изморените ви мъже не искат секс?

  • 42 346
  • 396
  •   1
Отговори
# 75
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
При нас няма такъв момент....

# 76
Да изневеряваш е лошо нещо според мен. Най-малко нарушаваш обета който си дала. За задоволяване на жанския нагон си има достатъчно инструменти. 30-40 лв някъде хем няма да се изморява, хем няма да изневеряваш, хем мъжът ти да си гледа рахата .....

# 77
  • Мнения: 208
Да изневеряваш е лошо нещо според мен. Най-малко нарушаваш обета който си дала. За задоволяване на жанския нагон си има достатъчно инструменти. 30-40 лв някъде хем няма да се изморява, хем няма да изневеряваш, хем мъжът ти да си гледа рахата .....
Качествените инструменти са доста над 30-40лв. Евтинджосите не вършат много добра работа  Peace Иначе това е добър вариант за проблема на авторката.

# 78
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да изневеряваш е лошо нещо според мен. Най-малко нарушаваш обета който си дала. За задоволяване на жанския нагон си има достатъчно инструменти. 30-40 лв някъде хем няма да се изморява, хем няма да изневеряваш, хем мъжът ти да си гледа рахата .....

Нали и мъжа дава обет да обича жена си в добро и зло. Пък като трябва да покаже колко я обича се измъква - стресиран бил, уморен бил......А иска да яде всеки ден, нали? Що не яде два пъти месечно, а?
А за вибраторите ти се радвай че не са измислили такъв дето след секс да прегръща жената и да й казва че я обича защото тогава за голям % мъже секса ще е насаме в тоалетната.

# 79
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

А за вибраторите ти се радвай че не са измислили такъв дето след секс да прегръща жената и да й казва че я обича защото тогава за голям % мъже секса ще е насаме в тоалетната.
newsm10 smile3503

# 80
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
На мен пък 2 месечно след 6-7 години брак ми се вижда напълно достатъчно, даже много. След толкова години рутината е голяма, а и напрежението си казва думата. Интересно ми е как вие бихте реагирали, ако бачкахте по 10-12 часа, а мъжа ви цял ден се изтяга на дивана в очакване да се върнете и да му направите една свирка.

Да го правиш по 5 пъти на ден когато страста е силна е едно, но след няколко години съжителство е почти невъзможно.
Затова и жените си имат любовници. Обичат си мъжете и искат да са с тях, но желаят и да изпитат "онази" страст. Когато страстта с някой любовник се поохлади, тогава се заменя с друг.

# 81
  • Мнения: 46 594
... а мъжа ви цял ден се изтяга на дивана ...

Кой казва, че жената се изтяга по цял ден на дивана. Повечето са еднакво натоварени с мъжете си  newsm78

# 82
  • Мнения: 3 674

....Затова и жените си имат любовници. Обичат си мъжете и искат да са с тях, но желаят и да изпитат "онази" страст. Когато страстта с някой любовник се поохлади, тогава се заменя с друг.

..Но не съм съгласна с теб. Не е нормално според мен да обичам мъжа си и  в същото време да си търся или да си имам любовник...нещо не ми се връзва тази теория в главата ... newsm78

# 83
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм изумена, меко казано, от мненията на Борис. Не завиждам на жена му  Naughty

# 84
  • Мнения: 4 380
Цитат
На мен пък 2 месечно след 6-7 години брак ми се вижда напълно достатъчно, даже много.

А след 15 сигурно веднъж годишно. Joy

Цитат
Интересно ми е как вие бихте реагирали, ако бачкахте по 10-12 часа, а мъжа ви цял ден се изтяга на дивана в очакване да се върнете и да му направите една свирка.
Предполагам всеки здрав човек без сексуални смущения би реагирал много даже положително. Сексът не е натоварване и умора, а точно обратното.

Цитат
Да го правиш по 5 пъти на ден когато страста е силна е едно, но след няколко години съжителство е почти невъзможно.
Затова и жените си имат любовници. Обичат си мъжете и искат да са с тях, но желаят и да изпитат "онази" страст. Когато страстта с някой любовник се поохлади, тогава се заменя с друг.

