изморените ви мъже не искат секс?

  • 42 330
  • 396
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Личи си, че умирате от скука! Joy

# 361
  • Мнения: 17 546
и чудесно приложение биха могли да имат!

Оф, драпаме към друга тема... Така стават то изневерите, от умора! Mr. Green

# 362
Момичета съчувствам Ви. Аз съм мъж вече наближавам 50-те, но за мен секса е като храненето - 3 пъти на ден.
 Hug
А има ли с коя да го правиш 3 пъти на ден?
сутрин и вечер да. обедите са със свободен капацитет понякога  Laughing
Ако ти остане незапълнен обеден сеанс, пусни си телефонния номер тук. Обедите ще са ти  ангажирани с месеци напред Joy Joy Joy Гледай какъв дефицит са неуморени мъже...
Балу, знаят го много жени и ще ме ревнуват ако го пусна свободно. толкова труд са положили да ме открият. може да се помисли за нещо, но не тук

# 363
  • Мнения: 17 546
Балу, знаят го много жени и ще ме ревнуват ако го пусна свободно. толкова труд са положили да ме открият. може да се помисли за нещо, но не тук
Хайде моля ти се! И аз те открих... за женската част от човечеството! Поне една бира на някой обяд не заслужавам ли!? Crossing Arms
 Laughing

# 364
  • Мнения: 2 388
Балу, знаят го много жени и ще ме ревнуват ако го пусна свободно. толкова труд са положили да ме открият. може да се помисли за нещо, но не тук
Хайде моля ти се! И аз те открих... за женската част от човечеството! Поне една бира на някой обяд не заслужавам ли!? Crossing Arms
 Laughing
Ама ти сега и картофки ще поискаш. Laughing Бива ли така? Crossing Arms

# 365
  • Мнения: 17 546
Ама ти сега и картофки ще поискаш. Laughing Бива ли така? Crossing Arms
Картофи!? Толкова прозаично... нямаш грам фантазия! Crossing Arms


 Hug

# 366
  • Мнения: 2 388
Ама ти сега и картофки ще поискаш. Laughing Бива ли така? Crossing Arms
Картофи!? Толкова прозаично... нямаш грам фантазия! Crossing Arms


 Hug
Засрамвам се. Embarassed Като морско чедо веднага предлагам "цаца" Mr. Green
Много върви с бирата. Laughing А и не е прозаично. Naughty

# 367
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Бира, цаца и картофи - и на мен ми се отщя секс ... И то без да съм уморена.

# 368
  • София
  • Мнения: 62 595
Вино - по-диетично е.

# 369
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

И по-романтично - може и да ви огрее.  Mr. Green

# 370
  • Под липата
  • Мнения: 620

мъже да не искат секс- хвани единия ,удари другия,
моят мъж работи от 8 до 7 и събота и винаги е на линия за секс ,
затова ни върви брака
 

Нали се сещаш,че бачкаторската работа е едно, а умствената работа съпроводена със силно психическо напрежение е съвсем друго - и изтощава хората (не само мъжете) много повече. Факт е,че ежедневието ни е твърде напрегнато. Много по-лесно се понася физическата умора  Peace Не е важно,че мъжът ти работи от 8 до 7 и в Събота - по-важно е какво работи  Wink И мъжете са хора - и те чувстват умора - секса не е само тестостерон .
  Peace Много правилно !  Умсвеният труд и психическото напрежение така скапват, че даже не ми се и яде след работа..., камоли  за секс да мисля. По-точно - мисля, но тялото ми няма сили да се подчинява на похотливите ми замисли  Mr. Green При нас, проблемът е комплексен  Whistling и двамата имаме доста отговорна, психически натоварваща работа ...и след като се приберем  виждаме  smile3535....
 Спомням си времето, когато неговата работа беше  по-скоро физическа, а пък и тренираше...., разликата е огромна

# 371
Бира, цаца и картофи - и на мен ми се отщя секс ... И то без да съм уморена.

мила, аз освен бира съм любител и на бяло вино със синьо срене. достатъчно диетично и рмантично според мен. но секс се прави с желание, а не с романтика. романтиката е за да дойде желанието или за да е достатъчно дълга връзката newsm78

# 372

мъже да не искат секс- хвани единия ,удари другия,
моят мъж работи от 8 до 7 и събота и винаги е на линия за секс ,
затова ни върви брака
 

Нали се сещаш,че бачкаторската работа е едно, а умствената работа съпроводена със силно психическо напрежение е съвсем друго - и изтощава хората (не само мъжете) много повече. Факт е,че ежедневието ни е твърде напрегнато. Много по-лесно се понася физическата умора  Peace Не е важно,че мъжът ти работи от 8 до 7 и в Събота - по-важно е какво работи  Wink И мъжете са хора - и те чувстват умора - секса не е само тестостерон .
  Peace Много правилно !  Умсвеният труд и психическото напрежение така скапват, че даже не ми се и яде след работа..., камоли  за секс да мисля. По-точно - мисля, но тялото ми няма сили да се подчинява на похотливите ми замисли  Mr. Green При нас, проблемът е комплексен  Whistling и двамата имаме доста отговорна, психически натоварваща работа ...и след като се приберем  виждаме  smile3535....
 Спомням си времето, когато неговата работа беше  по-скоро физическа, а пък и тренираше...., разликата е огромна
сълзичке. работата ми е не по-малко натоварена умствено от която и да е. освен умствена е и отговорна защото ръководя цял отдел, работата си е работа, а секса секс. не ги смесвайте. случвало ми се е след секс вечер да заспя и да сънувам работата си и решенията които да взема, но никога не ми е пречело да се занимавам с най-любимото ми - секса. ако не можете да ги разделите причината е че не искате

# 373
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Тогава, явно, е до човек и това как се справя със стреса. Аз искам, мисля за секс, но пък тялото ми не се подчинява... Това е последните 8 месеца. Ужасно е! Лошото е, че въпреки умората, не мога и да спя, а това допълнително скапва ситуацията  #Crazy

# 374
Тогава, явно, е до човек и това как се справя със стреса. Аз искам, мисля за секс, но пък тялото ми не се подчинява... Това е последните 8 месеца. Ужасно е! Лошото е, че въпреки умората, не мога и да спя, а това допълнително скапва ситуацията  #Crazy
права си, че е до човек, но когато не можеш да спиш, а до теб е човека какво по-нормално от това да започнете играта, а края какъвто се получи. след няколко опита ще видите, че секса ще е задоволителен, а ако продължите ... е ще кажеш след това. това което описваш съм го преживял и то не 8 месеца, а почти 8 години, не го допускайте - меко казано гадно става в един момент и за двамата.

Общи условия

Активация на акаунт