Всички мами АВГУСТИНКИ, кръгли са като маслинки!

  • 10 248
  • 294
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 546
ами на една страна - за да натежало или дупето, или главата и да ес завърти бебето. а наляво, предполагам, защото така е най-голям притокът на кислород.
Марти, много ти е сладко коремчето  Hug

# 121
  • Мнения: 564
Здравейте момичета!
Аз се скъсвам от учене, утре гадния изпит  Cry Моля стискайте палци Praynig
Надявам се всички да сте добре, нямам временце да ви прочета...
Моя мъж го пратиха за 7 дни във Варна и аз съм сама с изпитите си  Confused
Искам само да попитам, някъде в Младост има ли голям магазин за легълца, нещо се затрудняваме в намирането на легълце 120/60...Или няма или са някакви паянтовки, ще ми се да е дървенко и да му се маха решетката...Ако някоя мама от София си е взела такова, моля да пише от къде  Praynig
Момичета оставям ви, отивам да ДЗУБРЯ.............

# 122
  • Мнения: 238
  Здравейте тумбаци!  Hug
Herelina тези колектори, за които питаше се използват за предпазване на нараненото зърно от допир в бельо или дреха. Слагат се в сутиена и няма никакво търкане и болка. Ако изтече кърма тя се събира също вътре, но не мисля, че после можеш да я изплзваш.
Teddy такива столчета продават в магазин "Малечко" и би могла да провериш как изглеждат и колко струват преди да си го купиш довечера. Магазин има в кв.Борово срещу 29-та поликлиника.

А сега аз да ви питам. Утре отиваме на море и ако може да ми кажете кога е най-добре да се ходи на плаж (мисля да стоя под чадъра де) и като се къпете и се разхождате по кореми не ви ли гледат странно хората. В смисъл, че много искам да се потопя в морето ама ме е страх, че ако всички ме зяпат в корема ще ме хване срам и дори няма да се съблека  Embarassed ?

А и още нещо може ли някоя бургаска мама да напише адреса на този ваш магазин Егоист, че само за него чета, а сега ако мога ще отида да го разгледам. Има май за дрешки и за чаршафи ако си спомням добре  newsm78 ?

# 123
  • Мнения: 243
beli4ka  отдавна не съм те виждала!  Hug Ама то и аз се позагубих, че нали и аз "дзубря"  Crazy Днес ми беше изпита- взех го! Ден почивка и после за държавния...
Успех и късмет на теб! Сигурна съм че ще ги разбиеш!  Peace

vesssela.v  аз по плажа много тумбаци съм виждала, така че - споко! Simple Smile
Аз пък да споделя.. преди няколко дни излизам до магазина и на улицата се разминавам с двама идиоти... и единия ме гледа и вика на другия "Така става като спиш без гащи"... Ейййййй казвам ви, толкова грозно ми стана!!! Абсолютен кретен ви казвам!!! Ако си имаше и най-малка идея колко си го искаме това бебче и колко сме щастливи, че стана!!!...  Просто нямам думи какви хора има! Ще замълча, щото пак почвам да се изнервям и да се паля!!! Ужас!!!

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 17:14 от baby_illy

# 124
  • София
  • Мнения: 5 756
Пиванов честита годишнина мила!  bouquet
Ето ме и мен от разходката до Пигиса Simple Smile Нищо не си купих но си набелязах доста неща и тези дни ще се завъртим да купуваме Peace
Харесах си и 2 модела креватче и матрак на Магнифлекс Simple Smile а за количките мале..... ми то там много има  Flutter Crazy  и се спрях на няколко Simple Smile Една е на Чиполино,2 модела на Грако и 3 моделчета на Пег Перего Simple Smile пък ще видим какво ще е а и цените на мен ми харесаха Simple Smile не е скъпо толкова а бях чула че е!Сега се мяткам да почивам малко че тази жега....... ooooh!и много ме болят краката!
   

# 125
  • Мнения: 243
Димяни, как си мила?  Hug Виждам яко въртиш по магазините!  Peace Аз още не мога да се наканя...  newsm78 Накрая ще стане вече късно. Къде се намира този магазин, 4е тези дни креватчето мислим да купуваме, дано и в наличност да имат, да не се налага да чакаме. Все чета че си говорите за тоя магазин и все не смея да питам къде е точно...
 Аз отивам да сготвя  chef... лелеее в тая жега - горко ми!

# 126
  • София
  • Мнения: 5 756
Ми добре съм! Само жегата ме мъчи в повече ooooh!Имам контракцийки от време на време но в рамките на нормалното  Praynig
Ти как си по добре ли си?
Магазина е в близост до затвора ето ти и линк   http://www.piggyshouse.com/map.html
Аз днес няма да готвя така реших Simple Smile ще се дояжда от снощи сам дето ще направя тараторче и салатка Simple Smile

# 127
  • Мнения: 3 388
Мами, ще ви пусна мини-анкетката ми за име и тук.  Който има желание и мнение, нека да гласува  Crazy

Федерико, Давиде, Андреа, Самуеле!

