Стара Загора 30 - Цъфнали липи и медийни звезди...

  • 18 560
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 386
Ти не спиш ли изобщо? #Crazy Mr. Green

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ньеееее, ньикогья нье спья...

АВГУСТИНИИИИИИИЬОООООО, ЧАСТИТ РОЖДЕН ДЕНЬ...!
Да си много здрава, щастлива и с нооооогу късмет...!

# 77
  • Мнения: 2 122


Честит Рожден Ден, Августичке!
Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!

# 78
  • Мнения: 753
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АВГУСТА!!! МНОГО МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ ДНИ ПРЕД ТЕБ И ТВОЕТО СЕМЕЙСТВО!НАЗДРАВЕ!


хайде към Овощник...

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368

Честит рожден ден на Августа Heart Eyes Да е жива и здрава и по-често да ми отпуска Джеренце Mr. Green


Честита рожденичката на Вечерницата. Да ти е жива и здрава щерката и много да ви радва Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 313
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Августа, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава! baloni

ivel1na, дадох своя глас за вас, за корица на септемврийския брой на списанието " Моето дете".

 smile3509 Снимките от плажа са чудесни...Стефи и Слави са супер сладички, пу-пу... Heart Eyes

Като стана въпрос за лекари и аз искам да сменям нашата Аврамова...? Но не знам при коя да я запиша... А, от друга страна, ако се наложи така или иначе я водим на частно, а Аврамова ми е на 2 крачки, незнам какво да правя...

# 81
  • Хасково
  • Мнения: 999
Здравейте!
Извинете че се намесвам в темата Ви!
Моля, да споделите впечатления за ортопедите в Ст.Загора - д-р Васев и д-р Дърмонов препоръчаха ми да заведа дъщеря ми при някой от двамата - за второ мнение!
Много благодаря предварително!

# 82
  • Мнения: 2 386
Августа, още снощи ти писах в скайп Ч.Р.Д., ама и тук искам да се отчета  Mr. Green


Това е за теб, с пожелание да си останеш същата сладка добродушница!

# 83
  • Мнения: 2 122
д-р Дърмонов е правилния избор

# 84
  • Мнения: 6 243


ЧРД, Августе!!! Бъди все така очарователна и секси, дано лошото те подминава и край теб има само късмет и сполука!!!



Честит Рожден ден на Мирел Клементин!!!

Бъди много щастлива, малка принцесо!

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Августа, Честит празник   bouquet
Много здраве, любов и успех във всички начинания!
Целувки

ЧРД Мирел Клементин !
Весело и безгрижно детство пожелавам!

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Еvanescent, в тая ваза няма вода... Ша изсъхнат китките... Язък за красотата тогава... Я бързо да налейш...

# 87
  • Мнения: 855
Chestit rojden den na Avgusta!!! (na paterica  Embarassed)
Spovelanie za mnogo zdrave, liubov i kysmet v jivota!!!

Sajalqvam za latinicata, ama sqdam na byrzo i neshto ne moga da se opravq s taq klaviatura. Nie otivame sled malko v Nesebyr na razhodka, a kym 16h na plaj  Sunglasses Super jega edvam se disha  Crazy
Pozdravi na vsi4ki i mnogo celuvki ot nas sys Svetli   bouquet

Kuzmanka, blagodarq 4e si glasuvala za nas  Hug Az sega nqma da karam nikoj da glasuva, za6toto vse pak e s sms, a ne s e-mail, a koito vse pak re6i- Blagodarim  Hug Heart Eyes Hug

# 88
  • Мнения: 11 329
Ваше императоско величество, тайно се надявам, че приемате поздравления и на патерица!
Много ми бяха моите емоции вчера, та затова чак днес.
Благодаря на всички, поздравили дъщеря ми!

# 89
  • Мнения: 315
Августа, Честит Рожден Ден!  newsm59
Много здраве, щастие, любов и всичко най-хубаво!

ЧРД Мирел Клементин ! nbirthday
Здраве, щастие, весело и безгрижно детство!

Извинявам се за закъснението, но вчера бяхме на вилата и не съм влизала във форума.  smile3503

Днес 24 Юни е Еньовден. Майка ми Янка има имен ден.
Да е жива и здрава, щастлива, усмихната и всичко най-хубаво!
   bigdance2

Честито и на всички именници: Енчо, Енка, Яна, Янка, Янко, Янчо, Янна, Янина, Яника, Янита и др.
Да са живи и здрави, щасливи всичко най-хубаво!
baloni

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 11:27 от KrisDiMar

Общи условия

Активация на акаунт