Възпаление? Гъбички? Бяло течение?

  • 3 313
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Аз мислех, че е йън кеър newsm78 Някак китайско звучи Crazy
Освен китайско, и гаражно тоже....  Thinking

# 16
  • Мнения: 216
Lil_Vixen, твоите прародители сигурно са умрели от обезводняване, а? Горките, без хидратиращи кремове и други шарлатании... И наистина ли водата се изпарява?  newsm78 От кога? Преди 10 години нямаше такова нещо Simple Smile
не ама затова като видиш една мацка тук и се оказва 4е е на 78, а ти си мислиш 4е 50 празнува, а тези дето мислят като теб се сбръ4кват още на 39.  ЕДИН ДУШ НЕ СТИГА приеми го и това е, слънце вятър, ули4на мръсотия, вси4ко това оказва влияние, и затова ти трябва нещо дето маха мазнините, подхранва с вода и добавя допълнителни мазнини, за да се блокира изпаряването на тази отвътре и да не допуска проникване на гадости от вън ама защо не влезеш в красива мама там ще те изядат с л......да кажем парцалите

# 17
  • Мнения: 150
не ама затова като видиш една мацка тук и се оказва 4е е на 78, а ти си мислиш 4е 50 празнува, а тези дето мислят като теб се сбръ4кват още на 39.  ЕДИН ДУШ НЕ СТИГА приеми го и това е, слънце вятър, ули4на мръсотия, вси4ко това оказва влияние, и затова ти трябва нещо дето маха мазнините, подхранва с вода и добавя допълнителни мазнини, за да се блокира изпаряването на тази отвътре и да не допуска проникване на гадости от вън ама защо не влезеш в красива мама там ще те изядат с л......да кажем парцалите
Започвам отзад напред. В красива мама нямам работа, простотия има и тук Simple Smile А сега да разсъдим логично какво ни написа току що - водата се изпарява, нали, но тя спира да се изпарява след намазване с хидратиращ крем, който пък добавя още вода... Абе тези защо не намажат с него полярните шапки? Така няма да се притесняваме от затоплянето, водещо до тяхното стопяване и нов потоп...

# 18
  • Мнения: 7 723
....... Абе тези защо не намажат с него полярните шапки? Така няма да се притесняваме от затоплянето, водещо до тяхното стопяване и нов потоп...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1 533
Възпаление? Гъбички? Бяло течение?

Не, мерси. Една бира и мезе някакво. Жив да си!

# 20
  • Мнения: 25 623
не ама затова като видиш една мацка тук и се оказва 4е е на 78, а ти си мислиш 4е 50 празнува, а тези дето мислят като теб се сбръ4кват още на 39.  ЕДИН ДУШ НЕ СТИГА приеми го и това е, слънце вятър, ули4на мръсотия, вси4ко това оказва влияние, и затова ти трябва нещо дето маха мазнините, подхранва с вода и добавя допълнителни мазнини, за да се блокира изпаряването на тази отвътре и да не допуска проникване на гадости от вън ама защо не влезеш в красива мама там ще те изядат с л......да кажем парцалите

Блажени са вярващите, че на тях се крепи цялата козметична индустрия!  Mr. Green
За генетика не си ли чувала, моме? Ти си го имай генчето, пък да те видя какво ще ти помогне (или попречи? Thinking)  цялата съвременна химия...  Wink Mr. Green

# 21
  • Мнения: 216
хайде сега пак п-р-о-4-е-т-и бавно за да го разбереш, клетките губят вода и мастна тъкан, кожата се сбръ4ква, слагаш крем за да върнеш водата в клетките на кожата, и маста в крема подпомага за предотвратяване на изпарението, много си падаш да питасх и като ти се обясни бягаш( като с бейзбола- сигурно не о4акваше да знам ха) както и да е запознай се малко първа и тогава намирай кусури, затова те пратих в красива мама,

# 22
  • Мнения: 216
не ама затова като видиш една мацка тук и се оказва 4е е на 78, а ти си мислиш 4е 50 празнува, а тези дето мислят като теб се сбръ4кват още на 39.  ЕДИН ДУШ НЕ СТИГА приеми го и това е, слънце вятър, ули4на мръсотия, вси4ко това оказва влияние, и затова ти трябва нещо дето маха мазнините, подхранва с вода и добавя допълнителни мазнини, за да се блокира изпаряването на тази отвътре и да не допуска проникване на гадости от вън ама защо не влезеш в красива мама там ще те изядат с л......да кажем парцалите