Сексът си е секс бил той с човек когото познаваш от скоро или със съпруг с когото живеете 20 години и ако никой в двойката не страда от някаква патология, сексът може да е страхотен винаги и дори с годините още по-интересен и разнообразен.

С любовник тръгват от липса на секс, а не от липса на страст.

# 85
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
А ти къпеш ли се преди секс? Може би мъжа ти те избягва ако не си  заплакната  Thinking

Е тва е ... странно предположение

Ми че тя жената сигурно и на рози ухае където трябва, ама тц., само в събота и неделя и това е.

Аз на нейно място щях да му осигуря една екскурзийка до Гърция, щото е по-евтино и да види тогава ще бяга ли. Ама без децата и без  роуминг на телефона, че иначе няма смисъл.

Нищо, че се изказвам по-критично, просто до този момент бяхме стигнали и с моя. Пробвах един такъв секс-уикенд и то с голям успех. До плажа почти не стигнахме. А в малките гръцки курорти е супер - тихо, спокойно, излизаш от хотела и си на плажа, абе точно като за съживяване на романтиката. Важно е и да е евтино, да не мисли много мъжа за разходите. Ходи се и с автобус и нямате грижа за нищо.

# 86
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Цитат
На мен пък 2 месечно след 6-7 години брак ми се вижда напълно достатъчно, даже много.

А след 15 сигурно веднъж годишно. Joy

Един от любимите ми английски вицове е следния: Лейди и Милорд се разхождат в зоопарка. Лейди, четейки табелките по клетките възкликва "Вижте Милорд, зайцито го правят много пъти в годината!"
Милорд си замълчава, но когато стигат до клетката на елена казва" Виждате ли милейди, елените го правят само веднъж годишно",
А лейди мило му отвръща: "Но, Милорд, виждате ли какви големи рога имат?"

Май няма връзка с темата, но се сетих за него с това 1 път годишно на xenia

Иначе като се замисля, моя всеки ден иска, ама няма кой да му даде. Ама не се сетил още за хапчетата в пластмасова бутилка.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 25 312
А за вибраторите ти се радвай че не са измислили такъв дето след секс да прегръща жената и да й казва че я обича защото тогава за голям % мъже секса ще е насаме в тоалетната.

Точно така е! Сексът не е просто гимнастика, а една от най-бурните емоции, когато са изживени с любимия човек.

# 88
  • Мнения: 1 425
Първи вариант - Говори с мъжа си и ако е прояви разбиране - вземи му някакви хапчета. Като начало на билкова основа - всеки аптекар може да ти препоръча. Това според мен е най-лесния вариант.
Втори вариант - вибратор. Лесно, евтино, няма да имаш проблеми, но пък ... това си е заместител както и да го погледнеш. ХУбавото нещо тук е че мъжа ти може да се включи ако си "играеш" пред него Wink
Трети вариант - любовник. Истинското си е истинско. Вярно е че секса е хай-хубав когато има чувства, но и един хубав мъж, който те харесва и желае (без да те обича безумно) може да те накара да се чувстваш добре и задоволена. Краен вариант е наистина, ти си преценяш дали ти стиска и на кое държиш повече. Някои хора нямат нерви за това. Ако се спреш на този вариант - постарай се да бъдеш дискретна.

# 89
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А за вибраторите ти се радвай че не са измислили такъв дето след секс да прегръща жената и да й казва че я обича защото тогава за голям % мъже секса ще е насаме в тоалетната.
Joy Joy Joy
Martisun, изчерпала си темата, мацка  bouquet (не само заради цитата)

Може и аз нещо да съм повредена, но защо ли най-хубавите ми сексуални Wink спомени са след 15-16 часов работен ден, свързан с всякакъв тип натоварване - и умствено, и физическо... И последната мисъл за 'разреждането', ако изобщо ми е минавала такава, е импотентност.
А и бъркате, повечето - жената принципно започва да се оглежда за любовник при емоционални, не толкова физически липси. Всъщност едното върви за ръка с другото, мисля Peace.

Общи условия

Активация на акаунт