Дали има парфюм с аромат на липа?

  • 15 973
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 211
Малко офф, отидете в Стара Загора - в момента навсякъде мирише на липа, чак задушно ми става (хем не съм там постоянно)...
Неслучайно му казват града на липите...
Че то и у нас мирише, от липите долу Grinning

# 61
  • Мнения: 2 386
Трай си, при вас мирише на море и толкова.  Heart Eyes

Ааа, а парфюми с аромат на море?  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 105
Имам лосион за тяло с аромата на този парфюм и той много ми напомня липовия аромат

# 63
  • Мнения: 812
аз пък си търся с аромат на орхидея Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 17 407
аз пък си търся с аромат на орхидея Rolling Eyes

Provocative Interlude (Elizabeth Arden)
Euphoria (Calvin Klein)
Beyond Paradise (Estee Lauder)

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Да не излъжа, но Поем на Ланком ми миришеше на липа. Може и друго да беше името, но със сигурност беше на Ланком.

# 66
  • Мнения: 4 380
аз пък си търся с аромат на орхидея Rolling Eyes

Halloween (J. Del Pozo)

Eternity Purple Orchid

L'Artisan Orchidee Blanche

Tom Ford Black Orchid

Има разбира се много парфюми, в които орхидеята е в сърцето на ромата, но смесена с още доста други неща. Тези са от най-явните орхидеи и от най-лесни за откриване парфюми.

# 67
  • Мнения: 4 380
Пак за орхидеята...

Очаква се появата следващия месец на нов аромат на Oscar de la Renta - Oscar Red Orchid

Аромат на червена орхидея Shocked (абе много са ми странни тези черни и червени орхидеи) + мандарин, къпина,боровинка, сандал и ирис.

# 68
  • Мнения: 336
И аз цял живот си мечтая за парфюм с аромат на фрезия... Tired. А някой сеща ли се за парфюм с аромат на карамфил?

Парфюма на Avon - Today наистина напомня за липа, но малко и на пъпеш май newsm78 сега като се замислих....

# 69
  • Мнения: 5 317
бронли имат парфюм с аромат на орхидея.

# 70
  • Мнения: 4 380


Цитат
А някой сеща ли се за парфюм с аромат на карамфил?



Най-известния вероятно парфюм с явен карамфил е вятърът на времето-L'air du temps

Има още доста, но повечето елитни дизайнерски с много "хубава" цена и по-сложни за намиране.Или пък стари и спряни вече от производство и също сложни за намиране.

L'Aristian - Ouelliet Sauvage

Lorenzo Villerosi "Garafano"

Comme des garcons series 2-red "Carnation"
Bellodgia ( Caron)

Malmaison Floris

Soie Rouge Maître Parfumeur et Gantier

В повечето широкоразпространени парфюми карамфила е съчетан с други цветя и не е толкова ясно отличим в композицията.

# 71
  • Мнения: 4 380
Случайно открих в джоба на дъщеря ми тестерче на един парфюм на Avon - Lyrical. Аз от ейвън и орифлейм нищо не купувам, така че не бях запозната...

Открих като състав цвят на лотус, бяла орхидея,пъпеш и жасмин, НО...на мой нос е абсолютно чиста момина сълза. Абсолютно! Който се интересува, пробвайте! На мен много ми допадна. Аз много обичам момини сълзи като цвете, но на толкова индентичен аромат не бях попадала. Върна ме в детските ми години, когато на едно парченце земя пред блока и отглеждах малка лехичка с момини сълзи. Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 748
Момина сълза- Eternity moment - на Calvin Klein

# 73
  • Мнения: 74
Гучи Енви също съдържа аромат на момина сълза ,страхотен е и много траен.В Парфюм БГ никак не е скъп.http://www.parfums-bg.com/catalog/envy-p-179.html?cPath=71_110

# 74
  • Мнения: 74
    мисля , че и това е добро

Общи условия

Активация на акаунт