Възпалени венци! Моля ви, дайте съвет!

  • 46 885
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Biodent ili Lakalut първата е по добра аз също имам тоя проблем със венците.

# 16
  • Мнения: 56
Направих всичко, но нищо не помага... Cry През ноща ставам от болка, не мога да спя... А тази сутрин като се събудих един от предните ми зъби беше толкова изтръпнал, че не можех да хапна нищо. Сега все още ме боли, когато го натиска леки4ко. На някой случвало ли му се е?  Rolling Eyes Възможно ли е да съм го натискала много с езика, докато спя и от това да ме боли така?  Rolling Eyes Там нямам кариес.

# 17
  • до канала
  • Мнения: 518
миналата година и аз бях така възпалени венци 10 дни нищо не мага да хапна рев от болка абе жив ужас си беше.Накрая отидох и ми изписаха-rodogyl-ей това е спасението нищо др. не помогма още си пазя опаковката ако ми се наложи да имам

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Миналия ден ходи на зъболекар със същото оплакване. От зъбния камък се оказа. Утре ще ходя да ми го махат!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Данси, защо ми се струва, че си пренебрегнала чайчето от лайка? Пробвай, няма да навреди и е твърде възможно да получиш облекчение точно от него.

# 20
  • Мнения: 1 404
Данси,това,че си малка за почистване на ЗК не е вярно,потърси друг зъболекар.Всичко,което си си купила е чудесно,но ако не са почистени зъбите от зъбен камък или плака,няма полза просто.

# 21
  • Мнения: 9 095
Има една много ефикасна паста за такива проблеми, Parodium се казва, не е паста за миене на зъби а за мазане след измиване на зъбите, наистина е ефикасна Peace

# 22
  • Мнения: 56
Пробвах и чай от лайка. От вчера не ме е боляло, нито през нощта ме боля. Мисля, че започнаха да ми се оправят венците, слава Богу! Днес отново бях при зъболекарката и сега се е отворил друг проблем - от възпалението на венците се е образувала гнойна торбичка до корена на един зъб, за който имах пломба. Наложи се да ми махне пломбата и да ми изчисти каналите, за да може гнойта да изтече. Няма да ми слага пломба поне още 10 дни, за да изтече гнойта. Сега имам една голяма дупка в зъба и трябва да я пълня с памук всеки път, когато ям... голямо мъчение! Е, поне ще ям по-малко...

# 23
  • DE
  • Мнения: 967
Има една паста - Артродонт. Зъболекарката ми я изписа точно за възпалени венци. Пробвай я!
И си купи вода за жабуркане - Елудрил.

Общи условия

Активация на акаунт