Блажени са вярващите, че на тях се крепи цялата козметична индустрия!  Mr. Green
За генетика не си ли чувала, моме? Ти си го имай генчето, пък да те видя какво ще ти помогне (или попречи? Thinking)  цялата съвременна химия...  Wink Mr. Green



абе не може вси4ко да се оставя на генетиката, като се по4не от бръ4ки , през менопаузи, та до рак на гърдата, мерси аз ще се доверя на предотвратяването като метод#1 а после и на химията, ако се наложи Peace

# 23
  • Мнения: 150
Какъв бейзбол пък сега? Къде и кога съм писал нещо за бейзбол? И от къде съм бягал? Виж, да избягам от обилното намазване с нещо мазно, което уж щяло да ми запази водата, която пък да ми запази клетките от остаряване - да! Винаги!

# 24
  • Мнения: 216
Какъв бейзбол пък сега? Къде и кога съм писал нещо за бейзбол? И от къде съм бягал? Виж, да избягам от обилното намазване с нещо мазно, което уж щяло да ми запази водата, която пък да ми запази клетките от остаряване - да! Винаги!
А може ли и да получим тълкуване на случващото се? Този спорт не е популярен в Европа...
Зна4и това се слу4ва в4ера с някви втора девизия отбори та за най кратко този дето им кашира базите е треньора на единият отбор, според него, съдията не свири 4е базата е спасена( когато топката удрена от батера, е хваната от противниковият отбор и по4не да бъде предавана между съотборниците, които са разпределени по бази, батера тръгва да обикаля тези бази с цел да стигне преди топката) та в този слу4ай според съдията батера стига преди топката, а според треньора на протижниковият отбор, топката стига преди батера,и решава 4е след като съдията не си прави труда да забележи къде са базите, и свири без да гледа, е по-добре да се разкарат базите. Peace
та както и да е ще ти намеря линк кум хидратиращите продукти да видиш 4е са базирани на вода и наистина попро4ети малко преди да се заяждаш , целта на форума е разли4на- да избягаме от такива разбира4и сето по зял ден гледаме

# 25
  • Мнения: 150
Възпаление? Гъбички? Бяло течение?

Не, мерси. Една бира и мезе някакво. Жив да си!
А слагаш ли си шапчица вкъщи? Simple Smile И никаква бира! Тя води до изпотяване, а както разбрахме от красивите мами (и бъдещи красиви старици) - водата не трябва да се отделя от организма (по-специално от кожата). Никакво потене, а ако все пак се осмелите да се изпотите, то тутакси си въстановете водния баланс с хидратиращ крем!

# 26
  • Мнения: 2 891
Никакво потене, а ако все пак се осмелите да се изпотите, то тутакси си въстановете водния баланс с хидратиращ крем!

Аааа, не  Naughty , с още една бира  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 150
Lil_Vixen, боже! Ама това ли си имала предвид, като споменаваш бейзбола Simple Smile Аз тогава не разбрах смешката и те попитах да я обясниш. Ти я обясни и толкова. Какво бягство? Впрочем, дори и след обяснението ти пак не виждам нищо смешно, но въпрос на чувство за хумор все пак...

# 28
  • Мнения: 216
Възпаление? Гъбички? Бяло течение?

Не, мерси. Една бира и мезе някакво. Жив да си!
А слагаш ли си шапчица вкъщи? Simple Smile И никаква бира! Тя води до изпотяване, а както разбрахме от красивите мами (и бъдещи красиви старици) - водата не трябва да се отделя от организма (по-специално от кожата). Никакво потене, а ако все пак се осмелите да се изпотите, то тутакси си въстановете водния баланс с хидратиращ крем!
аз съм за потенето Рецепта: Сауна 40-60мин после леден душ и джакудзи за още 30 мин.Бира пия рядко заради въглехидратите но не страня заради вкуса и добрият ефект в/у кожата( бирената мая про4иства кръвта) и ефекта в/ъ бъбреците. Шапка не нося НИКОГА (при4еската е по-важна) Peace

# 29
  • Мнения: 4 371
Леле, тая тема от къде тръгна, къде стигна ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт