Кога спряхте да използвате количката.

  • 3 651
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 547
И двете ми деца се радваха на безплатното возене по една година, след туй - с колело или пешком. Предимно второто  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 10 825
На година и 5 месеца се отказах окончателно от количката. Трябваше да го направя по-рано, защото той отказваше да седи в нея и се налагаше хем да бутам количка, хем да го нося на ръце

# 47
  • Мнения: 5 790
Още използвам количката, а Виктория е почти на 2 год и 7 месеца. Иначе не мога да я удържа, особено като сме тръгнали някъде, ако е без количка, ще стигнем утре.

# 48
  • Мнения: 4 629
Още си ползваме количката. не мисля да спирам за сега, защото не ми се мъкне на ръце, когато умори да ходи

# 49
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
1г и 5м, после не искаше да сяда в нея. 1-2 месеца ходеше за ръка, после - много трудно Confused

# 50
  • Мнения: 1 640
Активно-до 2г.,после при по-дълги разстояния из квартала или в Морската градина/с цел да не мъкна аз дрехи,играчки,покупки/-до 2г.и 7 мес.Но и сега бих ползвала количка,ако се наложи.Главно заради багажа.

# 51
  • Мнения: 809
На 2,5г. Беше и зима, де.Иначе може би още малко щяхме да я ползваме.

# 52
  • Мнения: 238
Активно до 2 г. и 3-4 месеца. После установих, че от 3-4 месец само я тътря в багажника на колата и я подарих. Confused Но от както не е в количка е голям ад - по улици, магазини... направо ми се реве! И хич не ме беше срам, че е голям... ако можех до сега щях да го возя (сега е на 3 г.)  Sad

# 53
  • Мнения: 2 910
Тъй като не седеше много в количката, на 1г. и7- 8м., започнахме да излизаме пеша.

# 54
  • Мнения: 426
На около 2г. 6м на малки разстояния първо, на по- големи с кола или автобус. Peace

# 55
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Синът ми беше на 1 год.когато за първи път го сложих във количка,имахме точно две-три излизания със нея и това и беше на количката.Категорично отказваше да стои във нея.
Преслава се излъга два пъти,даже и да поспи във нея.Докато времето,Беше по-хладно и тръгнехме на разходка,излизахме с количката.Сега обаче,тъй като и без това не иска да спи във нея сме и взели едно колелце от тия,тип рикши,дето се бутат отзад и вече няколко месеца сме само с тая количка.Бебешката,не сме я ползвали вече,има няма 3-4 месеца.
Едва ли повече,ще седне в нея.

# 56
  • Мнения: 1 734
Точно на година и 5м. спряхме да използваме количка. Боби категорично отказа да седи повече в нея

# 57
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
Щерката штъкаше сама , на дълги разстояния, още на година и 4-5 месеца...а  на дребния се счупи количката, 2 месеца преди да стане на 2 годинки и аз реших да не му купувам нова...пък и много място ми заемаше...

# 58
  • Мнения: 441
Все още я използваме,особено след обяд когато ходим в парка.В багажника носим кофички,лопатки и други играчки...и пеша сме ходили,но след 2-3 часа игра на връщане иска да го носим  ooooh!

# 59
  • Мнения: 330
Все още използвам количката за разходка - по-удобно ми е. Не виждам смисъл да бързам да я махам.

Общи условия

Активация на акаунт