направих нещо, за което може би ще съжалявам!!!????

  • 4 948
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
Виж сега и аз имам дарба да предричам. Никаква раздяла не ви чака. Ще бъдете заедно докато остареете. Сегашният ти приятел ще бъде баща на детето ти. Друг един приятел ще бъде баща на второто ти дете. Сегашният обаче няма да го знае. Трай си за това. И ти няма да знаеш първоначално за онази мацка. После ще научиш, ще се поскарате, той ще я зареже, ти ще му простиш. Т'ва е живота, какво да се прави.

 Joy Joy Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Онзи ден у хороскопя ми пишеше, че съм щяла да срещна любовник. Де го тоя пич, питам аз???

# 17
  • Мнения: 589
Виж сега и аз имам дарба да предричам. Никаква раздяла не ви чака. Ще бъдете заедно докато остареете. Сегашният ти приятел ще бъде баща на детето ти. Друг един приятел ще бъде баща на второто ти дете. Сегашният обаче няма да го знае. Трай си за това. И ти няма да знаеш първоначално за онази мацка. После ще научиш, ще се поскарате, той ще я зареже, ти ще му простиш. Т'ва е живота, какво да се прави.
  Ааа,Саня,без тия!!! JoyДукат ни тъ видя на телевизора-думичка ти не вервам Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790

  Ааа,Саня,без тия!!! JoyДукат ни тъ видя на телевизора-думичка ти не вервам Joy

Оу, ни мой. Ще се уплашиш.  newsm43
За авторката можем да измислим една веб камера. Гледам много втренчено.

# 19
  • Мнения: 589

  Ааа,Саня,без тия!!! JoyДукат ни тъ видя на телевизора-думичка ти не вервам Joy

Оу, ни мой. Ще се уплашиш.  newsm43
За авторката можем да измислим една веб камера. Гледам много втренчено.
JoyСакън! Друго си е да се набуташ на импулсен телефон! Joy

# 20
  • Мнения: 211
Аз пък се сетих за една такава гледачка, дето убеждаваше една жена, че брат и бил болен от незнам-каква-си болест, а жената нямала брат...
Така че такива врели некипели хич не ги вярвам.

# 21
  • DE
  • Мнения: 967
Как може да си помослите даже, да се обаждате на ония шарлатани?
Цялата им работа е направена, за да се обаждат хората на импулсните им телефони!

# 22
  • Мнения: 1 919
ООО въобще не й вярвай.
Аз ходих с една приятелка на гледачка на карти Таро - те си имат 2-3 версии и ги редуват.
На приятелката ми каза, че скоро ще има бебе, а на мен някакви други глупости общовалидни такива.
Е оказа се, че аз тогава вече чаках бебе, а приятелката ми все още няма.

# 23
  • Мнения: 211
Божее! Какви са тия работи?? Я сега вземете да се разделите, защото така трябва!!! Чу ли? Разделяй се бързо, щото това ти е съдбата!!!

# 24
  • Мнения: 1 715
Сори, че пиша анонимно, имам регистрация, но не бих желала да вляза с ника си!
Снощи направих нещо, от което ми стана много ама много гадно, сега само за това мисля!
  Нали сте гледали по телевизията по някой канали има предавания, дето идват врачки, и по телефона ти отговарят на въпроси в ефир!
Никога досега не съм звъняла за такива неща по Тв, но вчера незнам какво ме накара да звънна и половинката беше до мен и той само ме подстрекаваше!И след 30мин опитване, накрая се свързах - е зададох си въпросите и отговорите ме шокираха и мен и половинката, особено това дето ми казаха, че ще се разделим, и колкото и да го обичам, раздялата е неизбежна, защото пътищата ни на съдбите ни не се пресичали! Много гадно ми стана, та ние с него сме вече 2 год заедно, а нямаме още нито един скандал, т;е не сме се карали ама за нищо- разбираме се отлично! На приятеля ми му стана много, ама много гадно, защото ми казаха, че аз ще срещна друг мъж  и той ще бъде баща на децата ми, е не настоящия ми приятел!А аз нямам абсолютно никакво желание да се срещам с каквито и да е било мъже, толкова ми е хубаво с него!
  Незнам какво да си мисля, да вярвам ли или човек може да прочени предначертания път по който върви?Приятеля ми не можа да спи цяла нощ, и дали тези предсказания, биха повлияли по някакъв начин - да навредят на нашата връзка, защото и двамата не спираме да мислим за това което ми каза гадателката?Моля за съвет! Sad
Знаеш ли,че на моя близка една от тези врачки и каза,че до 24часа ще умре,да отидела да и помогне,с/у 350лв.Още е жива и здрава,мина месец!

# 25
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Хей не се връзвай това са пълни глупости на тези шарлатанки , така лъжат хората , след това е следвало да ти каже да и се обадиш на мобилния след предаването за някоя друга измислица.Аз не им вярвам , вие щом се обичате тя ли ще реши дали да сте заедно

# 26
  • Мнения: 2 336
Ако почнеш да вярваш и да се съобразяваш наистина може и така да стане.
Всичко е въпрос на на нагласа. Аз веднага бих забравила.
Пожелавам ви всичко хубаво и я вземете бебе си направете та да няма съмнения.  Laughing

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 426

Знаеш ли,че на моя близка една от тези врачки и каза,че до 24часа ще умре,да отидела да и помогне,с/у 350лв.Още е жива и здрава,мина месец!

 Shocked Shocked Shocked

# 28
  • Мнения: 804
Не вярвайте на такива самозвани гении и ако можете избягвайте да ходите при такива, дори и да ви убеждават колко познават. Бях на 30 години /сега съм на 50/ когато отидох при такава, да ме пита човек защо - не мога да отговоря. Та тя ми каза, че имам едно дете. Аз възразих и казах, че имам две. Тя обаче не падна по гръб и заяви, че може да са две сега, ама ме вижда с едно дете. Вече съм забравила какво друго ми е казала, но цял живот при всяка настинка дори бях като на тръни, при всяко пътуване полудявах от притеснение. Хем с разума си знам, че жената е шарлатанин, хем нещо ме гложди отвътре. Така че моят съвет е да не си съсипвате живота с внушения от велики врачки и всячески да избягвате контакта с тях.

# 29
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Искаш ли това да стане? Ако и двамата искате - то тогава й повярвайте и то със сигурност ще стане, рано или късно, просто вие двамата така ще пренастроите мисленето си, че ще забравите колко се обичате, ще спрете да си го показвате, защото нали не сте били един за друг и САМИ ще реализирате предсказанието на врачката.

Ако си кажеш и ПОВЯРВАШ, че това са врели не кипели и че двамата се обичате и дори и Господ да слезе няма как да ви раздели, то бъди сигурна, че така и ще стане.  Hug

Нещо там за свободния избор, дето и в Библията ни е гарантиран, нямаше ли?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт