"...или не,нека да позная от къде сте."

  • 2 680
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 128
Ужасно много ме питат от къде съм.
99% ме питат дали съм французойка Shocked
Защо newsm78 .....и аз не знам,аз нищо френско не си намирам.

# 16
  • Мнения: 11 315
Мен ме мислят за французойка. Много напевно и меко съм говорела, не било толкова твърдо, както с други познати от България. Laughing

# 17
  • Мнения: 3 423
чехкиня или полякиня,
имам приятелка, дето
я мислеха за таитянка.

# 18
  • Мнения: 7 914
без да ме познават са ме бъркали за французойка Crazy Mr. Green...

# 19
  • Мнения: 27 524
че то във французойките нищо специфично и особено няма   33uu

# 20
  • Мнения: 7 914
че то във французойките нищо специфично и особено няма   33uu
може би затова ме бъркат с тях... все пак е най-безопасния избор Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 051
че то във французойките нищо специфично и особено няма   33uu
може би затова ме бъркат с тях... все пак е най-безопасния избор Mr. Green Mr. Green

Що да няма? Френския акцент е доста осезаем - има специфична интонация, пък и често по ударението, което слагат на чуждите имена се хваща веднага.  Laughing

# 22
  • DE
  • Мнения: 521
В Германия казват, че говоря с френски акцент (не че се счупвам да говоря де, ама като се случи), а във Франция твърдяха, че съм белгийка. Като кажа обаче, че съм от доста по-източно, започва стрелбата - Румъния, Унгария... почти никога няма верен отговор  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 465
Мен на летището ме сбъркаха веднъж с швейцарка Rolling Eyes Иначе редовно ме мислят я за чехкиня, я за рускиня/акцента/

# 24
  • Мнения: 2 257
Полякиня, чехкиня, италианка?!?!, най-големият  ''комплимент'' - от Калифорния Joy

# 25
  • Мнения: 7 837
Когато не ми се обяснява, казвам че съм от Мичиган. Пак минава като номер  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 389
Преди да си отворя устата и да се разбере, че не знам езика ме взимат за местна  Twisted Evil

Което хич не е комплимент, нееее  Joy

# 27
  • Мнения: 3 804
най ве4е за рускиня,или тук има преселници от кавказието,или отр смесен брак понеже съм доста добре с езика
веднъж ми казха 4е не съм българка понеже българите били като стоичков-разбирай по мургави #Crazy newsm78 Laughing

# 28
  • Мнения: 2 563
Не познават.  Laughing

Преди, когато още пушех, едни индийци на касата на магазина ми взеха книжката да ме проверят на 18 ли съм поне и дълго се подхилкваха на името ме. После сама открих, че значело нещо си на пунджаби.

# 29
  • Мнения: 1 436
Мен са ме познавали, но беше човек, който е ходил в България. Иначе обикновено ме пращат в Сърбия, Чехия или Русия. Все си мислех, че тук има доста руснаци, а моят акцент е различен, но не би. Даже моминската ми фамилия звучала като на руска тенисистка  Joy

Но, да, много обичат да гадаят. Редовно попадам в ситуации каквито е описала Liann.

Общи условия

Активация на акаунт