Бели4ка, успех на изпита, мила   bouquet

# 128
  • Габрово
  • Мнения: 26
Привет на всички мами, както и добре дошли на новите!!!!vasq78 много сладко заглавие ,а Гита тези малки човечета са много сладурски.Аз докато се включа в темата и тя вече изписана не можах да прочета всичко,но ще се върна след малко и ще изчета ВСИЧКО!!!!!!!Бях на ЖК и вече не знам какво да мисля - казах ми че  може да родя  средата на юли не  знам какво става.???????????????????? newsm78 #CrazyДадоха ми всички документи и да чакам!!!!!!!!!!!!!!!!!Как е при вас ????????

# 129
  • Мнения: 25
 Здравейте отново в този по-късен час. Още съм на работа и току що приключих Дипломната си работа за "магистър".Ох най-сетне, живот и здраве другата седмица съм на защита.
Пиванов - честита годишнина.Да сте винаги заедно и влюбени и да се радвате на най-сладкото бебче през август   bouquet  bouquet  bouquet
Весела - няма нищо по-красиво от бременна жена, пък било то и по бански. Няма от какво да те е срам. На мен пък така ми се ходи....ама по финансови причини ще пропуснем тази година.  Mr. Green
Сонита - на мен ми харесва Давиде и Андреа (то не е ли женско име)
Гита - гащеризончето е 6+
Беличка - стискаме палци за утре  Praynig
Абе нещо много ми се губи Елхичка???
Бабси78 - мерси  bowuu а ти си май с най-ранен термин.Даже преди Гита нали?Спокойно просто си чакаш момента, документите ти са в теб.СПОКО.

# 130
  • София
  • Мнения: 5 756
Сонита аз съм за Андреа Simple Smile

# 131
  • Варна
  • Мнения: 443
Sonita - Андреа!!!  Heart Eyes

Хери, какво против Кенгуру? Доста са им качествени количките и въобще не са скъпи за качеството си! Да ти кажа, не мисля, че Чико за 400 и кусур са по-добри...изглеждат ми страшно евтини...
И аз съм с модела Vision na Cangaroo, само че в синьо  Wink

Ния, помпата на Авент я взех за 82 лева, навсякъде по толкова я гледам  Peace

За плажа - не мога да си представя да си пека директно голия корем...направо ми става тягостно само от мисълта. Взех си скоро специално за повода - цял бански Simple Smile

Ребус - 1300 грама в 29г.с. е 2 седмици напред  #Crazy Ами моя в 27 беше толкова, а доки каза, че върви супер  Peace Само акушерката ми дудне колко бил голяяям  #2gunfire

Енти, столчетата за кола най-често са на килограми, а не на месеци, защото всяко бебе расте различно. Обикновено са 0-13кг, но по-скъпи има и от 0-18. Нашето не е към количка, а отделно.

ПАк за кошчетата, на Мони също им е евтино, аз бях писала, ама кой ли ме чете  ooooh! Wink 65 лева е , на снимки из нета изглежда нищо особено, но наживо като го видях много го харесах и го взехме. Самия плат е много добър и изпълнението като цяло...много ми допадна  Peace


За спането - аз от две седмици спя само по гащи...толкова ми е горещо, че абсурд да задържа нещо по себе си...

Елисе, аз нямам спукана вена по коремчето, но пъпчето ми е синьо, все едно в него има спукана вена Simple Smile Много е странно...майка ми чак се притесни като г овидя, но аз съм чувала, че и на други им е така, та не се шашкам. А и болките в пъпа през седмия месец отдавна отшумяха и сега съм си спокойна.

Пиванов, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!! Какъв красив празник имате днес. Пожелавам ви винаги да се обичате и скоро да гушкате едно съкровище, плод на любовта ви.
 Hug

Мартиии, много фина мадама си, браво! Какви ръчички само, слабички  Heart Eyes Ще си много секси мама  Mr. Green Wink

Ох, във Варна - много жега! Не се живее...

# 132
  • Мнения: 3 388
Андреа за някои страни е наистина женско име, например в Унгария.

На Бг повече като женско ли ви звучи? ...

# 133
  • Мнения: 3 388
Екатерина, преди малко те гледах съвсем случайно на едни снимки от Рд във Варна  Grinning

# 134
  • Мнения: 25
Андреа за някои страни е наистина женско име, например в Унгария.

На Бг повече като женско ли ви звучи? ...
Ами да звучи ми женско.  newsm78 Ама щом си е мъжко при вас, значи няма проблем.

Абе къде са тези снимки на Марти, че нещо не ги откривам

Общи условия

Активация на акаунт