Гузно ли ви е?

  • 1 789
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
Не ми е гузно. И да съм изпитвала такова чувство от време на време, вече съм го забравила.

Тоест резгала си се от време на време, но после стана навик.

# 16
  • Мнения: 2 792
Аз съм по сайбъра, гузно ми е, но ми минава бързо  Sunglasses

Ти си онзи Тони, за когото толкова жени ми говорят на лични значи.... Най-накрая да срещна някой мъж в този форум. Как е, колега?
  Не, бъркаш, това е друг Тони, още не си се ориентирал във форума, простеното ти е.

# 17
  • Мнения: 5 468
Не ми е гузно. И да съм изпитвала такова чувство от време на време, вече съм го забравила.
Тоест резгала си се от време на време, но после стана навик.
Ако ти кажа, че съм се резгала, ще си правиш ли чекии цяла нощ от задоволство?

# 18
Не ми е гузно. И да съм изпитвала такова чувство от време на време, вече съм го забравила.
Тоест резгала си се от време на време, но после стана навик.
Ако ти кажа, че съм се резгала, ще си правиш ли чекии цяла нощ от задоволство?

Не излизай от добрия тон. Нека бъдем смирени. Темата е хубава.

# 19
  • Мнения: 5 468
Не излизай от добрия тон. Нека бъдем смирени. Темата е хубава.
Да, хубава е, но ти кажи, дали ще си мачкаш червейчето?

# 20
  • Мнения: 87
Не излизай от добрия тон. Нека бъдем смирени. Темата е хубава.
Да, хубава е, но ти кажи, дали ще си мачкаш червейчето?
агхахахахахаха - НЮ , казва се - ше му извиеш ли вратът...или ...ше му усучеш ли главата  ?! Laughing Wink и за да не се получи безпредметен спам...аз да кажа по темата...ми...не ми е гузно..., ама никак... 
мерзавец , голяма си тиква...  Laughing и с тез хамериканските лафчета батка... Simple Smile дън си от Добрич?!  Sunglasses

# 21
Не излизай от добрия тон. Нека бъдем смирени. Темата е хубава.
Да, хубава е, но ти кажи, дали ще си мачкаш червейчето?

Нормално е да бъда земеделец при положение, че ти си мечтата ми. Имаш репутацията на най-стилната жена в този форум. Всички така ми казаха: 'Красива, слаба, с цици, умна, като сервис на Федерер.'

# 22
  • Мнения: 139
Гузно ми става само при самата мисъл, че мога да го извърша!
А не бях такъв човек Simple Smile!
Нещо се променя след сватбата, не мислите ли?
Говоря за самия ритуал "сватба".

# 23
  • Мнения: 5 468
Имаш репутацията на най-стилната жена в този форум. Всички така ми казаха: 'Красива, слаба, с цици, умна, като сервис на Федерер.'
Ееееми..., което си е вярно, вярно си е Crossing Arms.

# 24
  • Мнения: 87
Имаш репутацията на най-стилната жена в този форум. Всички така ми казаха: 'Красива, слаба, с цици, умна, като сервис на Федерер.'
Ееееми..., което си е вярно, вярно си е Crossing Arms.
това е дявола НЮ - не му връзвай дикиш... (суетата е любимият му порок)....дръж са...

# 25
  • Мнения: 677
Нещо се променя след сватбата, не мислите ли?
Говоря за самия ритуал "сватба".

Сериозно ли тва?! Егасимус, е що не ги казвате по-рано тея неща бе  #Cussing out

# 26
Гузно ми става само при самата мисъл, че мога да го извърша!
А не бях такъв човек Simple Smile!
Нещо се променя след сватбата, не мислите ли?
Говоря за самия ритуал "сватба".

Защото знаеш, че мълнията на Господ ще порази живота ти ако прекрачиш невидимата граница. Знаеш го и те е страх. Вратите адски ще се отворят за теб, жено.

Имаш репутацията на най-стилната жена в този форум. Всички така ми казаха: 'Красива, слаба, с цици, умна, като сервис на Федерер.'
Ееееми..., което си е вярно, вярно си е Crossing Arms.

Ню кидс он дъ блок лайв по zrock

# 27
  • Мнения: 87
Нещо се променя след сватбата, не мислите ли?
Говоря за самия ритуал "сватба".

Сериозно ли тва?! Егасимус, е що не ги казвате по-рано тея неща бе  #Cussing out
На теб още не ти е късно да се откажеш фе батка... Simple Smile ти нъл саму съ каниш да  сгрешиш , ама още не си! Или вече е станало непоправимото?

# 28
  • Мнения: 139
Ехо! Някоя жена, която е ревала на сватбата си няма ли да ме подкрепи, че тези ме взеха за мезе!

# 29
  • Мнения: 5 468
Сериозно ли тва?! Егасимус, е що не ги казвате по-рано тея неща бе  #Cussing out
Ти мина ли под ножа, бе Джорджи?

Общи условия

Активация на акаунт