Още по-обидно,по-грозно и по-долнопробно.....

  • 4 391
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
Леопарди мила,ендо ще ти кажа омъжила си се за кретен Twisted EvilДобре, че си поправила сторената грешка.
Не знам как си намерила сили да им кажеш:"Лека нощ",аз едва ли бих успяла да го направя Twisted Evil

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не те разбирам, всъщност.
На мен не би ми пукало с кой и къде се целува бившият ми (също така, не разбирам термина "законен" то това е друга тема).

И ако той не ми харесва...не бих оставила детето си при него.

# 17
  • Мнения: 3 423
Не изчетох всички мнения.
Защо трябва да те интересува
о чия фуста се отърква законният ти
съпруг, след като не живеете вече
заедно и само пустият закон ви свързва.
Предполагам, че не е изчукал сервитьорката,
като я е подпрял на детското легло, докато
детето ви спи. Не се коркай толкова, малкото
може и изобщо да не е забелязало, че тате е
надървен. Свиркай си и си изясни нещата преди
всичко в собствената си глава. Не се лашкай толко.

# 18
  • Мнения: 2 716
  bouquet
ДЕТЕТО!

# 19
  • Мнения: 2 336
Не знам поради какви причини детето е при него. Но аз си мисля, че не бих допуснала детето ми дори и до развода да е предимно с баща си, а не с мен. Мисля, че това е главното, за което трябва да мислиш и да се бориш за детето си. Такива грешки от негова страна са в твоя полза.

# 20
  • Мнения: 1 799
Аз все пак бих поговорила с него.

# 21
  • Мнения: 620
Не те разбирам, всъщност.
На мен не би ми пукало с кой и къде се целува бившият ми (също така, не разбирам термина "законен" то това е друга тема).

И ако той не ми харесва...не бих оставила детето си при него.

При други обстоятелства хич не ми е пукало,той беше този,който ми досаждаше с обаждания...
и не ми пука.

Да ,няма да го разберете ,докато не ви се случи....е дано не ви се случва Peace
Детето е при него,защото го съжалих и не исках да му го отнема точно в този момент...
Но след като аз съм "виновната" за раздялата ни и съм му гласувала доверие да се грижи
на този етап за детето,това ли следва да прави пред него? newsm78
Вярно,подписа не значи нищо за човешките взаимоотношение,но докато го има,следва да спазва някакво благоприличие .....или бъркам. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 620
Не изчетох всички мнения.
Защо трябва да те интересува
о чия фуста се отърква законният ти
съпруг, след като не живеете вече
заедно и само пустият закон ви свързва.
Предполагам, че не е изчукал сервитьорката,
като я е подпрял на детското легло, докато
детето ви спи.
Не се коркай толкова, малкото
може и изобщо да не е забелязало, че тате е
надървен. Свиркай си и си изясни нещата преди
всичко в собствената си глава. Не се лашкай толко.

При тази демонстрация преди това,не съм много убедена дали не е побутнал спящата си майка да им направи място,че да е максимално перверзно. Sunglasses
Ако ще го водим перверзия,водя го убедително,но без свидетели Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 2 022

Детето е при него,защото го съжалих и не исках да му го отнема точно в този момент...
Но след като аз съм "виновната" за раздялата ни и съм му гласувала доверие да се грижи
на този етап за детето,това ли следва да прави пред него? newsm78
Вярно,подписа не значи нищо за човешките взаимоотношение,но докато го има,следва да спазва някакво благоприличие .....или бъркам. Rolling Eyes

Да, изисква се благоприличие. Още повече, че ти си му оставила да се грижи за детето ви. Значи той се е провалил като баща в този момент. На всеки може да му се прииска, ама е  необходима известна дискретност, а не да си вееш гащите пред родата (разбирай - пред чуждата рода)!
Преценила си, че си "виновна" (що за идея, всъщност?!  newsm78) и си решила да не му отнемаш едновременно и съпругата, и детето. Да, ама той явно не го заслужава. Грабвай малкия и си уреждайте живота по-далеч от "грижовния" баща. Ще се почувстваш доста по-добре.
Успех, Лео.

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не те разбирам, всъщност.
На мен не би ми пукало с кой и къде се целува бившият ми (също така, не разбирам термина "законен" то това е друга тема).

И ако той не ми харесва...не бих оставила детето си при него.
Точно така. Защо оставяш детето ТИ при баща му, след като поведението на последния не одобряваш (с право)?? В случая вие нямате за какво да си държите сметка, той е свободен да си ляга с по 3 сервитьорки наведнъж ако иска, но детето няма какво да прави там според мен.

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 11:35 от Christine

# 25
  • Мнения: 6 472
Аз също не мога да ти влезна напълно в положението. Казвам го от позицията, на човек, който се раздели с бащата на първото си дете.
Детето си остана при мен и точка по въпроса! Може да идва да го вижда и взима когато си впоиска. Не съм наложила ограничения в това отношение - искам само да знам колко време ще стои при него и като каже нещо да се спазва.
Не бих го поканила на семейните ни събирания, дори и когато бяхме само разделени, а не разведени.
Ограничения от типа на "детето нетрябва да вижда новия ти приятел" ми звучат детински и също не съм склонна да се съобразявам с тях. Аз също не бих му наложила подобни ограничения. Имай предвид, че ние се разделихме, защото любовницата му забременя от него. Дори и в тази ситуация не съм си позволявала налагането на подобни ограницения.
В описаната от теб ситуация би ми станало доста гадно, но като цяло щях много да се постарая изобщо да не се стига до там. Той просто нямаше да бъде на това събиране.
Между другото, чия беше инициативата за раздялата? Неговото поведение страшно ми прилича на "ощипана мома" - опитва се да ти пречи, да те дразни и да те засяга, което по мои наблюдения е типично за зарязаната полоинаSimple Smile

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 12:51 от лулу!

# 26
  • Мнения: 2 723
Не те разбирам, всъщност.
На мен не би ми пукало с кой и къде се целува бившият ми (също така, не разбирам термина "законен" то това е друга тема).

И ако той не ми харесва...не бих оставила детето си при него.
Точно така. Защо оставяш детето ТИ при баща му, след като поведението на последния не одобряваш (с право)?? В случая вие нямате за какво да си държите сметка, той е свободен да си ляга с по 3 сервитьорки наведнъж ако иска, но детето няма какво да прави там според мен.

И аз съм съгласна  Peace

# 27
  • Мнения: 1 172
Ти напълно сигурна ли си, че краят е бил такъв? Допускаш ли възможност някой да ти пуска партенки, след всичко, което си описала в този форум? Имам предвид, че тук четат всякакви хора, описаната от теб ситуация лесно може да се идентифицира и използва в твой ущърб. Тя не е от рода на "и вашите мъже ли не мият чинии" все пак и точно заради това можеш лесно да бъдеш разпозната.

Ако си напълно сигурна, че това са верни факти, е повече от наложително да говориш с бащата на детето ти и да сложите ясни рамки. Щом имате дете, което и двамата искате, трябва да се постараете да регулирате отношенията си в името на неговото спокойно детство и на примера, който му давате. Положи усилия и проведи разговор с него. Не го нападай с обвинения към сервитьорката - това само ще те постави в по-неизгодна позиция. Както и в предната тема видя, това по-скоро това се приема като ревност. А и ти вече ще си от в достатъчно силна позиция - боравиш с факти, а не с предположения що за баща е той.

# 28
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Мисля че съпругат ти не заслужава компромиса които ти си направила за него дори и от съжаление, я си вземай детето и направо го отпиши .А и неговата постъпка е продиктувана единствено от ревност, той иска да сте заедно иначе не би се държал толкова неразумно, мъжете от ревност правят странни неща.

# 29
  • Мнения: 3 268
Аз в такава ситуация ще се притеснявам за детето си,а не за такива глупости.Никога и за никой мъж няма да си изоставя детето.Просто не го разбирам това,как го правят някои жени,познавам 2 такива.Мъжете и на двете създадоха нови семейства,имат си още деца ,а децата на тези жени казват "Мамо" на друга жена.И знаеш ли кое най-гадното от всичко-мъжете им,новите, се скъсват да им изневеряват.Ти защо си мислиш,че новият ти мъж ще е само с теб,щов веднъж вече е постъпил по този начин?

Общи условия

Активация на акаунт