Всички мами АВГУСТИНКИ, кръгли са като маслинки!

  • 10 232
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 423
Енти , Теди, моля ви се, недейе така, че колегата ми вече взе да ме гледа странно tooth tooth

# 61
  • Мнения: 25
Ама пък още ме държи и стомаха ме приболва и се опитва да ми се повдига. Страх ме е само да не е някой летен вирус!!! Как мислите да се обадя ли на док? И на гинеколога ли или на личния лекар??? Четох разни страхотии за една бременна с вирус и...........се притеснявам. Бебо шава, ама не искам да чакам да спре.
Имали ли сте такъв проблем?
 Според мен звънни му и върви да те види. Тук в Търново имаше един случай много кофти, няма да пиша подробно, но....за твое успокоение, макар че аз мисля че комбинацията с динята има значение  Mr. Green
Пък и той чете по списанията които си взимам, че  бебето вече е с отворени очи и можело да му види "инструмента", а нали е момиче СРАМ го било. НЕ ЗНАЯ ДА СЕ СМЕЯ ЛИ ИЛИ ДА ПЛАЧА!! Laughing Laughing Laughing
Леле какви са тези списания. Това е пълен абсурд. Посмях се на това, да му видела бебка инструмента, ами нищо да го види ама то не е възможно. Таман да се запознае с мъжката анатомия вътреутробно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен!
Ех, че сте бързи - не мога да насмогна да изчета всичко  Embarassed...
И аз да се оплача - след като вчера цял ден с мъжо ми чистихме основно кухнята и пренареждахме (беше заприличала на кочина), вечерта се почнаха едни болки и едни контракции....изкарах си акъла, че му е рано още на младежа да излиза. Ама изпих две нош-пата, легнах си и днес нищо ми няма!!! Явно няма да се ражда още...

А за това дали ти изтичат водите или е друго течение - съм чувала, че ако капнеш капки йод отгоре и цветът стане зелен - значи има изтичане на околоплодна течност (която нормално е безцветна).

# 63
  • Мнения: 1 380

Леле какви са тези списания. Това е пълен абсурд. Посмях се на това, да му видела бебка инструмента, ами нищо да го види ама то не е възможно. Таман да се запознае с мъжката анатомия вътреутробно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
[/quote]
Абе в списанието пише, че бебето вече може да си отваря очите, но не пише, че ще му види пениса, но той така си е въобразил  и го било срам. А и това да се "запознае с мъжката анатомия вътреутробно", ако му го кажа, няма да ми говори 1 месец сигурно. Според него той ще преценявал приятелите на момиченцето ни и тя трябвали да се омъжи девствена.  EmbarassedМного е ревнив и смятам, че детето като навлезе в тийнейджъска възраст ще си има доста ядове с него. Надявам се до тогава да се е отказал от намерението ДЪЩЕРЯ НИ ДА СЕ ОМЪЖВА ДЕВСТВЕНА.
И още нещо. В блока има едно момченце ГОЛЯМ СЛАДУР СЪС СИНИ ОЧИ и базикъм мъжо, че този левент съм си го харесала за ЗЕТ, а той само сумти и пуска по някоя псувня по повод родителите на детето. Било гадно хлапе и "тоя няма да закача ШОШКА, защото щял да го пребие". Момченцето е само на 1,6 месеца. Като се замисля какво ме чака и ми се реве. Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 25
Сладкишче - няма да и е лесно на твоята ШОШКА  Winkс такъв татко.Абе ще му дойде друг акъл сигурно. Моя пък обратното прави, само ме дразни , че малката нямало да остане ненаучена и разни такива.Аз все сумтя (като твоя) и сега като казаха, че чакаме 2-ро момиченце, взе че позамлъкна малко  Mr. Green Mr. Green
Цвете дас това за първи път го чувам за йода, може пък да я вярно и аз имам засилено течение от около 2 седмици, може да пробвам...................ами ако вземе та стане НАИСТИНА ЗЕЛЕНО   Sick Sick Sick а по-добре НЕ  Stop

# 65
  • Мнения: 222
Здравейте!

Цяла сутрин ви чета, и чак сега успях всичко да прочета. Наистина много сте изписали за 3 дни.

Аз си бях взела отпуск в петък и за това ме нямаше. Просто имах нужда от малко релакс.

Добре дошли на новите мами!   bouquet

Момичета, как сте с пътуванията??
На мен ми се очертава едно към 10 юли и малко се притеснявам.

# 66
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Еееее, много пишете, какво е това чудо Grinning...
На мен пък досега форума нещо ми даваше заето, та после ще чета подробно.
Видях, че обсъждате нещата за болницата - аз разучих вече за нашата - освен лигнин и тоалетни принадлежности за теб нищо не искат. Нощници, чаршафи, дрешки за бебето, памперси /ползват Либеро/ - всичко си е от болницата. Едно гайле по-малко, дето се вика.

ПИванов - другия понеделник ще пътуваме до морето - около 300-350 км. Засега не се притеснявам.Док ми каза вечерта и сутринта преди да тръгнем да глътна по един магнерот, да правим почивки и това е...пък и новата ни кола е с климатик, та не ме е страх от жегата.

# 67
  • Мнения: 711
sladkish4e ти ме разби  Joy Joy Joy

Той моя пък много настоява за секс, не че аз имам особено желание,ама..... Ама хем го е страх, хем иска и няма как... и това се случва, но определено не толкова често колкото му се иска.
Но като родя след това имам чувството, че 1 година няма да се престраша за секс и направо не ми се мисли. Той моя 2 дни едвам издържа без секс, въпреки че сега е доста по-рядко, пък като родя незнам.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 380
Аз нямам проблем с пътуването. Даже като ми е лошо карам мъжо да ме поразходи с колата и ми минава неразположението. Много обичам да пътувам, а и бебка се успокоява и не ме рита.
TEDDY, моят има един лаф: Аз 2 години в казармата съм бил, та някакъв секс ли ще ми се опре.
Няма да развращаваме ШОШИ още от малка.
А като го питам как после ще се "съвъкупляваме", като креватчето на ШОШКА ще е в спалнята поне докато стане на 3-4 месеца, той ми вика, че ще купим балдахин и детето няма да видело. Направо е толкова изобретателен, че въобще не ми е скучно.

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 12:37 от sladkish4e

# 69
  • Видин
  • Мнения: 685
Относно секса Embarassed.......От около 2 седмици се заричам че ще го ограничим до 2-3 пъти седмично, но не става Crazy . А вече ме е страх #Crazy.
И аз като някои от вас си мисля, че ще родя по рано, но сестра ми казва че даже ще пренося. Дано само да е добре, пък когато дойде тогава. Ще го чакаме  Hug

# 70
  • Мнения: 4 546
благородно ви завиждам на правещите секс. нас с тия мойте поркървявания и болчици ни е страх  ooooh!
и как тъй баш като не трябва взе пък да ми се иска  Crazy

# 71
  • Мнения: 1 380
Относно секса Embarassed.......От около 2 седмици се заричам че ще го ограничим до 2-3 пъти седмично, но не става Crazy . А вече ме е страх #Crazy.
И аз като някои от вас си мисля, че ще родя по рано, но сестра ми казва че даже ще пренося. Дано само да е добре, пък когато дойде тогава. Ще го чакаме  Hug
Niya ти ако се ограничаваш до 2-3 пъти седмично САМО(направо се чудя какви мъже имате, завиждам ви  благородно разбира се:bad-words:) съмнявам се, че ще го преносиш бебчо. Вчера четох, че оргазма и спермата стимулират контаркциите и са много полезни, ако жената иска да роди преди термина. И викам пак в тоя дух на мъжо, че докторката ми ще излиза в отпуска преди термина ми, което си е така и за да ми улесни раждането, да правим секс, ама той НЕ та НЕ и това си е.
И ми стана криво и му викам:
Е,и какво ще стана девствена докато родя ли? Joy Joy Joy

# 72
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

и как тъй баш като не трябва взе пък да ми се иска  Crazy
По закона на Мърфи hahaha...

# 73
  • UK
  • Мнения: 1 351
 офффффф аз секс не съм жиждала от 2 месеца и вече съм хванала пайжина... ама много ми се иска ама мъж ми като го няма... ще е тук чак към 15-ти юли  #Cussing out #2gunfire
 А аз до тогава какво да правя...нито ръчна нито крачна  ooooh!

# 74
  • Мнения: 25
Относно секса Embarassed.......От около 2 седмици се заричам че ще го ограничим до 2-3 пъти седмично, но не става Crazy . А вече ме е страх #Crazy.
И аз като някои от вас си мисля, че ще родя по рано, но сестра ми казва че даже ще пренося. Дано само да е добре, пък когато дойде тогава. Ще го чакаме  Hug
Ния с първата ми бременност само са секс си мислех. ПОТРОШВАХ го моя, горкия не се оплака нито веднъж. И да ти кажа, че родих точно на термина си.

Вчера четох, че оргазма и спермата стимулират контаркциите и са много полезни, ако жената иска да роди преди термина. И викам пак в тоя дух на мъжо, че докторката ми ще излиза в отпуска преди термина ми, което си е така и за да ми улесни раждането, да правим секс, ама той НЕ та НЕ и това си е.
И ми стана криво и му викам:
Е,и какво ще стана девствена докато родя ли? Joy Joy Joy
Я вземи му дай на твоя като наближи момента на раждане малко афродизиачета, че да видим тогава как ще стиска  Mr. Green Порови из ГУгъла за някои рецепти  Joy Joy Joy
Мегита и Херелина съчувствам ви милички, но всичко е в името на бебчо.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт