ИСКАМ СЪВЕТ МОЛЯЯЯЯ

  • 3 157
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-сигурния начин да го отблъснеш е да му ревеш в краката. Колкото и да те боли не се унижавай. Ако има шанс да се върне той е в това мъжът ти да види, че не живееш единсвено заради него, а забелязваш и си забелязвана и от други мъже.

# 16
Много съжалявам за това, което ти се е случило! Hug Само не разбрах- той иска да вземе детето при себе си ли?!
Тежко е, но един път нещата като се се развалили трудно се оправят и стават "по сторому" . Все нещо ще ви тежи и ще се измъчвате- ти ще го пазиш като рохко яйце да не му щукне пак, той се се обвинява вероятно защо се е върнал и какъв компромис прави със себе си...Пак извинявай, но така си мисля аз. Просто наистина трябва време да ти мине, а за детенцето- още повече. Горе главата, защо си мислиш, че някой по- мил, обичащ и загрижен мъж не те чака зад ъгъла Hug Hug

# 17
  • Мнения: 473
Съжалявам, че преживяваш това. Знам колко боли, но няма сила на света, която да го върне, ако той не желае. Детето си е дете, независимо с колко любов е създадено. То не е крепежен елемент на любовта. На брака в някои случаи - да, но не и на любовта. Ако този мъж не те обича, детето и отговорността няма да го накарат да се влюби отново в теб.

Запази достойнство и в никакъв случай не се унижавай, като ползваш детето.
Само ще разбиеш сърцето си. Или поне това, което е останало от него.
Стискам палци да го преодолееш без много поражения.


Малко мишленце е супер права! Бих те посъветвала същото!

# 18
Ех, па като рече някоя "Тоя е! Друг няма, и няма и да има" и се почват едни сълзи, едни сополи едно чудо.

# 19
  • Мнения: 552
иска да остане само с детето
Бащата на детето ти не е българин, нали? И предполагам, че имате син...
 Tired Другото ми предположение е, че ако остане само с детето ви, това ще е зад граница.
Извинявай, ако бъркам, но това ми напомня за историята на една моя приятелка, която беше омъжена за арабин. Той имаше по-голяма дъщеря, към която не проявяваше никакъв интерес. За него беше важен синът му (не толкова майката) и правеше опити да го вземе със себе си извън страната ни. Слава Богу - не успя.

# 20
  • Мнения: 1 047
Съчувствам ти за ситуаията!!!

Времето назад се връща само в приказките.
След като е прегоряла любовта, не го насилвай.
Изчакай 2-3 месеца и ако той не си промени решението, обърни следващата страница в живота си.

Пожелавам ти да срещнеш нова, по-силна любов!
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 332
Може пък да е действал импулсивно. Потърси го да си изясните отношенията. Сподели му как се чувстваш, може да разбере, че греши. само не го насилвай да се върне при теб заради детето, защото това ще го отблъсне още повече.

# 22
  • Мнения: 5 468
Хич няма да го моля. Изгубил ли е чувствата си към мен, събирам си вехториите, взимам си детето и си тръгвам. Ще порева 1-2 месеца и ще ми мине. Не мога да обичам човек, който не му пука за мен Thinking.
Той не иска да е вече с теб, а ти питаш, какво да направиш, че да го върнеш. Няма такава любов. И да се върне, ще е за 1 месец... после пак ще иска да си ходи. Щом ти го казва в очите....... хващай пътя.

# 23
  • Мнения: 3 674
След като той казва че няма вече чувства към теб...то мисля е късно вече.Много жалко за дететнце... Sad Но в края на краищата ти трябва да продължаваш да живееш за теб и за детето!
Това не е края на живота все пак нали... Rolling Eyes

"Пусни го от сърцето си" този човек...и освободи място в него  за друг, който ще те дари с много  любов...теб и детенцето ти! Щастието се гради взаимно. Wink Тогава ще разбереш какво е истинското щастие...когато не само ти обичаш , но и когато си обичана !
  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт