д-р Ригов - диетолог

  • 75 607
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 842
  Момичета, здравейте! Желая успех на всички и скоро да се похвалите с нови фигури и прекрасно здраве!  bouquet
  Изчетох цялата Ви тема, защото с майка ми /мотивирана силно от мен/ посетихме доктор Ригов и останахме много доволни от прегледа, който и направи. Аз нямам проблем с теглото и от доста време я навивах да се обърнем към специалист по хранене. След около седмица и направи режим, който следва вече 4 дни. Засега е стриктна надявам се да успее, защото има много килограми за сваляне, а те и се отразяват много негативно върху здравето. Ще споделям от време на време резултатите и с вас като и разказвам за вас, ако е удобно.
  И още нещо, извинявам се че изразявам мнение в темата, но си мисля, че при условие че принципа на участие е доброволен във форума, всеки има право да сподели или не режима си, да заплати или не такъв преглед и не е необходимо  това да е обект на критики. Всеки от вас се нуждае от едно рамо и добра дума да продължи напред и негативизма не помага.
  Момичета, наистина бъдете мотивирани да отслабнете, защото добрата фигура е най вече здраве. Майчето е на 60 години и многото килограми са я довели до лесна уморяемост, високо кръвно, диабет и всичко това придружено от проблеми с хормоните/ което е една от причините за многото килограми/
  Бъдете здрави, слаби и красиви и успех на всички!  bouquet

# 241
  • Мнения: X
Успех на майка ти, наистина трябва да е стриктна и да има воля. А относно негативизма - все пак ние сме едни обичащи яденето жени, които са на диета  Mr. Green  и ни е позволено от време на време да сръфаме елегантно нечии задник .  Laughing Laughing Laughing

Иначе аз мога да се похваля с минус 6 кг. на 16 ден от диетата. Остават ми още поне 10кг.  Crazy

# 242
  • Мнения: 1 842
Аааа, това не беше за вас Wink

# 243
  • Мнения: 914
Сумерен Браво мила това направо е голям успех  И около мен всички са слаби и аз им готвя

Някой пробва ли колана Лелееееее колко правописни грешки съм направила като четох постинга си Дано някой да е разбрал че го слагам на талията като се притиска леко стомаха за да не се чувства глад

Ради успех на майка ти

# 244
  • Мнения: 2 492
Благодаря на Aboea , че постна нейния режим .
Беше ми интересно да видя примерен режим .
Ходила съм при доста диетолози , няма начин режимите на даден диетолог да не са сходни за различните му пациенти , защото всеки диетолог има определени схващания за диетите .
Един е привърженик на повече зеленчуци в менюто , втори следи въглехидратите и т.н.

Ходенето на диетолог има друго преимущество освен изготвянето на режима ... едно е да пазиш диета в къщи сам и съсвсем друго е да знаеш , че еди на коя си дата трябва да отидеш на да те премерят и да се червиш , ако си оплескал нещата .
Всеки път докато съм стриктна и ходя редовно при диетолога ефекта е на лице и всеки път , когато реша , че мога и сама и не си струва да давам излишни пари идва момента в , който се отпускам и връщам за определено време всичко .
Сега ужким се справям сама ( - 19 кг за два месеца и малко с мой си режим )  , но на няколко пъти се засилвам да се запиша отново на диетолог .
И с моя късмет и двата пъти все не става - първо звъннах на Ипократис , вече не работел във фитнес център Младост .
После пък се обадих на Байкова - тя пък беше по това време извън София .  Grinning

Aboea
Не трябва да се сърдиш , че не всеки иска да си пусне режима .
Аз с удоволствие съм пускала всеки един от режимите , който са правили за мен , но разбирам и хората , които са си платили и не им е приятно .
А има и нещо друго - всеки е учил за нещо и получава пари за това нещо .
Може и самия доктор да е помолил да не се разпространява режима му .

# 245
  • Мнения: 272
  bouquetДобро утро
Черпя с кафе ,защото все пак  някоя от дамите-- nepukistka ---  тук е разбрала какво съм написале. Благодаря ти ,че си единствената каято е чела и разбрала какво съм имала в предвид .Още една сладурка ми писа на лични за което и благодаря. Това е за вас.

А на другите ще кажа --щелта ми не е била да се карам и споря с вас. Но сега нямам време довечере ще ви напиша повече. Лек ден  bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте момичета! Как сте - върви ли режимчето? ЧЕСТИТО на свалилите!!!

Мамче - скъпа къде си ти? Защо така ни отбразди... Пиши как върви при теб!

Успех момичета и  Hug

# 247
  • Мнения: 100
Здравейте и от мен,аз съм на диета от април,свалих 11 кг,искам да сваля о6те 5-6,но от 1 месец сам се застопорила на 67кг,а сега на къде,как да мръдна,не съм си променила режима,храня се здравословно,но явно организма ми свикна и не свалям,трябва ми май не6то разхлабващо

# 248
  • София
  • Мнения: 587
Ели не те надъхвам - ама иди на лекар диетолог. Както виждаш - има защо... момичетата са доволни май...

# 249
  • Мнения: 100
Ели не те надъхвам - ама иди на лекар диетолог. Както виждаш - има защо... момичетата са доволни май...
Нямам никакво време,детето ми е оперирано,ходя на работа-учителка съм,от там все бързам за вкъщи,а бе за мен няма да отделя време да отида,ако някой даде съвет ще съм благодарна,времето с вас е времето което съм отделила за себе си

# 250
  • Мнения: 516
Момичета , привет   Hug Hug Hug
Не съм ви забравила нито за миг.Просто вече се завърнах на работа и ми е малко трудно да се
заседя на компа.Всяка вечер минавам да ви проверя/ и вас,и инхуанките,че и други/,но време
за пост нямам.Уморена съм , а и къщната работа ме чака...През почивните дни ще се реванширам.В петъка сигурно ще ви уведомя за резултати.
Обичам ви   bouquet и ви желая успех в борбата с кг  newsm10

# 251
  • Мнения: 516
Ей,къде се покрихте пак ?

Къде сте бе, момичета ?Какво правите - слабеете ли ? Аз успях да махна още 1 кг  Joy
Пожелавам и на вас   goodscale Хайде лека нощ smile3524

# 252
  • София
  • Мнения: 587
Здравей Мамче. Навъртам се на около, но нямам с какво да се похваля уви. Поне си възтанових килограмите от преди отпуската... Радвам се че при теб нещата върват добре - стискам ти палци.

Целувки от мен!

# 253
  • Мнения: 516
Здравей Мамче. Навъртам се на около, но нямам с какво да се похваля уви. Поне си възтанових килограмите от преди отпуската... Радвам се че при теб нещата върват добре - стискам ти палци.

Целувки от мен!


     Hug    Hug    Hug   и    newsm10   newsm10   newsm10

# 254
  • София
  • Мнения: 663
- 3 kg sam po malko Hug Hug   Peace

Общи условия

Активация на акаунт