Лека нощ!

  • 2 147
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
О има и други изследвания за спането и напълняването,
Но общото е ,че при безсъние организма превръща глюкозата в мазнини  bouquet
по принцип преди години спях много по точно 10 но когато родих синът си преди 1 год и 10 мес нито денем нито нощем мога да спя  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 678
Спете много smile3524

# 17
  • Мнения: 213
искам да спя ама като легна не ми се затварят очите направо ужас  newsm45даже си мисля по някога дали да не си купя хапчета за сън  newsm78 но после си викам няма да купувам защото детето се буди посред нощ и иска вода като съм пила хапче няма да мога да го чуя Sick

# 18
  • Мнения: 4 678
Вземи си,те не са токова силни,ще чуваш детето  bouquet

# 19
  • Мнения: 213
Вземи си,те не са токова силни,ще чуваш детето  bouquet
ами като незнам какви те ги има хиляда вида да не като им кажа да ме гледат така #Shockedипосле да ме затрупат със хапове Joy

# 20
  • Мнения: 4 678
Няма страшно  bouquet

# 21
  • Мнения: 213
утре ще пиша какви съм ги вземала за да не гледам така smile3507или #Crazy

# 22
  • Мнения: 46 520
При мен не важи  Confused за съжаление  Confused

Голяма поспалана съм, за да се заспя ми трябват 12-14 ч. (в най-лошия случай спя по 9 ч.), но не помага  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 678
Вземи-Zopiclon  bouquet

# 24
  • Мнения: 213
ДОБРО УТРО ТОКУ ЩО СЕ ВРЪЩАМ ОТ АПТЕКАТА ИЗНАИШ ЛИ КАКВО МИ КАЗАХА  smile3515ЧЕ НЕМОЖЕЛО БЕЗ РЕЦЕПТА ОТ ЛЕКАР ЗА КАКВИТО И ДА БИЛО СЪНОТВОРНИ НАПРАВО СЪМ БЯСНА newsm61  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 331
nvd36,недей да си бясна!аз преди 3-4 дена купувах Бактробан без рецепта,защото я бях забравила.дадоха ми.сложих го в нослето на детето и седнах да разгледам прехваленото мазило.с ужас установих,че е за приложение по кожата.оказа се,че са 2 вида и са ми дали не този,който трябва.няма да ти казвам какъв скандал вдигнах в аптеката и в момента се опитвам да се свържа с управител...та,не купувайте лекарства без рецепти!!!това е моят опит!!!много солен,защото го научих на гърба на 6 -месечно бебе!!! newsm45 newsm45 newsm45

# 26
  • Мнения: 213
nvd36,недей да си бясна!аз преди 3-4 дена купувах Бактробан без рецепта,защото я бях забравила.дадоха ми.сложих го в нослето на детето и седнах да разгледам прехваленото мазило.с ужас установих,че е за приложение по кожата.оказа се,че са 2 вида и са ми дали не този,който трябва.няма да ти казвам какъв скандал вдигнах в аптеката и в момента се опитвам да се свържа с управител...та,не купувайте лекарства без рецепти!!!това е моят опит!!!много солен,защото го научих на гърба на 6 -месечно бебе!!! newsm45 newsm45 newsm45
  bouquetкато се замисля напълно си права  newsm78но от това безсъние вече ходя като ЗОМБИ но за децата купувам само с рецепта ЗАДЪЛЖИТЕЛНО smile3521 И КАК Е ДЕТЕТО ТИ  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 331
Соня е добре!Нямаше последици,освен леко прокървяване,но може да я разраних аз,защото беше еднократно.Благодаря за заинтересоваността ти!  bouquet
а,за безсънието напълно те разбирам,защото и аз съм така.много е неприятно!Защо не пробваш с капки Валериан,глог и мента или нещо билково?!?!Провери в нета за такива билки!и аз ще поровя и ако открия нещо ,ще ти го пратя на лични.
Лек ден на всички!!!

# 28
  • Мнения: 213
Соня е добре!Нямаше последици,освен леко прокървяване,но може да я разраних аз,защото беше еднократно.Благодаря за заинтересоваността ти!  bouquet
а,за безсънието напълно те разбирам,защото и аз съм така.много е неприятно!Защо не пробваш с капки Валериан,глог и мента или нещо билково?!?!Провери в нета за такива билки!и аз ще поровя и ако открия нещо ,ще ти го пратя на лични.
Лек ден на всички!!!
  МЕРСИ СЛАДУР  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 331
сега се замислих,че не лошо да има и един сайт в темата!заповядайте на всички заинтересовани!лека нощ!
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=40&id=3509

Общи условия

Активация на акаунт