Препоръчвам горещо при болезнено никнене на зъбки!!!!

  • 48 444
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Благодарим за съвета. Веднага ги поръчахме и на нашата леля, че скоро и на нас ни предстои този проблем.

# 16
  • Мнения: 568
ние имахме проблем само с първите 4 зъба, ок 6 месечна възраст, другите избиха без да разберем. Най много помагаше парченце лед увито в кърпа, а също и ледените гризалки.
Сигурни ли сте, че прахчетата помагат може болката да е отшумяла сама?
Изобщо даването постоянно на лекарства, дори и билкови на бебе ми се струва излишно. Особено на здраво бебе!

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Запис, че може и скоро да никнат зъбки  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 160
Ами тези които нямат леля в UK какво да правят.... newsm78  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 278
Прахчетата са страхотни Peace
Благодаря на мама DaniStef че сподели с нас Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз не разбрах, в Бг има ли ги???

# 21
  • Мнения: 959
И аз препоръчвам това гелче http://www.pharmaher.com/Gumeze.html.Няма го тук,Американско е,но на мен ми го пращат и от Англия.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз имам 4-5 гелчета от Щатите. Много са противни на вкус, уж пише че са с вкус на череша или ягода, но направо си горчат и устата от една малка капка се схваща. Седят си в къщи и не ги пипам, поне за сега

# 23
  • Мнения: 5 103
И аз съм м ного доволна от прахчетата буди се само 2-3 пъти през ноща , което е постижение за нас Hug а колко продъжително се дават newsm78

# 24
  • Мнения: 5 001
И аз взех прачетата, доволна съм.q, най-после поспахме малко  Grinning
DaniStef благодаря  Hug
Само и аз незнам колко време могат да се дават, единствено разбрах от упътването, ако симптомите продължат повече от 5 дни да се консултираме с лекар.

# 25
  • Мнения: 490
Еееех, ние дето нямаме лели нито в Англия, нито в Щатите ще си пием Хамомилата на Боарон и ще си слагаме свещички Вибуркол в дупето.

# 26
  • Мнения: 5 103
Еееех, ние дето нямаме лели нито в Англия, нито в Щатите ще си пием Хамомилата на Боарон и ще си слагаме свещички Вибуркол в дупето.
И аз нямам просто ги поръчах с доставка Mr. Green

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Еееех, ние дето нямаме лели нито в Англия, нито в Щатите ще си пием Хамомилата на Боарон и ще си слагаме свещички Вибуркол в дупето.

При дъщеря ми вършат чудна работа Grinning
Сега от Австрия пък и донесоха един гердан от кехлибар и като го сложиш не се усещат как никнат зъбите Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 1 074
Запис.

# 29
  • Мнения: 2 616
Давайте яко Халмомилата на Боарон и си свиркайте.
Нас май ни никне долу нещо-голямо чесане, голямо лигавене пада, та пием 2 пъти на ден по 5 глобулки в разряд 15. Хомеопатката обаче каза, ако станело много напечено да вземаме в разряд 30. Лайката не може да навреди с нищо, само малко по-спокоен стана беб. Ако някой има идеи за нещо, което помага и го има примерно в Германия да сподели, още нямам връзки в Англия и САЩ за жалост  Cry

Общи условия

Активация на акаунт