3 кг. за 3 дни!

  • 3 290
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
100%-Йо-Йо Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 8 242
Мнооооооого зависи колко кг имаш НАДНОРМЕНИ, а не колко ИСКАШ да свалиш.. Ако си 60 кг / 170 нема да стане Simple Smile ама ако си 80 кила / 150 гарантирам  Mr. Green
Също и от колко време си на диета - ако си гладувала месец/и - забрай  Sunglasses.. Ако сега започваш - чудно  Peace

# 18
  • Мнения: 1 416
Виви къде си мила ,липсват ми сладките ти писания приятелче прочетох диетката много готино ми звучи и мога да я изкарам без проблем .От утре съм на зелевата супичка една седмица и после ще я пробвам.Тъкмо ще ми кажете как е ама на таратор и салатка може и повече да се кара  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 122
Хммм доста добре ми зяучи ако е вярно - 3кг за 3 дни...аз точно толкова искам да сваля - 2-3кг.Ама как салата и таратор без сол, беееее!!! Shocked Shocked Shocked То аз верно си прекалявам със солта (дет се вика слагам сол на цвят Shocked),и бих се пробвала да я огранича,ама съвсем без нея си ми е направо безвкусно Confused
Освен това  от първоначалния ми ентусиасъм доста ме разколеба  и постинга на Поци(който от четенето на темите тук съм установила,че е голям капацитет в тия неща thumbsup)...ако наистина ефекта ще е йо-йо - не,благодаря... newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Мнооооооого зависи колко кг имаш НАДНОРМЕНИ, а не колко ИСКАШ да свалиш.. Ако си 60 кг / 170 нема да стане Simple Smile ама ако си 80 кила / 150 гарантирам  Mr. Green
Също и от колко време си на диета - ако си гладувала месец/и - забрай  Sunglasses.. Ако сега започваш - чудно  Peace

Абсолютно подкрепям! Точно така е!

За йо-йо-то, зависи как продължиш по нататък да се храниш според мен. Ако се върнеш към старият си начин на хранене - сигурно ще има йо-йо. То си пише и към диетата, че поне седмица тр. да се ограничават /избягват/ въглехидратите и да се запази вечерята.


Тук съм мами Hug Ето ме Mr. Green
Успех миличка, със зелевата!  chef
 Hug

# 21
  • Мнения: 4 678
Вивиан,как ще продължиш да се хранеш след тази диета за да не се получи Йо-Йо ефект?
Просто няма начин  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 817
Има ли някой, който е отслабнал с тази диета? Много ми харесва, но искам да знам дали има резултат... newsm78

# 23
  • Мнения: 1 416
Виви ще избутам до неделя на зелевата супичка и после ще пробвам твоята,незнам за три дни дали ще се свалят килца при мен на последак доста бавничко вървят нещата ,ама ми харесва и ще пробвам . NaughtyПосле минавам на една дето ми я каза комшииката нещо между млечна и моно защото горе долу е извара и домати,извара и зеле ,извара и краставици и тн и айрянче.Абе ще пробвам къде що има искам за първи път да стигна около 54 до 15 август тъй че ще диетувам бавно и славно.Пращам ти целувки и прегрътки и ще рапортувам от понеделник  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Мами, ако са ти се закучили нещата може и да не свалиш чак толкова от тази диета. Ама знае ли човек Thinkingможе пък и добре да ти подейства, всъщност ти от доста време си на моно - първо моното, после зелевата /която си е пак моно според мен/, та тази може и да ти задейства свалянето. Hug
С нетърпение ще чакам да кажеш как върви Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт