изморените ви мъже не искат секс?

  • 42 390
  • 396
  •   1
Отговори
# 330
 Laughing Kasidy права си за дупетата!!
а по повод
Ами много просто,в началото на връзката стимулът е най-силен.Чувствата и желанието са доминиращи.С времето се нагаждаш към партньора си,желанията отстъпват на второ място след отговорностите и така.Освен това, умората от постоянното желание също се натрупва. Laughing

мисля, че с времето и с нагаждането един към друг трябва да се усещат и да се допълват, което да води и до по-пълноценна връзка  Wink
а колкото до стимула - тва си е инстинкт на ловец при някои

# 331
  • Мнения: 118
Имам предвид постоянно желание за секс-нали мъжете само за това можем да мислим. Laughing

# 332
  • Мнения: 17 546
Имам предвид постоянно желание за секс-нали мъжете само за това можем да мислим. Laughing
Честно да ти кажа, ако мъжа ми мислеше само за това, щяхме да живеем на палатка, а не да е осигурил на нас и трите ни деца това, което имаме!  То само с любов под юргана не се живее Mr. Green Аз по-напред из темата обясних как преодоляваме умората Wink

# 333
  • Мнения: 118
То и ние тъй...

# 334
  • Мнения: 4 794
Аз понеже съм непоправим романтик и мъжа ми някак не ме оставя да се приземя, та не ви разбирам много за какво говорите. Защо намесвате секса и желанието да се прави с това кой колко работи? Всички работим, мъжете повече но те са и по-силния пол. Сексът не е ли на първо място удоволствие та го нареждане в поредицата ангажименти, които дотежават...

# 335
  • Мнения: 118
Първо работата,после удоволствието. Crossing Arms

# 336
  • Мнения: 4 794
Първо работата,после удоволствието. Crossing Arms
Ужас!

# 337
  • Мнения: 17 546
Сексът не е ли на първо място удоволствие та го нареждане в поредицата ангажименти, които дотежават...
Касиди, не става въпрос за това дали натежава, а че има моменти когато умората е толкова повече от желанието, че е физически неизпълнимо! Просто заспиват от умора мъжете ни! пък всеки се наслаждава на качествения секс, а не на такъв ала "да отбием номера". Друг е въпроса, че след 19 години брак не мога да се оплача изобщо, но да не говорим за това, защото едва ли повечето тук ще ми повярват, пък нямам намерение да се боря, за да докажа. Назад казах, че ние сме решили нещата така: аз съм нощна птица, той работи по 12-13 часа всеки ден, заспива уморен в 21.30. Това е моето време - книжка, компютър... лягам към 2- 2.30 часА. Той до тогава е "отвърнал" така да се каже и е винаги готов Wink

# 338
Ние работим заедно, носим си работата в къщи понякога и наистина имам моменти, когато физически е невъзможно  Simple Smile но пък наистина секса е и удоволствие и разтоварване, така че намираме начин да намерим време един за друг.

# 339
  • Мнения: 118
Не! Професионализъм! Laughing

# 340
  • Мнения: 836
... за мен секаса е като храненето - 3 пъти на ден...
Преди или след ядене?  Laughing

Откъде я изровихте пак тази тема, бре?

# 341
  • Мнения: 4 794
Е, добре де Grinning. Аз предпочитам перфекционистите, при които нито едното не е за сметка на другото. Просто всичко винаги е добре свършено Laughing.

# 342
  • Мнения: 17 546
Откъде я изровихте пак тази тема, бре?
Такава скука е напънала форОма, че си ровим в стари, интересни темички

# 343
  • Мнения: 836
Откъде я изровихте пак тази тема, бре?
Такава скука е напънала форОма...

И една пролет е пукнала навън...  Whistling



Еее, ти пък сега искаш да ни кажеш, че успелите (професионално) мъже, не успяват и на други фронтове  Crossing Arms

# 344
  • Мнения: 4 794

Еее, ти пък сега искаш да ни кажеш, че успелите (професионално) мъже, не успяват и на други фронтове  Crossing Arms
Не бре, успяват предимно на професионалните такива другите са ги оставили боща да бъдат завзети от окупатори Mr. Green
Разсмивам се с тази тема  Laughing
Като попрехвърлих темата мернах че логично се предпочита качеството пред количеството. Добре де, какво разбирате под "секс за отбиване на номера" Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт