка с къс ръкав и пак се поти. И косата й е винаги мокра през нощта. А не мога да оставя отворен прозорец, защото живеем на нисък етаж и ме е малко страх.

# 21
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Винаги много се е потял - като спи, като е буден, като се храни (ръката ми ставаше вир-вода, докато се нахрани). Аз преобли4ам. Не оставям изпотен.

И аз така - бърша главицата и преобличам, ако е необходимо, защото Рали се поти предимно по главата. Аз махнах чувалчето и започнах да я завивам с една памучна пелена само или с памучно одеялце.

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Ние още нямаме месец,но също се потим.Никога не мога да уцеля точната Т #Cussing out

# 23
  • Мнения: 640
не се поти.спи отвит,само по лятна пижамка

# 24
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Вече спи само по боди с къс ръкав, без чорапчета, завит с една лека памучна пелена и на сутринта е отвит - много му е топло на горкия бебок ... Трябва май да взема климатик  ooooh!

# 25
  • Мнения: 95
Миши се поти през деня, но през ноща не. Спи с тънка пижамка с дълъг ръкав и тънко одеалце. Температърата е 23-24 градуса и прозореца е леко отворен. Страх ме е да й обличам къс ръкав, защото ръчичките винаги са й отвити.

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 22:37 от mama na Mishi

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Поти се и то доста SadСлагам я да спи само по потник и памперс,завита е с тънко одеалце и сутрин е мокра,а и не само тогава

# 27
  • Мнения: 2 271
Само ако е затворен прозореца!

# 28
  • Мнения: 7 418
   Не се поти моя бебок.Но не навлечен изобщо!
   Последните 2 нощи спеше само по памперс,(а аз със одеяло  Laughing)

# 29
  • Мнения: 512
И до ден днешен сменям калъфките на възглавниците след всяко спане - чисто мокри са - през всички сезони. Не  се поти никъде другаде - само по главата. Когато го кърмех като бебе ми подгизваше ръката на лакътя от главичката му...
И аз съм била така като дете, питах сума ти доктори - не било проблем.

Общи условия

Активация на акаунт