Как се отразява разликата в годините?

  • 1 698
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
Имала съм връзка с мъж 17 години по - голям от мен.............и с един 22 год по - голям

Какво да ти кажа в началото е готино, защото е по - голям, по - мъдър, наживял се,  добър любовник... Но истината е друга - той те омотава защото знае как, използва младостта ти и неговата старост в своя полза и ти ограбва едни от най - хубавите години. Говори ти за брак и деца, защото е сигурен в "чара" и доверието ти към него. Кара те да се чувстваш най - желаната и интересна жена и ти го правш. Ти самата се омотаваш и се самозабравяш, а това играе единствено и само в негова полза. По улиците сте смешни и същевременно влюбени, но това не е истина............
Ако ти си сега на 25 той на 40 например помисли си как ще е когато ти си на 40 - 45???? Една жена в разцвета си трябва да си тогава, но ти няма да си защото той ще те е състарил и ще се чувстваш парцал.

Това е моето мнение не ангажирам никого с него

# 16
  • Варна
  • Мнения: 440
Имала съм връзка с мъж 17 години по - голям от мен.............и с един 22 год по - голям

Какво да ти кажа в началото е готино, защото е по - голям, по - мъдър, наживял се,  добър любовник... Но истината е друга - той те омотава защото знае как, използва младостта ти и неговата старост в своя полза и ти ограбва едни от най - хубавите години. Говори ти за брак и деца, защото е сигурен в "чара" и доверието ти към него. Кара те да се чувстваш най - желаната и интересна жена и ти го правш. Ти самата се омотаваш и се самозабравяш, а това играе единствено и само в негова полза. По улиците сте смешни и същевременно влюбени, но това не е истина............
Ако ти си сега на 25 той на 40 например помисли си как ще е когато ти си на 40 - 45???? Една жена в разцвета си трябва да си тогава, но ти няма да си защото той ще те е състарил и ще се чувстваш парцал.

Това е моето мнение не ангажирам никого с него
Е по-добре не можех да го измисля .Категорично съм съгласна  Naughty

# 17
  • Мнения: 9 865
Който го е страх от мечки, не ходи в гората!!!
Моят мъж е с 10+ на моите години, но не смятам, че това има значение...
А кой ще си отиде по-рано и подобни скудоумни размишления са безсмислени, много добре го знаете всички.
За там няма ред!

Пък живота и млад може да ти го съсипе.

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 08:37 от Beth

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Най-вече си зависи от човека. Няма как да се обобщи. Била съм и с по-млад от мен, била съм и с доста по-възрастен. И в двата случая не се получи нищо. Сега половинката е с две години по-голям от мен. Но реално се чувствам на 18 (или поне ми се иска да съм  Blush). Той пък е доста по-зрял за годините си. И се допълваме перфектно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт