Рицарки на бялото кантарче - 18.06. - 24.06.

  • 23 859
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 768
...
Пиле, напоследък често си бъбрим, ама я кажи как я караш с режимчето? Нови постижения?

Въйййй, каква строга
Свалих тези 2, дето бях качила и пак започвам от стартова позиция. А ако най-после се реша и на някой определен режим, а не само , ще те мина  bowuu


Аха, хубавица съм, нали Laughing

# 16
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Ако пишех вчера по това време, щях да ви разправям супер красиви работи. Но пиша днес и вече ми е сгъбено отвсякъде.
Уикенда си донесе купА изненади, които както им се полага, водят до плюсове кантарни. Но не съжалявам, всичко си беше добре и страхотно. Да, може би, ако не беше председмичната неделна треска, плюсовете и да не бяха тъй големи (общо едно килце горница, което смятам днес да оставя в 00). Просто бира, нищо повече, но в доволно количество.

Честито придобивки - коли, дрешки, на който каквото Simple Smile Със здраве да си ги ползвате.

Засега толкоз от мен.

# 17
  • Мнения: 274
Пиле, я се издай бързо на коя хижа прелетя? Мъж ми е запълнил почивнитре дни за 3-4 месеца напред  Crazy ама приемаме идеи! Последно ходихме на една вила Мечта в Поройно, Трявна.
Пък аз такова, да ви кажа, то следенето ... амииии абе не ме карайте сега причини да ви вадя! Гости братовчеди от Испания, не сме ги виждали от две години, мама и тате на гости, бате прелитащо гости и в неделя - първа годишнина от сватбата  Heart Eyes . И още причини мога да намеря  Whistling  Joy Истината е, че съм се вманиачила в липсата на бюст и съм се сбъгнала поради това  Mr. Green  Laughing Мисля дали е рентабилно тегленето на заем за слагане на изкуствен. Таз седмица ще се пише бегала вероятно.  Бройте ме в застой без сваляне, дано само да е и без качване!

# 18
  • Мнения: 4 806
Честита нова визия на рицарките Птичка и Мими! Добра е!

Днес съм в пълен дисонанс с времето. Там пече, а при мен буря, тайфун направо.  Mr. Green
Ако река нещо смръщено, да знаете от времето е Simple Smile

Герче, имаш възможност да се отбъгнеш по темата за бюста. Просто престани да го мислиш. Аз поне съм го изключила от листата на нещата, за които да мисля и да се тревожа. Колкото - толкова. А за лягане под ножа даже не се и замислям.

# 19
  • Мнения: 2 147
Ето ме и мен Simple Smile, преди час не ме пусна Hug
Честита ни нова темичка и   bouquet за Мариетка Heart Eyes
Честити возила на рицарките наши и безаварийно каране  travel
.... и на всички лека и успешна седмица Heart Eyes
.... и аз като пилето свалих -2, тези  дето бях качила след предишния уикенд Blush стартирам от 72, пък дано  ..... Hug
Таня, нищо не казваш какво измисли за годишнината newsm78

# 20
  • Мнения: 13 768
Таня, няма да те издухаме, аз поне. Спокойно!
То затова ти на море ще ходиш, пък аз на село Wink

      vrs.     

Асса, що ти е криво?

Морските, я кажете какво ще рече глазура? За риба? Сега гледам на етикета пише "хек.... глазура 20%"

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Е...ти форума, два часа не ме пуска  #2gunfire
Мими, Пиле, много сте хубави така Hug.
Ассе, пак ли те нагъна работата Rolling Eyes...

Пиле, сигурно 20 % вода Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 147
...Пиле, Мими  Heart Eyes много ста хубави Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 447
Герче, тя нали Виолета Здравкова така тегли кредит! Laughing
Виж, мисля, че е до усещане, вътрешно, ... Истината е, че и аз мисля, но само толкова. Голямо съм шубе и не бих се решила. То не е само заради парите, другите съпътстващи неща са къде-къде по-страшни. ОПЕРАЦИЯ е това. Дупка, шеф, инфекции, поддръжка, ...спукване, изместване на импланта, безчувственост, прекалена чувствителност, затруднено преглеждане за мамолог (трябват по-специални методи) и ... прекрасни гърди! Смятай си "+" и "-". Мда, не съм изброила много от +-вете, ама те са свързани все с прекрасния външен вид.
ЗЗЗ,
Нищо не измислих за годишнината, нямаше време и се заплеснах. Ще е добре ако утре поне се сетим да си честитим! Laughing Че както ни е емнала работата....

# 24
  • Мнения: 13 768
Пиле, сигурно 20 % вода Twisted Evil

Ти се смееш, ама аз точно това си помислих. И наблюдавам Crossing Arms
ма що ми я продават като аржентинска ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 147
.... вие поне знаете, къде ще ходите Party, на мен ми се казва да не си правя никакви планове това  лято Flutter Crazy, но аз си имамнещо впредвид Mr. Green

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пиле, сигурно 20 % вода Twisted Evil

Ти се смееш, ама аз точно това си помислих. И наблюдавам Crossing Arms
ма що ми я продават като аржентинска ooooh!
Изобщо не се смея - преди няколко дни имаше точно такъв репортаж по телевизията - как инжектират пилешкото с вода, как в грамажа се включва теглото на тарелката + доста вода, сипана преди замразяването на месото...

# 27
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Пък аз си нямам кантар. И никога не съм имала. Затова и толкоз рядко давам мерки и теглилки. Скоро ще ходя пак при личната лекарка - тогава се меря само. Тогава само местя и лентичката. И ви завиждам, че се мерите всеки ден пък  Twisted Evil Crossing Arms Пък съм си режимна - калории - 1200 - 1500, много ходене, много нещо - с деца или без. Домашна гимнастика интензивна - 4 минутна - вече й свикнах и ми се отразява добре. Виснала съм си една пола (дето не съм я носила никога) - като Онка, за стимул. Стимулира ме  Mr. Green

Танче, както си се засилила, вземи ги подбери и другите, та по-скоричко и по-надолу, та да разширяваме резервната, за наблюдателите. Много си строга напоследък. Но е за добро. Поне за мен.

За мен понеделнишката сутрин не е толкова лоша, удължиха ми срока за отчета, щото . . шефа не е готов с неговия!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green И как да не пиеш кафе, а? Ми черпя, че то време за обед стана, трябва и да се яде. Закуската съм я пропуснала май или поне не се сещам да съм яла нещо  днес newsm78

Днес ще попрочитам повечко и по-често. Работна съм  Laughing И режимна. Колкото по-режимна, толкова ми е по-добре и леко на душата. И банския извадих. Цял, с цип. Ама не мога да го закопчея. На бюста  Hug  Преди ми се виждаше малък също, но никога не съм мислела за операции. Казват, че като почнеш веднъж - цял живот после, не е еднократно.

Мъжът ми е последна седмица в командировка, одисеята приключва в петък.

П.П. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.
        Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.
        Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
Не мога да се класирам, бе спрете се!

# 28
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Въх, ние нашата годишнина май я пропуснахме тази година  #Cussing out Канех се да викна някой да ги гледа (не баба), а ние да излезем без децата и да си изкараме страхотно, но . . .  newsm78 Embarassed губи ми се дали поне сме си честитили newsm43

# 29
  • Мнения: 2 147
...хайде да обядваме Laughing, че и аз пропуснах да закуся Hug

Общи условия

Активация на акаунт