Мъжко изказване

  • 5 547
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Махай го гадния мустак,щом му е направило впечатление и изобщо не ги търпи ако ще и да са два косъма.Аз си ги махам и даже оредяха,въпреки че не се виждаха особено.
Карамфила,моля те непременно пиши за този метод,който използваш в момента. smile3503

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Бе много придирчиви станаха тез мъже беееее. И все трябва да им вървим по свирката. Че той може утре да ти каже да си извадиш кътниците като Шер, че да ти се оформят скулите! Аз пък бих избесняла на твое място. Особено изречено по такъв начин, изказването ще ме накара да направя напук #Cussing out Забелязал бил, че той перфектен ли е?

# 17
  • Мнения: 3 092
Не ми е давал тон в живота , но мисля че въпреки че ти е станало неприятно по - добре ги махни . Wink Ха да видим тогава няма ли да си перфектната Laughing

# 18
  • Мнения: 1 432
Махни ги и го накарай да си обезкосми не6то по неговото тяло  Wink

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Абе, като ти го е казал, махни ги. Явно не са само два косъма, за да му направи впечатление. Аз така една приятелка накарах. Кво толко си ги отглеждат тия мустаци някои жени, не знам. То верно, че всеки си изглежда, както ис иска, ама ти щом пускаш цяла тема, не ти е все едно.
И това е мн. глупав аргумент-"не искам да ги махам, щото почна ли веднъж, няма отърване". Ами дай сега по тая логика и космите по краката да не си махаме. Stop

# 20
  • Мнения: 1 128
Мъжо няма такива реплики Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 835
Ако мъжа ми ми каже такова нещо, още на другия ден ще съм в салона. Обидена, не обидена, ама ще съм там. Пуста суета! Mr. Green Joy

Мои приятелки ходят при козметичка, която ги маха с "конец", и са страшно доволни.  Hug  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 166
Няма как да постна моя снимка - за да видите сами... Реално ми го каза в момента, когато отивах на козметик и помолих козметичката да си каже тежкото мнение. На нея й трябваше лупата, за да ги вид и прецени. Иначе той ще спонсорира операцията, но си патя от такива мероприятия - преди 10 години си махнах един косъм от лявото зърно, и оттогава само растат растат и никой от всеизвестните методи за обезкосмяване не ги намалява, а чистя и от двете гърди... Последно действам с фото-епилация, но тя не се прилага през летните месеци заради слънцето. Така че дори и да предприема нещо, пак трябва да се изчака.

# 23
  • Мнения: 17 407
Нищо не ми е казвал, аз и не чакам мъж да ми каже да си ги махам. Мразя всякакви косми, ако ще и 2-3 да са. Нищо няма да ти стане, ако ги махнеш, и с лентички може- няма да ти станат повече, или по- дебели.

# 24
  • Мнения: 503
Няма как да постна моя снимка - за да видите сами... Реално ми го каза в момента, когато отивах на козметик и помолих козметичката да си каже тежкото мнение. На нея й трябваше лупата, за да ги вид и прецени. Иначе той ще спонсорира операцията, но си патя от такива мероприятия - преди 10 години си махнах един косъм от лявото зърно, и оттогава само растат растат и никой от всеизвестните методи за обезкосмяване не ги намалява, а чистя и от двете гърди... Последно действам с фото-епилация, но тя не се прилага през летните месеци заради слънцето. Така че дори и да предприема нещо, пак трябва да се изчака.
Това е начина да се отървеш окончателно. Но не става от веднъж. Трябват по няколко процедури. Изтърпи докато захладнее.
Що се отнася до репликите, смее ли човека да ми каже нещо! Wink box

# 25
  • Мнения: 4 555
1. Обидно е, спор няма
2. Махни ги, независимо от начина, по който си се почувствала
3. Има достатъчно ефикасни начини, не е вярно, че като започнеш да ги махаш, ставаш горила. Това са градски легенди и важи предимно за бръсненето

Успех!

# 26
  • Мнения: 2 563
1. Обидно е, спор няма
2. Махни ги, независимо от начина, по който си се почувствала
3. Има достатъчно ефикасни начини, не е вярно, че като започнеш да ги махаш, ставаш горила. Това са градски легенди и важи предимно за бръсненето

Успех!

Аз пък смятам, че ако не ги намира за големи, не трябва да ги маха само заради прищявка на мъжа си. Много му е лесно на него да говори, не той ще си хаби времето пред огледалото или при козметичката от днес до края на света... Ако не може да преглътне два косъма, за каква любов говорим?!

# 27
  • Мнения: 2 716
Махни ги!
И дръж на идеално избръснатата му брада.
Ежедневно  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 834
Не ги махай! Нека си обръсне краката и тогава ги махни. Щом козметичката не ги вижда, не разбирам какво искаш да махаш.Помисли си дали не е искал да те засегне просто.

# 29
  • Мнения: 5 622
Този явно не е виждал тази снимка, че се оплаква толкова...  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт